Rimmel

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: kókusz90, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. március 11.

• Szempilla alapozó, amely elősegíti, erősíti és kondicionálja a pillákat
  • A mikroszálak egyetlen mozdulattal növelik a vastagságot, a hosszúságot és a térfogatot
  • Argan, jojoba és kókuszdió olajok keveréke biztosítja a szempilláknak az idő múlásával megerősített, táplált és kondicionált érzését.
  • A bőrgyógyász és szemész által minősítve

Ár: 3000 Ft , Eladó: kókusz90
Állapot: ÚJ, ORIGINAL CSOMAGOLÁS , Helyszín: Debrecen , fizetés: Személyes átvétel, előre utalás
Ár: 2800 Ft , Eladó: Virág-os
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Judy1

2020. július 14.

1600 Ft volt a dm-ben gondoltam ennyiért megéri. soha nem használtam még ilyen terméket, viszont a szempillaspirállal soha nem érek el olyan hatást, amire vágynék, így adok neki egy esélyt. A boltban ellenőriztem hogy olyan terméket vegyek, ami még nem volt kibontva(a tégely száján nem volt termék), ennek ellenére büdös, és olyan kevés anyagot vesz fel a keféje, mintha már ki lenne száradva. Emiatt nem szimpatikus, nem tudom ez normális-e.
Csodát nem tesz, de a pillák valóban kicsit hosszabbak, a fekete festék erőlködés nélkül teljesen elfedi. Amiben nagyon jó, hogy teljesen szétválasztja a pillákat, és azok a szempillaspirál felvitele után sem ragadnak össze. Emiatt elhasználom, de én nagyobb hatást vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

sztike

2020. május 31.

Még a kétvégű L'Oreal spirálok szoktattak rá a szempillaspirál primerre. Számomra sokkal látványosabb a hatás, mint az arcra való primerek esetében. Nem szívesen hagyom ki ezt a lépést, még akkor sem, ha nem megyek fontos helyre. Miután elfogyott a L'Oreal False Lash Superstar szempillaspirálom és átváltottam a vízálló X-Fiberre, primer kutatásba kezdtem. Ő is így került sorra. Nem vagyok tőle elájulva, inkább csak hétvégén / nem fontos alkalmakra használom. Hétköznap inkább a L'Oreal False Lash Paradise primerjét használom, azzal maradéktalanul meg vagyok elégedve. Ez viszont nem olyan hatékony. A keféje szintetikus, ami szépen szétválaszt, viszont kevés terméket vesz fel, így vastagítani nem nagyon tudja a pillákat. Én meg szoktam várni, amíg megszárad és csak utána megyek át rajta fekete spirállal (mivel hétvégén használom, így a Maybelline Colossal vízálló verziója kerül rá). Egy rétegben is el lehet fedni a fehérségét (az Essence hasonló termékével ez nem volt ilyen egyszerű, 2 réteg alól is virított), nem változtatja meg a spirál tulajdonságait, nem okoz irritációt és nem pereg. Viszont az általam várt "wow-hatás", az a kis extra, amit egy ilyen primer adni tud, sajnos nincs meg egészen. Összesítve a L'Oreal primerénél rosszabb, de az Essence primernél jobb. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

laracroft

2020. május 18.

Hááát, nekem nem jött be. Próbáltam több különböző szempillaspirállal, de valahogy sosem az igazi. Hosszabbítani hosszabbít egy picit, de nemhogy nem dúsít, inkább úgy tapasztja össze a pillákat, hogy kevesebbnek tűnnek. Amin igazán meglepődtem. hogy olcsóbb primerek ennél szebb összképet adnak (lásd: alverde koffeines szérum). Így nekem csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Sztellus

2020. április 15.

Ez valami brutál jó. Nagyon szép szempilláim lettek vele, több spirállal is teszteltem, és mintha műszempilláim lennének.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax, Oleic Acid, Panthenol, Simethicone, Glycine Soja (Soybean) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Triethanolamine, Oleic Acid, Sodium Laureth Sulfate, Xanthan Gum, Trideceth-9
Tisztítószerek: Triethanolamine, Sodium Laureth Sulfate, Xanthan Gum, Trideceth-9
Illatanyagok: Benzyl Alcohol, Ascorbyl Palmitate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Methylparaben, Propylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0