Rival de Loop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: klaritaw, Módosítva: 2011. december 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Relaxáló arcpakolás, mandula- és makadámia dió olajjal.

Mundow

2018. január 8.

Finom az illata és elég jól hidratál. Ár érték arányban egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 8.

Finom az illata és elég jól hidratál. Ár érték arányban egész jó.

vandanikoletta

2017. január 8.

Imádom ezt az arcmaszkot. Hihetetlenül puha és kisimult töle az arcom. És olcsó is. Ujravettem már párszor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

Rika90001

2016. november 15.

Nagyon jó puha lesz az arcom, imádom de ez mindegyik arcmaszkra igaz ami RDL. Nem lesz égető érzésem. Nagyon kellemes az illata és könnyen lemosható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Yette

2016. október 20.

Nagyon jó illata van és szépen kisimítja az arcbőrt is de nekem nem lett tőle sokkal puhább a bőröm.
Nem irritált és nem lettem tőle vörös mint a rák.
Összességében nem rossz de én általában házi pakolásokat rakok fel azoknak pedig a nyomába sem ér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 20.

Nem irritált és nem lettem tőle vörös mint a rák.

Monaaaaa

2015. május 27.

Nagyon puhává teszi az arcbőrt, akárcsak más RDL arcmaszk :)
Mindig meglepem magam egyel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

Nagyon puhává teszi az arcbőrt, akárcsak más RDL arcmaszk :)
Mindig meglepem magam egyel :)

Queen

2015. május 15.

Jo az illata és puhit is,ahogyan azt elvárnám.szoval befuto.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

Jo az illata és puhit is,ahogyan azt elvárnám.szoval befuto.

Bettuc

2014. augusztus 10.

Nekem is elég az egyik része is 2x-i alkalomra. Imádom az illatát, picit lehet, hogy csíp az elején, de ezt betudom annak, hogy hat és hogy nagyon ki van száradva/aszalódva/elhasználva a bőröm - mert utána tényleg sokkal jobb, puhább érzést hagy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Vicus

2012. november 22.

Nekem ez nagyon rossz volt! Égett tőle az arcom, bár nem pirosodott ki, de azért ijesztő volt ez az érzés. Filmes réteget hagyott a bőrömön, és semmi pozitívat nem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.

claudia

2012. november 22.

Hát nemis tudom...Fél óráig szoktam rajtahagyni, utána a felesleget letörlöm. Nagyon szép lesz tőle a bőröm, kisimult, eltűnik a szürkeség, puha és egészségesnek tűnő arcom lesz. Volt hogy néha hatalmas pattanásokat okozott ha nem mostam le csak letöröltem. Aztán változtattam mostanában egy-két dolgon a napi arcápolási rutinomban és most tökéletesen működik (azóta 2x használtam letörléses módszerrel és sehol egy pati). Olcsó, isteni érzés míg szívja a bőröm és sokáig elég. Legyen egy négyes, ha már sikerült kiiktatni a ragyákat :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.

ritaszeged

2012. március 28.

Én nagyon szeretem az illatát, állagát és az árát, egy csomag 4-5 alkalommal elegendő, jó érzés míg fent van engem nem irritál, de kimondottan hosszútávra nem hidratál, használat után kellemes puha lesz a bőr :) de ha ezt huzamosabb ideig szeretnénk akkor 2-3 naponta nem árt használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Honey, Propylene Glycol, Lactose, Lactic Acid, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Glyceryl Stearate Citrate, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Decyl Oleate, Ethylhexyl Isostearate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Glyceryl Stearate, Panthenol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Dimethicone, Arachis Hypogaea (Peanut) Oil, Isopropyl Myristate, Lecithin, Glyceryl Oleate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate Citrate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Xanthan Gum, Lecithin, Glyceryl Oleate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Myristate, Ascorbyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben
Színezékek: Beta Carotene
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Potassium Sorbate, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0