Schauma

Ár:   649 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 1.

Kategória:   Hajápolók

Száraz és megviselt hajra. A Schauma 7 Virág Olaj balzsam regenerálja a haj minden rétegét, puha tapintásúvá és csillogóvá teszi. 3x kifésülhetőbb haj, elnehezedés nélkül.

wildrose

2018. április 21.

Nagyon kellemes illatú, könnyen eloszlatható hajbalzsam, szépen táplál, nem nehezíti el a hajat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 21.

Fruzsika941210

2018. január 1.

Meglepodtem !Drogerias balzsamoktol nem szokott puha fényes rapunzel hajam lenni de ez bevált! Viszont nem fogom újra venni mert nagyon sok kell a hatkozepig erő hajamra túl híg az állaga így vehetnek vagy 5ot belőle akkor meg árban ugyanott tartanek mint a drágább kedvencemmel. De legalább tudom hogy ez is tud szép hajat varázsolni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

blackprincesss

Korcsoport: < 18
2017. október 26.

Nem zsírosodik tőle a haj, nagyon jól működik. Pont a sampon társa. Finom virág illata van;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 26.

Grandma'2013

2017. augusztus 7.

Leárazva találtam rá a Rossmannban, és megtetszett a rózsaszín flakon. :) Nem bántam meg.
Nagyon kellemes, diszkrét illata van, nem marad egész nap a hajban. Nem túl sűrű az állaga, de nem folyós, jól felkenhető a hajra.
Extra eredményt nem tapasztaltam tőle, viszont jól kifésülhetővé tette a hajamat, nem nehezítette el és nem is zsírosodott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Kamerion

2017. május 4.

Nagyon finom, diszkrét virágillata van, inkább púderes, mint friss. Az én hajamon jól működik, nem zsírosodik tőle hamar. Megszerettem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

mse02

2017. január 9.

Tetszik az illata, nekem a kifésülhetőségen nem segít, muszáj utána nem kimosandó spray-t használnom.
Szívesen használtam, szerintem jó termék a maga kategóriájában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

Szívesen használtam, szerintem jó termék a maga kategóriájában.

rvanessa

2017. január 7.

Samponnal együtt használom,szép lesz a hajam tőle,illata is nagyon kellemes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

Samponnal együtt használom,szép lesz a hajam tőle,illata is nagyon kellemes!

LegallyBlonde

2016. november 23.

Nem egy rossz balzsam, nem bántam meg, hogy megvettem, de szerintem semmi kiemelkedő. A sötét rózsaszín mirror gloss változatot már sokszor újra vettem, arra 4-est adtam, mert nagyon szép és könnyen kezelhető hajat eredményez,de azért annál is vannak jóval táplálóbb balzsamok, ez a 7 virágolaj változat pedig ugyan szintén könnyen kifésülhetővé teszi a hajat, tehát az egyik fő feladatát ellátja maximálisan ( bár mikor felkenem ezt nem érzem, ez is olyan, hogy azt érzem mint, ha inná be a hajam és törülköző szárazon is olyan érzést ad, mint ha majd meg kéne küzdeni a fésülködéssel, de aztán meglepő módon simán siklik benne a hajkefe ) viszont nem látom olyan szép fényesnek a hajam a használatától, mint az előbb említett mirror gloss esetében. Úgyhogy összességében én azt mondom, egynek elment, de nem hiszem, hogy újra venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

szandra058

2016. október 8.

Illata tökéletes és a hatása is, tényleg puha és fényes lett a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 8.

Illata tökéletes és a hatása is, tényleg puha és fényes lett a hajam.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Színezék. Lilás piros.