Revlon

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: sisu69, az összetevőket feltöltötte: Agnieszka, Módosítva: 2016. június 6.

Kategória:   Hajápolók

Hajszínező pakolás.

Ár: 1500 , Eladó: Gabica28
Állapot: 3-4-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Heli

2019. március 17.

Nagyon-nagyon jó termék! Sötétbarna a hajam, a vége pedig lilás festékkel van befestve fodrász által. Sajnos 1-2 hajmosás után a lila kikopik belőle, bármit teszek. Megrendeltem ezt a pakolást, ami nem volt olcsó, de az eredmény kárpótol. Minden 2. mosásnál használom, mert félek, hogy kifakul :D
Tartottam tőle, hogy ha víz éri a hajamat, engedni fogja a színét és esetleg befogja a ruhámat, de nekem a sima víz nem oldja ki, csak a samponos. Nálam jelenleg csodaszer. (200-as violet árnyalat)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Szandoca

2018. szeptember 21.

Festett vörös hajam van. Amikor már kopik a szín, akkor teszek a hajamra ebből a csodából fele-fele arányban az aktuális pakolómmal. Gyönyörűen felfrissíti a színt és az illata is isteni. 1 évre elegendő volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

linszu

2016. október 26.

Én csak nem olyan régen fedeztem fel, amikor az egyébként sötétszőke hajam ki lett világosítva, szóval nem az egész lett kiszőkítve. A fodrászom használt egy másik márkájú színező balzsamot és azonnal be akartam szerezni valami hasonlót, mivel ugyanazt a terméket nem tudtam. Így találtam rá erre és ez a pakolás egyszerűen csodálatos! Először is, ez csak festett vagy szőkített hajon működik, a természetes, festetlen hajat nem fogja meg.
Én levander árnyalatban és fehérben vettem kis kiszerelést (sajnálom, hogy a levandert nem lehet nagyban kapni... nagy hiba..). A két szín keverékéből lett egy pasztel lila. Ezt jól felhígítottam egy átlagos sima balzsammal és mint egy hajfestéket, ecsettel felkentem a hajamra. Várni kell minimum 15 percet vagy többet, ki mennyire intenzív eredményt akar és leöblíteni vízzel. Hát amit ez a száraz hajammal művelt, az csoda! Olyan selymes és puha volt utána, hogy legszívesebben minden hajmosás után ezt használnám. És igen, megfogta a szőkített részeket és olyan szép volt!!! Kb 4--5 hajmosást kibír, úgy vettem észre, mert sokáig látszódtak a lilás árnyalatok.
Aki szereti hajszínét változtatni és már festett/szőkített a haja, az bátran használja ezt! Sőt, mást nem is tudnék ajánlani. Nem tartalmaz ammóniát, sem egyéb roncsoló anyagokat, pár hajmosás után kijön, tehát nem kell aggódni, hogy úgy marad örökké (: A színeket pedig lehet keverni akárhogy, plusz pasztellé tenni a fehérrel. Azt is olvastam róla, hogy ha elkap az eső, a szín a hajon marad, nem csorog le (:
Alig várom, hogy több színt is kipróbáljak

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 26.

Alig várom, hogy több színt is kipróbáljak

laracroft

2016. július 24.

Festett szőke hajam, száraz, megviselt, gyakran formázott. Az 1002-es light ash blonde-ot használom, és azt kell, hogy mondjam, soha nem volt még ilyen jó balzsamom/pakolásom. A hamvasító termékek általában szárítják a hajat és könnyen túladagolhatóak, aminek köszönhetően gyakran kapott lilás árnyalatot a hajam. Ezt a terméket viszont lehetetlen túladagolni, finoman hamvasít, egységesít, ráadásul gyönyörű fényes, egészséges lett a hajam. Soha még ilyen jó állagú nem volt a hajam, ritkán mondom ezt, de nálam tényleg "csodaszer" kategóriába esik. Nem olcsó, de nekem így is bőven 5 csillagot ér, bár nem egyszerű beszerezni, most épp BeautyBay-ről rendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

dido88

2015. november 6.

Pixiboxban volt a kis méretű kiszerelése, nagyon szerettem, puhává, fényessé és egységesebbé tette a hajamat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

bikramyoga

2015. március 6.

Nagyon szeretem. Online shopban vettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 6.

Nagyon szeretem. Online shopban vettem.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.