Scholl

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bajbus, Módosítva: 2014. július 31.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

• Intenzív hidratáló hatás
  • Azonnal puha és sima lábak már egy használattal
  • Nem zsíros, gyorsan felszívódik
  • Tartós - 24 órás intenzív hatást biztosít

Marcsyca

2019. december 6.

Használtam. Semmi extra, de veszek még, nyáron kiszárad a lábam. Szerintem teljesen ok a termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 6.

Jayf

2019. december 6.

Nem vettem észre, hogy bármit is érne. Kicsit száraz és kemény a bőröm a lábamon, de semmi durva. Ezzel sem tudott mit kezdeni. Az állaga külön rettenetes, nem értem mik benne ezek a szemcsék, semmi értelme nincs, de cserébe undorító, mintha tiszta homok lenne a lábam. Drága, kevés, haszontalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Szaszmancs

2016. július 18.

Nyárra gondoltam beruházok egy normális lábkrémre, hogy ne lógjon cafatokban a bőr a talpamon. Hellyel közzel működött a krém, de minden nap kellett hozzá használni. Kissé mentolos,kellemesen hűsítő érzés, de az állaga szemcsés, ami nem túl guszta. Hamar beszívódik. Az ára szerintem nagyon magas és elég kevés van benne, egy hónap alatt elhasználtam ha jól rémlik. Most egy avonosat használok, ami a harmadába került ennek és ugyanezt tudja, úgyhogy nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Bajbus

2014. augusztus 4.

Így nyáron a papucsozás szépen kiszárítja a sarkamon a bőrt, kicsit megkeményedik sajnos. Gondoltam kipróbálom ha már halálra reklámozzák a tv-ben ( úgy látszik könnyen megvásárolható vagyok egy hatásos reklámmal :D ). Na mindegy is, én este kentem be vele a lábam zuhanyzás után, rá pamutzokni, hogy még hatásosabb legyen. Minden este használva szépen kordában tartja a bőr keményedését, puhítja a már korábban megkeményedett részeket is. Hosszú távon azonban nem hatásos, ha egy este kimarad megint szárazabb és keményebb lesz a lábam. Bár csak 24órás hidratálást ígér és azt hozza, azért csodaszernek nem érzem ezért a 4*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Urea, Propylene Glycol, Sodium PCA, Lactic Acid, Diglycerin, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Sucrose Distearate, Petrolatum, Stearic Acid, Sucrose Stearate, Cyclopentasiloxane
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Sucrose Distearate, Stearic Acid, Sucrose Stearate, Polysorbate-60, Xanthan Gum
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Sucrose Distearate, Sucrose Stearate, Polysorbate-60, Xanthan Gum
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben

Ez az anyag egy cukorészter, emoillent, bőrápoló, emulgeáló hatású felüleletaktív anyag. Élelmiszeripari adalékanyagként is használható. Mivel kozmetikai felhasználása nem túl régi keletű, ezért viszonylag kevés információ érhető el róla a neten. Mindenesetre természetes molekulák természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett, tehát "naturkozmetikában" használható vegyület.

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.