Rival de Loop

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: médea, Módosítva: 2016. szeptember 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Algakivonattal és ásványokkal, avokádó és mandula olajjal biztosítja a bőr nedvességtartalmát, a panthenol nyugtatja az irritált bőrt.

redakkrisztinaa

2016. február 14.

Nagyon szeretem , az illata nagyon kellemes , és nagyon puha lesz utána az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 14.

Heloise

2015. szeptember 4.

Már más a csomagolása, de szerintem ugyanerről a termékről van szó. Összetételében nem tudom változott-e, ezt mindenképp megnézem majd, viszont annak nem örülök hogy e szerint van benne parabén. Lehet, hogy a csomagolással együtt az összetételen is változtattak, remélem hogy igen. Amúgy ez az a maszk ami "jó ha van, de az se baj ha nincs" kategória. Hidratálni szépen hidratál amit megtesz egy sima krém is, de szerintem a Baleás hasonlóan olcsó, kétszer használatps maszkok mindenképp kenterbe verik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 4.

nius

2014. április 13.

Olcsó. Ez mindenképpen pozitívum.
Néha semmit nem csinál a bőrömmel. Máskor kicsit csíp, egyből a felkenés után. Néha filmes-réteget képez a bőrömön, miután lemostam. Ez a negatívum.
Az összetevőlistája miatt sem venném újra.
Amúgy állagra egy könnyű kis krém, az illata nekem kicsit sok.
Van még itthon 2, azt esetleg elkenegetem, de tuti nem veszem meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

Olcsó. Ez mindenképpen pozitívum.
Az összetevőlistája miatt sem venném újra.
Amúgy állagra egy könnyű kis krém, az illata nekem kicsit sok.
Van még itthon 2, azt esetleg elkenegetem, de tuti nem veszem meg újra.

dorcus89

2014. március 1.

Teljesen arckrém jellegű, könnyű krém. Általában 2 alkalomra elég egy pakolás nálam, de most felhasználtam az egészet, mert láttam hogy a második alkalomra ami maradna az kevés lesz, tehát kb. 1,5 adagnyi van benne. Az első pár percben az érzékenyebb- kissé szárazabb helyeken csípte a bőröm. Hidratálásban sem túl extra. Némely részen szép puha az arcom, de van ahol semmit nem csinált. Általában sokkal puhább a bőröm arcpakolás után. Olcsónak olcsó, de semmi extra. Nem ad olyan sokat, ezért nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

Dorka93

2014. február 28.

Csíípii a szemem, és az arcom.. hát soha többet ezt nem fel.. Teljes pénzkidobás.. ó az a 200 ft.,:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

csakegylany

2014. január 31.

Mikor először vásároltam ilyet, akkor iszonyú vörös lett az arcom és égett, muszáj volt lemosnom pár perc után, az égő érzés pedig ott volt kb. 2 óráig. Próbáltam neki adni egy második esélyt (bár nem tudom miért) és akkor is ugyanez történt, úgy sajnálom pedig :( Van jó pár hasznos összetevője, arra adok 2 pontot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 31.

Nicu

2014. január 15.

Egyszer használtam még csak, mikor eléggé allergiás lettem a lemosómra. Felét rákentem az arcomra, be is szívta majdnem mind, lehúzta a pirosságot és nem égett, viszketett utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

timcsike1989

2013. május 24.

Kb. 6 alkalomra volt elég. Tényleg jól hidratál, én télen használtam mikor szárazabb a bőröm. Puha lett tőle a bőröm, viszont az utolsó pár használatnál csípett és kipirosodott tőle az arcom. Utána viszont eltűnt a pirosság és nagyon szép egyenletes színű lett a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

olin

2013. április 17.

Nem rossz, de nem is túl jó. Ahogy előttem írták, olyan (állagra is) mint egy arckrém, hatása nem túl intenzív, de azért érezhető. Az illata engem a Nivea krémre emlékeztet, biztos a panthenol miatt. Akció keretében vettem, de nem venném újra (max. akciósan, talán).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 17.

eo

2012. október 13.

Bár még csak tegnap használtam először, meg kell védenem ennek a terméknek a becsületét. Vastagabb réteg arckrémként kentem fel nagyjából, így még bőven maradt, szerintem legalább 3 alkalomra még elég, ha nem többre. Engem egyáltalán nem csípett. 15 perc múlva nem lemostam, hanem belemasszíroztam a maradékot a bőrömbe. Utána kellemes érzetet hagyott, bár azt az igazi, mély hidratálást nem éreztem, de azért nem volt rossz. Utána úgy láttam, hogy szebb lett a bőröm, a piros foltok halványodtak. A kritikusabb részeket azért még áttöröltem aloe vera spray-s vattával. Nekem ez így eddig bevált, bár nem csodaszer, de én örülök, hogy megvettem, fogom még használni.

Update: Elnéztem a mennyiséget, az egy adag így másfél alkalomra elengedő, szóval azért nem 3-ra, ahogy saccoltam. Tényleg arckrém hatása van, a mély hidratáló hatást pedig továbbra sem érzem. Sajnos használat után még utána is kellett krémeznem. Most már úgy vagyok vele, hogy biztos nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0