Rimmel

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: flepike, Módosítva: 2016. április 29.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Különleges, kétlépéses, zselés hatású lakkok, fantasztikus színekkel és fénnyel, mellyek akár 14 napig is tökéletesek maradnak. Felvitele könnyű, száradása annyi, mint egy normál lakk esetében és nincs szükség UV lámpa használatához. Az eredmény: hibátlan fényes felület, akár egy profi manikűrösnél.

+ 10 Kate Moss által tervezett árnyalat.

Butyl Acetate Ethyl Acetate i Nitrocellulose Acetyl Tributyl Citrate Isopropyl Alcohol i 0 0Tosylamide Butylene/ Acrylic Acid CopolymerStearalkonium Bentonite Triphenyl Phosphate Glycidyl Neodecanoate/Phthalic Anhydride/Tmp CrosspolymerAdipic Acid/Neopentyl Glycol Crosspolymer Water / Aqua Isosorbide DicaprylateDiacetone Alcohol Etocrylene Kaolin 0 0Hydroxyethyl Acrylate/Ipdi/ Ppg-15 Glyceryl Ether CopolymerBenzophenone-1 Acrylates/Dimethylaminoethyl Methacrylate Copolymer Stearalkonium Hectorite Phosphoric Acid Lithothamnium Calcareum ExtractN-Butyl Alcohol iCetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Mannitol h Dimethicone eo I szil 1 0Trimethylsiloxysilicate eo I szil Polyvinyl Butyral Tocopheryl Acetate a I v 0 0Diatomaceous Earth Corallina Officinalis Extract Trimethylpentanediyl Dibenzoate Polyethylene Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil eo 0 0Butylene Glycol h 1 0Zinc Sulfate Macrocystis Pyrifera Extract Hydrolyzed Conchiolin Protein Methylparaben ta I par 0 0MEK iTitanium Dioxide / CI 77891 sz Mica Iron Oxides sz 0 0D&C Red 7 Calcium Lake sz D&C Red 6 Barium Lake sz Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz D&C Red 34 Calcium Lake sz Ultramarines sz 0 0FD&C Yellow 5 Aluminum Lake sz Ferric Ferrocyanide sz D&C Yellow 11 Manganese Violet / CI 77742 sz D&C Violet 2 sz FD&C Blue 1 Aluminum Lake sz

Lina14

2020. június 1.

nekem a 031 perfect posy van meg ami egy csini, korallos barack
nem a világ legtartósabb lakkja, de nekem 4 napot hibátlanul kibírt, ami főleg tőlem nagy szám, talán nem is a lakktól, mert én kétnaponta kb minden lakkomat leváltom
nagyon szép nyári szín és szépen tart és fényes is
update: megvettem a világos szürke, chill out árnyalatot is egy-két hónapja, ami eszembe juttatta, hogy nekem a korallos megvan, ezértt előkaptam, hogy nasználjam. azalatt a 4-5 hónap alatt annyira besűrűsödött, hogy nehezebb volt kihúzni az ecsetet. pedig rendesen bezártam, és más lakkjaim ami egy helyen vannak tartva már több mint egy éve tartják a formulájukat. ettől eltekintve higítani lehetett, és lehet tovább használni. a fedésük remek, nyomdázni is tudtam velük, fényesek de lassabban száradnak....
Update 2:
Leárazva találtam a 001 Basic árnyalatot ami egy hibahavító fehér. Egy réteges alap, gyorsan szárad. Eddig talán ez a legjobb a vonalból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

nekem a 031 perfect posy van meg ami egy csini, korallos barack
nagyon szép nyári szín és szépen tart és fényes is
Update 2:

nataliasrtz

2020. május 11.

CND fedőlakkal együtt elég tartós, más fedővel még nem próbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

CND fedőlakkal együtt elég tartós, más fedővel még nem próbáltam.

brigi50c

2020. február 17.

Szökőévente egyszer szoktam körömlakkozni, ugyanis ritka trógerül silány körmeim vannak, amelyek vitaminszedéssel is csak árnyalatnyival javulnak. Éppen ezért minden körömlakk kb fél napig bírja, amíg be nem hajlik alatta a köröm valamilyen mozdulatnál, és emiatt lepattog a teteje. Ez a körömlakk viszont JÓ. Egy takarítást simán kibírt, viszont értelemszerűen nem szabad vakargatni, éles felületekhez dörzsölni stb. Az is lehet, hogy rá fogok szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

anami

2020. január 28.

