Sally Hansen

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   14,7 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cyprienne, Módosítva: 2016. január 17.

Kiszerelés:   14,7 ml

Ár: 9500 , Eladó: Lora
Állapot: Kiprobaltak, Helyszín: Nyiregyhaza, fizetés: Foxpost/szemelyes

Rekanna1

2021. július 2.

Én sok Sally Hansen körömlakkot vettem és többnyire elégedett voltam, de ez katasztrófa. Semmi köze a gél lakkhoz. Nekem a 190-es van meg, rossz a fedése, foltos, csíkos, lassan szárad, a fényessége sem olyan, mint egy gél lakknak. Teljesen elégedetlen vagyok vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 2.

floracska6

2021. június 23.

Manapság a géllakk egy szuper túlhypolt dolog lett, minden márkának van már géllakja még akkor is, ha a tartalom pontosan ugyanaz mint előtte.
Ennél a lakknál semmiféle "gél" hatást nem tapasztaltam, egy mezei körömlakkról van szó rossz fedéssel és nagyon gyenge tartóssággal. Nekem két rétegben sem fed normálisan és csíkoz mellette az ára pedig indokolatlanul magas. Kíváncsi voltam a márkára de azt hiszem ezzel véget is ért a kapcsolatunk, nekem az 500 Ft-os Rimmel lakk sokkal tovább bírja és szebb az összkép is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 23.

bogcsii

2021. június 15.

Én a lábamra használom (kezemen műköröm van) 200Ftért vettem egy világos szürkéskék színű lakkot a rossmanba pár hónapja. Azóta nem használok mást!! Iszonyat tartós nem kopik egyáltalán hanem lenő mint egy rendes gél lakk. Nagyon meg voltam lepődve , hogy ennyire tartós havonta festem újra a lábamon de esküszöm kibírna 2-3hónapot is mert sehol se kopik. Ha elfogy beruházok rá mindenképp csak sajna az már nem 200Ft lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

cattitude

2021. június 7.

Hyp-nautical árnyalatban vettem megy, már van egy ugyanilyen lila-kék duokróm lakkom a Born Prettytől, de ennek kicsit másabb a finishe és az állaga is. fekete lakkra kentem rá, 2 réteg szépen befedte a körmöm. egyelőre tartósnak tűnik, Essie fedőlakkot kentem rá, nem ennek a befejező rétegét. elégedett vagyok ezzel a színnel, de nem rajongok, úgyhogy 4 csillag.

update: megvettem a Mad Women árnyalatot is, mert nagyjából egy régi kedvenc lakkom, a Deborah - Purple Batik dupejának tűnt. ebben nincsenek csillámok, de a szín hellyel-közzel egyezik, így elégedett vagyok. ez is egész tartós, az árnyalat jól fed 2 rétegben.
felpontozom, bár így is maradnak az Essie lakkok a kedvenceim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

felpontozom, bár így is maradnak az Essie lakkok a kedvenceim.

tátombák

2021. június 6.

Totem-ly yours - egy nude árnyalat, imádom a nude színeket a körmömön! A DM-ben találtam a kifutó termékek között 800 forintért, és kíváncsi voltam, hogy mit tud egy eredetileg drága lakk. 2 réteg kell a rendes fedéshez, állagában nincs semmi különleges. 2 napos volt a körmömön, amikor legnagyobb meglepetésemre túlélt egy fürdőszobatakarítást, de azóta többször használtam, és azt tapasztaltam, hogy 3-4 napnál nem bír többet, takarítás ide vagy oda. Nekem a végek kezdenek nagyon csúnyán kopni, legkésőbb az 5. napon már le kell mosnom.
Összességében nekem ez az árnyalat semmivel nem tud többet, mint egy 500 forintos Essence vagy Moyra. Nagyon csalódott lennék, ha az eredeti árat fizettem volna érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 6.

ranett

2021. május 21.

