Revlon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2013. szeptember 19.

Dúsító és hosszabbító szempillaspirál.

Az erősítő proteinekkel, aminsavakkal, esszenciális vitaminokkal dúsított formula revitalizálja a szempillákat. Az új Illusionist kefe átitatja a szempillákat , így drámai volument érhetünk el és csomósodás mentes hosszt.

Kapható normál és vízálló változatban.

mariib

2015. október 10.

Próbáltam már egy-két Revlon spirált, de mindegyik felejtős, beleértve ezt is. A rúzsok, alapozók, és lakkok környékén érdemes keresgélni inkább, azok átlagon felüli minőségűek drogériás viszonylatban.
De ez... Olyan semmilyen pillákat csinál, én pedig nem szeretem a feltűnésmentes pillákat, az adja a koronát minden sminkre, akkor is ha éppen mást nem is nagyon viselek. Ráadásul hajlamos összetapasztani a pillákat, szóval nem kísérletezem vele többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 10.

aliz1105

2013. november 3.

Vegyesek az érzelmeim ezzel a szempillaspirállal kapcsolatban. Eloszor is sotét barnát vettem, véletlenul, ami persze az én hibám. Es az is hogy szinte csak be futottam a drogériába, és meg sem néztem milyen a keféje, csak láttam hogy új, meg 3 , 2ért akció volt revlon termékekre. Otthon kibontottam,akkor vettem észre hogy , nem is olyan vékony a keféje, csak vékonyat szoktam venni, mert azzl sokkal konyebb a szempillafestés. Szóval eleinte utaltam, de napról napra egyre konnyebben ment, egy hét után már úgyanúgy két percbe telt a szempillafestés. Nem csomósodik, nem pereg le, nem kell kétszer áthúzni a pillákat. De ami a legjobb, hogy pár nap után nagyobbak és erosebb , szebb lett a szempillám. Határozottan látszott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Phytantriol, Alanine, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Phytantriol h I al 2 2

Alanine a I h

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.