Szerintem ez egy nagyon jó lakk,most használom másodszor a Drama Pink árnyalatot.A körmeim felületét előkészítem,így teszek rá két réteget,majd fedőlakkot.Az ecsettel nagyon jól lehet dolgozni,a lakk nem csíkosan fed.A száradási ideje rendben van.Drágább lakkok nem ilyen jók!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 28.

Kencefice84

2019. szeptember 21.

A munkám miatt a körmeim egész nap koptatva vannak. Kaparok, műanyag tekercseket tekerel fel. Szóval kapnak rendesen. Gondolkodtam műkörmön vagy géllakkon hogy az kopjon ne a saját körmöm. De sajnálom rá az időt, a pénzt és úgyis megunom a színt pár nap alatt. Vettem ilyen lakkot több színben fedőlakkal együtt. 2 réteg szín, egy réteg fedőlakk, hajszárítóval szárítva gyorsan megvan nem marad puha. Így is kitart egy hétig a körmömön. Szeretem. Simán elhiszem, hogy olyannak aki nem nyüstöli ennyit a körmeit 2 hétig is bírja. Fogok venni még több színt. Viszont lemosni nehéz, ami persze nem baj ha valaki ugyanazt a színt sokáig megtartja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

tunderke0102

2019. szeptember 18.

Penzkidobas. Nem akar megszaradni, órák után is le lehet törölni a koromrol. Semmit nem ér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Csitti

2019. június 24.

021 és 022 árnyalatokat és a top coat-ot vettem meg, csodákat vártam tőle, de sajnos csalódnom kellett. Iszonyatosan túlárazott, egyáltalán nem éri meg ennyi pénzért. Fedésben bármelyik 500-1000 Ft közti lakk lealázza, nehéz felvinni, a száradási idő sem a legjobb, és egyáltalán nem tartós. Lehet, hogy én csináltam valamit rosszul, de pl. a sima Rimmel körömlakkok az én körmömön sokkal jobb fedésűek és tartósabbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 24.

annus88

2019. május 31.

5 nappal ezelőtt kentem fel és még mindig tart és nem pattogott le! Rimmel 5 in 1 Base Coat-ot kentem fel alapozó lakknak, majd a Super Gel-ből a 020-as Urban Affair színt egy rétegben( jól fedő lakk), majd a Super Gel Top Coat fedőlakkal zártam a festést. JOY napokon vásároltam 50%-os kuponnal, de teljes áron is megvásárolnám annyira jó :) Kapom is a dícséreteket. A száradási idő amúgy átlagos. Következőnek kinéztem egy ezzel a színnel harmonizáló 022 Angel Winget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Zs0f

2019. március 20.

Szép, csillogó lesz, ha megszáradt. Én a 021-es, világos rózsaszínt használom. Viszont nagyon lassan szárad, és ha már nagyjából megkötött, utána is órákig 'puha' marad. Ha kicsit erősebben hozzaersz valamivel, megmarad a nyoma. Mivel kicsit más állagú, mint a klasszikus körömlakkok, nem működik az átlátszó lakkal korrigálás. 4-5 óra után valóban tartós lesz, és nem nagyon kopik le, valóban gél lakk szerűen tart. Én igyekszem ezt kijátszani azzal, hogy nagyon vékony (egy) rétegben kenem fel, és sima átlátszó (és nem a Rimmel 2. lepeses) fedolakkot kenek ra. Így valóban tart, szép a színe, és belátható időn belül megszarad. Nem fogom újravenni, mert nem szeretem a lassú száradást, és mivel gyorsan nő a körmöm, max 5 nap után amúgy is ujra lakkoznam, addig pedig egyszerűbben kezelhető koromlakkok is tartanak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

zsazsa9

2019. január 26.

Őszintén szólva ilyen drága körömlakkot még soha nem vettem, de azt kell mondjam, hogy megéri a pénzét!
Nem figyeltem ezt a Step 1 matricát, meg a kétlépéses dolgot a leírásban, én teljesen magában használom, ráadásul azt is egyetlen egy rétegben és tökéletes! A 019 Drama Pink árnyalat körmön még szebb, mint az üvegben, egy szempillantás alatt megszárad, gyönyörűen fénylik napokon keresztül, és nem pattog egyáltalán, csak a körömvégeknél kezd el nagyon óvatosan kopni.
Imádom! Minden nőnek Rimmel Super Gel körömlakkot! :)) (2018. november)

Update (2019. január):
Többször is megdicsérték már a körmeimet, mikor ez volt rajta, és külön kihangsúlyozták, hogy tök olyan, mintha szalonban csináltatott géllak lenne, annyira fényes. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Imádom! Minden nőnek Rimmel Super Gel körömlakkot! :)) (2018. november)

Update (2019. január):

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Mannitol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

MEK i

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.