Rimmel

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: flepike, Módosítva: 2016. április 29.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Különleges, kétlépéses, zselés hatású lakkok, fantasztikus színekkel és fénnyel, mellyek akár 14 napig is tökéletesek maradnak. Felvitele könnyű, száradása annyi, mint egy normál lakk esetében és nincs szükség UV lámpa használatához. Az eredmény: hibátlan fényes felület, akár egy profi manikűrösnél.

+ 10 Kate Moss által tervezett árnyalat.

Butyl Acetate Ethyl Acetate i Nitrocellulose Acetyl Tributyl Citrate Isopropyl Alcohol i 0 0Tosylamide Butylene/ Acrylic Acid CopolymerStearalkonium Bentonite Triphenyl Phosphate Glycidyl Neodecanoate/Phthalic Anhydride/Tmp CrosspolymerAdipic Acid/Neopentyl Glycol Crosspolymer Water / Aqua Isosorbide DicaprylateDiacetone Alcohol Etocrylene Kaolin 0 0Hydroxyethyl Acrylate/Ipdi/ Ppg-15 Glyceryl Ether CopolymerBenzophenone-1 Acrylates/Dimethylaminoethyl Methacrylate Copolymer Stearalkonium Hectorite Phosphoric Acid Lithothamnium Calcareum ExtractN-Butyl Alcohol iCetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Mannitol h Dimethicone eo I szil 1 0Trimethylsiloxysilicate eo I szil Polyvinyl Butyral Tocopheryl Acetate a I v 0 0Diatomaceous Earth Corallina Officinalis Extract Trimethylpentanediyl Dibenzoate Polyethylene Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil eo 0 0Butylene Glycol h 1 0Zinc Sulfate Macrocystis Pyrifera Extract Hydrolyzed Conchiolin Protein Methylparaben ta I par 0 0MEK iTitanium Dioxide / CI 77891 sz Mica Iron Oxides sz 0 0D&C Red 7 Calcium Lake sz D&C Red 6 Barium Lake sz Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz D&C Red 34 Calcium Lake sz Ultramarines sz 0 0FD&C Yellow 5 Aluminum Lake sz Ferric Ferrocyanide sz D&C Yellow 11 Manganese Violet / CI 77742 sz D&C Violet 2 sz FD&C Blue 1 Aluminum Lake sz

Rimmel Super Gel - 091 English rose körömlakk, francia manikűrhöz is
Ár: 900 , Eladó: dettusbettus
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy előre utalás után posta
Rimmel Super Gel - 054 Trust you körömlakk
Ár: 1000 , Eladó: sdora
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

lilaszilva

2021. április 28.

Számtalan árnyalatom van belőle: Venus, Urban Purple, Cocktail Passion, Hottie Choccie, Red Ginger. A színei csodálatosak! A körmeim ugyan utálják ha kifestem őket, szabotálják lepattanás vagy kopás formájában 1-2 nap alatt, de sebaj, mindig új és új termékeket próbálok ki. Viszont az beszédes, hogy ebből ennyit beszereztem. A tartóssága magában közepes, de ha használom a fedőlakkját is, csoda történik és kb 4-5 napot is kibír, pont úgy, mint ahogy felkentem. Semmi pattogás, ugyan olyan szép fényes marad, szóval nálam ez a hihetetlen kategória. Szeretem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

Kattty93

2021. március 31.

Nagyon gyatra minőség, főleg a világosabb árnyalatok, melyek még három rétegben sem fednek rendesen. A körmeim egyre jobban beszakadtak, töredeztek, végül rájöttem, hogy ettől a lakktól. Ár-érték alapján véleményem szerint a legrosszabb a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 31.

Marsela

2021. február 13.

Nagy csalódás, pláne az árához képest.
Nem szárad meg rendesen. Benyomódik, elkenődik.
Még lámpázni is próbáltam hátha úgy jó lesz, de nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

Nagy csalódás, pláne az árához képest.
Nem szárad meg rendesen. Benyomódik, elkenődik.
Még lámpázni is próbáltam hátha úgy jó lesz, de nem.

Vavika02

2021. január 24.

A legjobb körömlakk .... nekem nagyon bevált.
A hagyományos lakkok pár óra múlva lepattognak, de ez simán bír 5-6 napot (pedig két gyerek mellett folyamatosan van mit tenni-venni...)
Imádom, hogy itthon elkeszíthetem... könnyen lemoshatom.
Imádom :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 24.

A legjobb körömlakk .... nekem nagyon bevált.
Imádom, hogy itthon elkeszíthetem... könnyen lemoshatom.
Imádom :-)

Giside

2020. december 22.

A csillogós szürkés árnyalatot vettem meg, és nem bántam meg.
Nagyon tartós, 1 rétegben is fedolakk nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 22.

A csillogós szürkés árnyalatot vettem meg, és nem bántam meg.
Nagyon tartós, 1 rétegben is fedolakk nélkül.

Vivi629

2020. október 21.

A lábamra szinte mindig ezt használom. A 043 Venus árnyalat gyönyörű mély vörös, a kedvencem. Fedőlakkot is kenek ( Essence extreme shine) és így lábon nagyon tartós. Azt nem tudom kézen mennyire pattogna, de nekem így bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

KisTigris

2020. szeptember 13.

Felkentem, és még aznap délután pattogzott le. Ne mosogass, sőt, ne is moss kezet, mert vége. Újra próbáltam, a tűzpiros körmömre húztam egy áttetsző rózsaszínes csillámos réteget. Így most csillogó erős pink lett és már 2 napja fent van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

bnoncsi

2020. szeptember 12.

Csak a fedőlakkal együtt érdemes használni. Azzal kb. 6 napot bírt ki nekem nyaralás alatt. Fedőlakk nélkül 2 rétegben is bír 4 napot, de nagyon sérülékeny, az erős fertőtlenítő leszedi, könnyen benyomódik, formálódik.. és egyszer véletlenül a parkettát is megfogta, amikor arrébb pöcköltem valamit. :'D De ha rendeltetésszerűen használom, akkor nagyon szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

szabogabee

2020. augusztus 4.

Két rétegben, lovely fedőlakkal használom és tartós, szép eredményt ad, nekem egy hétig bírja pattogzás nélkül, pedig hajat mosok, mosogatok, stb. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Lina14

2020. június 1.

nekem a 031 perfect posy van meg ami egy csini, korallos barack
nem a világ legtartósabb lakkja, de nekem 4 napot hibátlanul kibírt, ami főleg tőlem nagy szám, talán nem is a lakktól, mert én kétnaponta kb minden lakkomat leváltom
nagyon szép nyári szín és szépen tart és fényes is
update: megvettem a világos szürke, chill out árnyalatot is egy-két hónapja, ami eszembe juttatta, hogy nekem a korallos megvan, ezértt előkaptam, hogy nasználjam. azalatt a 4-5 hónap alatt annyira besűrűsödött, hogy nehezebb volt kihúzni az ecsetet. pedig rendesen bezártam, és más lakkjaim ami egy helyen vannak tartva már több mint egy éve tartják a formulájukat. ettől eltekintve higítani lehetett, és lehet tovább használni. a fedésük remek, nyomdázni is tudtam velük, fényesek de lassabban száradnak....
Update 2:
Leárazva találtam a 001 Basic árnyalatot ami egy hibahavító fehér. Egy réteges alap, gyorsan szárad. Eddig talán ez a legjobb a vonalból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

nekem a 031 perfect posy van meg ami egy csini, korallos barack
nagyon szép nyári szín és szépen tart és fényes is
Update 2:

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Mannitol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

MEK i

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.