Sally Hansen

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   14,7 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cyprienne, Módosítva: 2016. január 17.

Kiszerelés:   14,7 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Bőrtípus:   Normál

UV-lámpa használatát nem igénylő 2 lépéses gél lakk

61 árnyalatban kapható

Zsuteszt

2020. február 12.

Nem ismertem ezt a márkát. Leárazva vettem a Rossmannba. El voltam hülve az etedeti árán. Türkiz színben vettem, gondoltam ez szuper jó lesz, főleg ennyiért (699-). Néhány napot bírt csak. Lepergett szabályosan a körmöm elejéről. Lemosáskor viszont megfogta a körmömet, bőrömet, nem is akárhogyan. Csalódás volt 1000-rel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 12.

vrgdo1991

2020. január 19.

A 120 Bare Dare illetve a 330 Redgy lakkokat választottam és egyáltalán nem bántam meg. Szépen tudok az ecsettel dolgozni, 2 rétegben tökéletes a fedése. Nálam 1 hetet is kibír minden strapa mellett (mosogatás,sportolás,napi billentyűzet használat stb.). Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Lina14

2019. szeptember 11.

nekem a 730 fish-teal braid van meg, ami egy gyönyörű türkiz, szépen pigmentált, tudok vele nyomdázni is, és egy rétegben fed, gyorsan is szárad, nekem nagyon nyerő lett ez a szín
update: megvettem a 690 tipsy gipsy árnyalatot ami egy vibráló, nyárias pink. egy már egy kicsit gélesebb állagú és fedésű is, de 2 rétegben teljesen jó, viszont ez nyomdázásra már anniyra nem az igazi
Update 2: Belefutottam a 160 pinky promise árnyalatba, ami egy világos, eperjoghurt szín. ez nem fed annyira jl, picit foltos is. 2 rétegben elmegy, ha kerül fölé minta, de önmagában kevés. Més tulajdonságában egyezik a többivel.
Update 3: megvettem még a 450 Get Mod árnyalatot is, Nem egy teljesen fedő fehér, kell belőle 2 réteg és így sem az a hibajavító fehér amit én szeretek. A másik árnyalat a 652 Neblue-la, ami egy sötét szürkés kék árnyalatban úszó csillámfelhő, van benn pink, zöld, kék és arany is. Sajnos csak üvegben, körmön alig csillámlik, főleg egy gyenge fedésű szürkés árnyalat minimális csillámmal. Amúgy mindkttő elég gyorsan szárad és a tartóssággal sem volt gondom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Borka6

2019. szeptember 6.

Rhapsody Red (680) színben két rétegben gyönyörűen fed, a fedőlakkot is használva nekem másfél hétig (!!!) hibátlan maradt (házimunkát végeztem a szokásos módon, nem kíméltem különösebben közben). Nagyon megérte, maradok ennél a lakknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Kimi

2019. április 14.

Biztos színfüggő, a Red Eye nálam a tökéletes körömlakk. Nagyon régóta megvan és tökéletes az állaga. A színe csodaszép, szépen fed, tartós, de nem mindig vágyok bordós lakkra, sokkal inkább közelebb áll hozzám a lila szín. Ezért vettem a Love Me Lilac árnyalatot, amit rövid idő alatt talán a legtöbbször használtam és imádom. Viszont hiába rázogatom pár használat után besűrűsödött és attól félek így nem fogom az egészet elhasználni, mert nem szeretek túl sok időt fecsérelni a körmeimre.. Kár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

bolondaviki

2019. április 10.

Szín, tartósság korrekt, 2 rétegben tényleg szépen fed, nem buborékosodik fel (nem is értem), gyorsan szárad, nekem az a bajom, hogy kicsit beszáradt (nem darabosra, csak sűrűbbre) már most, pedig csak egy hónapja vettem, és bőven van még benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

kitti1313

2019. április 9.

Katasztrófa. Ennyi pénztért az embert azt várná, hogy legalább 1 hétig tart.. de sajnos nem. Nekem már másnap lepattogott. Soha többet, pláne nem ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

MissNickole

2019. április 1.

170 - pink candillaquer

Az ecsete valahogy nagyon merev, talán durvák a szőrei, ezért lehetetlenség csíkmentesen felkenni 1 rétegben:( 2 rétegben már egészen jól takar, viszont az életben nem szárad meg tökéletesen, még másnap is ha valamihez erősebben hozzányúltam meglátszott a nyoma:(

Szerencsére 1000 Ft-ért vettem így nem vagyok annyira dühös, mintha 3000-et adtam volna érte, de szerintem az eredeti árért botrányos a minősége.... 1000 Ft-ért meg van ami jobb akció nélkül is...

UPDATE: végülis a 2 csillag helyett adok neki 3-at, mert 4 napot kibírt annak ellenére, hogy a hét végén sütit sütöttem (tésztát gyúrtam és nyújtottam), ekkor adta meg magát, de ekkor már 4 napja a körmömön volt szinte kopás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

170 - pink candillaquer

StSophie

2019. január 24.

Nagyon szuper, tényleg úgy néz ki mint egy géllakk. :) Eleinte fedőlakk nélkül használtam, akkor csak 3 napot bírt, de a fedőlakkjával együtt nekem 5-6 napot is kibír, pedig eddig nekem minden körömlakkot ledobott a körmöm pár nap után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Bigblueeyes

2018. december 15.

Nem értem mit rinyálnak ennyien..Nekem bevált.Lehetne az ecsete jobb,de ez van.
Ja és meg kéne sokatoknak várni a száradási időt.Nekem különben kitartot 1 hetet,fedő lakkal és csillámmmal.Úgy hogy a körmöm nem mű és nem is növesztettem meg hanem cuki kicsi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 15.

Nem értem mit rinyálnak ennyien..Nekem bevált.Lehetne az ecsete jobb,de ez van.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.