Rimmel

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: AnnaN, az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2016. szeptember 21.

Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

A Rimmel és Kate Moss együttműködésének 15. évfordulójára kiadott különleges rúzskollekció Kate kedvenc vörös és nude színeiből áll, és összesen 6 árnyalatot tartalmaz.

Ár: 500 Ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el
vikiatank

2019. november 6.

A Retro Red árnyalat van meg, színre szuper, kellemes érzés felvinni is, jól fed, egy csillagot azért vonok le, mert viszonylag könnyen kenődik, s csúnyán kopik le (az ajak belső részéről lekopik, a szélén pedig fent marad, mintha szájkontúrceruzát használtam volna). Az illata finom, nem szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

GyimA87

2019. október 9.

Nem oly rég vettem Rock'N' Roll Nude árnyalatát, nekem tetszik, csak az illata erős, de meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

zfruzsi

2019. április 8.

Mind a négy Magyarországon kapható árnyalat megvan ebből a kollekcióból és én meg vagyok velük elégedve. Klasszikus krémes rúzs, ergo nem túl tartós, cserébe kényelmes viselet és egyenletesen kopik, nem szárít és könnyű újrakenni/felfrissíteni. A két nudeot kifejezetten sokszor használom, de a másik kettőt kevésbé, mert a nem nude színekből szeretek inkább mattokat használni, amik tartósabbak és nem kell annyira figyelgetni őket. Ennek ellenére is örülök, hogy megvan mind a 4, a csaomagolásukért élek-halok, úgyhogy mint rúzsmániás sosem adnék túl rajtuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

rottya

2019. január 31.

A Rock 'n' roll nude árnyalat van meg nekem is.Szép színe van,állaga jó,nem szárít de ez a erős illata zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

KKittii

2018. december 1.

Rock 'n' roll nude színű árnyalatot vettem egy kiárusítás során nem rég. A színe szép nagyon, tartóssága közepes, van olyan rúzsom, ami tartósabb, de nem rossz azért ennek sem, bár egy Rimmel terméktől azért többet vártam. Száraz érzetet ad a számnak, mikor rajta van, és rászárad. Ahogy előttem is írták, szerencsére nem csúnyán kopik le a számról. Összességében 4*, de nem veszem újra azért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

lohnerniki15

2018. november 14.

Ajándékba kaptam a Muse Red (51) árnyalatot. Mindig vágytam erre a tipik piros színre, és ennek annyira szép élénk színe van, első látásra szerelem volt. Az állaga is jó, az illata is kellemes, nekem viszonylag tartós is, gyönyörű a kivitelezése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

esztietta

2018. november 11.

Rock 'N Roll Nude színt vettem, viszont az én bőrtónusomhoz nem kifejezetten passzol. Krémes az állaga, nem szárít, egy szép színű nude, de nem tart hosszan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

Oila

2018. október 31.

A Muse Red árnyalat tulajdonosa vagyok, ez egy vibráló élénk vörös. Nem kifejezetten narancs-vörös de mindenképpen meleg, tüzes szín, narancsos altónusokkal.
Nem tartós, ez igaz, de nagyon könnyű javítani, nem áll össze csomókban a száj belsejében, és bár krémes, nem túl fényes, nekem még pont elfogadható, pedig a matt rúzsokat jobban szeretem. Érezni, hogy viselek valamit, de nem zavaró egyáltalán. Szép, és ár/érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 31.

Anheszenamon

2018. október 28.

Rock 'N Roll Nude színben van meg. Krémes, szép szín de rajtam nem túl tartós, ahogy a rúzsok 99%-a sem az. Hétköznapra elhasználom, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 28.

Diaaa

2018. október 5.

Retro Red színben van meg, a szín gyönyörű, nem szárít...a tartóssága viszont nulla...egy ivást sem bír..csúnyán kopik, egy nap 10-szer kell újrakenni :(

Update

Azóta már a muse red és a rock 'n' roll nude is megvan, ezek talán tartósabbak egy picit és nem kopnak annyira rondán :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Update

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Caprylic / Capric Triglyceride, Myristyl Lactate, Lanolin, Myristyl Myristate, DI-PPG-3-Myristyl Ether Adipate , Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Emulgeálószerek: Sorbitan Sesquioleate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Ascorbyl Palmitate, Benzyl Salicylate, Benzyl Cinnamate, Linalool, Cinnamyl Alcohol, Eugenol
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides, D&C Red 7 Calcium Lake, D&C Red 27 Lake, D&C Red 6 Barium Lake, D&C Red 28 Aluminum Lake, D&C Red 33 Aluminum Lake, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, FD&C Yellow 5 Aluminum Lake, Fd&C Yellow 6 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Propylparaben

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző összetevő. E szerint az oldal szerint kiválóan tapad a bőrhöz és a hajhoz, melyeken tartós, víztaszító réteget képez, amely akár többszöri lemosás után is a helyén marad. Az összetevővel leggyakrabban rúzsokban, szájfényekben találkozhatunk.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0