Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: CrazyKid, Módosítva: 2014. november 20.

Szempillaspirál a pehelykönnyű, dúsabbnak, hosszabbnak és íveltebbnek tűnő pillákért. Habkönnyű formulája minden pillát lágyan körbeölel és éjfekete pigmentekkel von be, VolumFlex spirálkeféje tökéletesen szétválasztja, íveli és hosszabbítja a szempillákat.

BeautyByCATherine

2015. február 15.

Fuuuuuuh, de nagyon nagyon nagyoooon szeretem! Nincsenek hosszú szempilláim, ezért mindig igyekszem olyan spirált választani, ami szépen hosszít. Nah, azt hiszem ez a spirál ezt a feladatot jól teljesíti. E mellett szépen dúsít is és gyönyörű fekete színe van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

darksoul

2014. augusztus 9.

A legjobb szempillaspirál,amivel valaha találkoztam. Évek óta használom, 2x dúsabbak és sokkal hosszabbak a szempilláim, mint nélküle. Nem csomósodik, nem ragad, nem folyik le. Szomorú vagyok, hogy sehol nem találom a boltokban, valószínűleg nem gyártják már. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

Ms.Cat

2013. július 25.

Nekem a vízálló falytája van meg és meg kell, hogy mondjam nem érte meg az árát! (Szerencsére) leértékelve vettem meg. Nekem nagyon rövid pilláim vannak és szinte semmit nem csinált velük! Aki szereti a természetes hatást elérni egy spirállal, annak igazán tudom ezt ajánlani, habár szerintem semmire nem jó. :(((

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 25.

Annie4

2013. március 29.

pár éve volt ilyen szempillaspirálom, praktikus a keféje, tartós is, de sajnos nem képes csodát tenni az én rövid szempilláimmal, még dúsítás szempontjából sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

sunshinesophia

2013. március 6.

A tökéletes szempillaspirál!De nem nem találom én se csak a Tesco-ban,de ott meg az összes beszáradt már:( Pedig tényleg tökéletes,sokáig tart,nem pereg,nem csomósodik,szép hosszú és szétválasztott pillákat ad:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

liliom07

2012. november 16.

Egy régebbi verziót használtam, és nagyon szerettem. Szép fekete színt adott, és nem bántotta a szemeim, pedig nagyon érzékenyek. A keféjét egyszer véletlenül meghajlítottam, de ettől csak még szebb eredményt kaptam : )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

MandyBaby

2012. október 1.

Régen ez volt az abszolút kedvenc! Csodálatos fekete színt biztosít, nem csomósodik. Ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

Roxanne

2012. július 18.

Még az eredeti Glam Eyes-ból vettem, mikor megjelent.
Tetszett a keféje, a hatása.
Pillákat össze nem ragasztott, a száradással sem volt gond.
Miatta ruháztam be egy Day2Night-ba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 18.

Még az eredeti Glam Eyes-ból vettem, mikor megjelent.
Tetszett a keféje, a hatása.
Pillákat össze nem ragasztott, a száradással sem volt gond.
Miatta ruháztam be egy Day2Night-ba.

fayless

2012. július 1.

A legkedveltebb szempillaspirálom. :) Könnyű felvinni és könnyű lemosni. Szépen szétválasztja a pilláimat és nem csomósodik. Nálam ötös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

javgke

2012. június 20.

Dúsít, hosszabbít, hihetetlenül fekete. A többi Rimmel-spirálhoz hasonlóan tartós, de könnyű lemosni. Ugyanakkor elég lassan szárad, könnyen le lehet pislogni a szem alá. A Day2Night jobban bejött, de igazából nincs vele különösebb problémám :)
Ui. jót tesz neki, ha egy pár hetet hagyjuk száradni, utána egyszerűbb csomók nélkül felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.