Imádom ezeket a lakkokat! 2 rétegben nekem nagyon tartós, pedig nem mindig használok fedőlakkot, és már úgy is. Tetszik hogy kicsit folyósabb az állaga a megszokotthoz képest, és nagyon jó az ecsete még magamnak is könnyen ki tudom festeni,pedig egyébként nem tudok magamnak szépen körmöt festeni. A színei is nagyon szépek. Mindig vadászok akciókra, legutóbb 500 Ft-ért sikerült vennem, így pedig főleg megéri. Csak ajánlani tudom,ez lett a kedvenc lakkom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 21.

ZsofiaJazmin

2021. március 4.

A Redgy fantázianévra hallgató, 330-as számú lakkot szereztem be. A színe nagyon szép, élénk görögdinnyepiros, szerintem nyáron szandállal jól fog kinézni. Viszont lakk minősége nem az igazi. Nem olyan géles, hanem kicsit "poros" és a végeredménynek is van egy kis mattos hatása. Kicsit csíkozódik is, nem lehet vele olyan szépen dolgozni. Az ember többet várna egy ilyen árú terméktől... Szerencsére nem teljes áron, hanem 800 forintért vettem, viszont még a 800 forintos (vagy akár az 500 forintos Essence) lakkokkal összehasonlítva sem éri meg, nem hozza azt a minőséget. Més Sally Hansen lakkokat szerettem, de ez a széria, a Miracle gel, nem fogott meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 4.

Fannnya

2021. január 31.

Leárazva a Rossmannban 700 forintért vettem meg a Once Upon a Pearl árnyalatot, ami egy nagyon világos és ettől elég különleges szürke. Sajnos már az első felkenésnél csalódást okozott. Csíkozódik, és 3 réteg kell ahhoz, hogy nagyjából normális fedést érjünk el vele. Bár most akciós volt, normál árkategóriájában ez elfogadhatatlan, bár azt gondolom, hogy egy 700 forintosnak is tudnia kell két rétegben fedni. Eddigi Sally Hansen lakkjaim sem voltak jók, így azt hiszem végleg hanyagolom a márkát. Ha esetleg valami csoda folytán szupertartós, akkor frissítek.

Update: Szerencsére elég tartós, nem úgy, mint a másik Sally Hansenem, de van rajta fedőlakk is. Javítottam 2 csillagra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 31.

Ppangi

2021. január 21.

Azt hittem,hogy egy nagyon tartós körömlakkba ruháztam be. Sajnos nagy csalódas, két nap után kopik,nem éri meg az árát. Vannak ennél sokkal olcsóbb és tartósabb lakkok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 21.

Teokleia

2020. december 19.

Három árnyalatot vásároltam meg, a Hyp-nautical egy csodás duokróm, kékből lilába vált, míg a Holllaa-gram egy szerintem ritka multikróm kombó, lilából barnába tűnik át zöld középárnyalattal. A legkülönlegesebb a One Shell of a Party, egy döbbenetes középút szürke és rózsaszín között; a végeredmény egy sápadt kagylószín varázslatos átfutó narancsos-rózsaszín shimmerrel. Míg az első kettő nem okozott csalódást és a kissé leértékelt (2500Ft / db) árukat is megérték - gél hatás, alap- és fedőlakkal tartós végeredmény, fantasztikus színjátszás, szép terülés, jó fedés 2-3 rétegben - addig a harmadik picit nyúlósan terült, és az első két réteg leginkább koszos elszíneződés hatását váltotta ki a körmömön. A harmadik réteg érte el nálam a megfelelő ekrüs árnyalatot. Összeségében a 3200 Ft-ot nem gondolom, hogy megéri, de egy leértékeléssel, akcióval már érdemes kiadnia rá egy lakkmániásnak :) A színek között vannak különlegesek és gyönyörűek, ahogy nagyon egyszerűek is, tehát választék is van - egy csillagot a parabén és a túlárazottság miatt vonok le. Ennyiért vegán is lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.