Schwarzkopf

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Christi, Módosítva: 2016. június 22.

Kategória:   Hajápolók

Borostyán + Olaj hajbalzsam száraz, törékeny hajra. A borostyán kivonatot és olajat tartalmazó formula belülről javítja a haj szerkezetét, így csökkentve a hajtöredezés okozta hajvesztést. Sampon, hajbalzsam és hajpakolás együttes használatával, a kezeletlen hajhoz képest.

Ár: 1200 Ft , Eladó: keralexa
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, foxpost

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

pamacska6

2020. január 17.

Én imádom, régóta használom. Nem nehezíti el a hajamat, pedig elég rövid, így kb. lehetetlen, hogy fejtetőre ne kerüljön belőle. Jól hidratál, és az illata is mennyei :)
(én már régóta nem látom a drogériák polcain, egy 100 Ft-os boltban viszont újra rátaláltam, az itt megjelenített ár töredékéért)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

VEmoke

2018. december 19.

Szeretem ezt a hajpakolást, ajándékba kaptuk, de nem gondoltam volna, hogy ennyire fog tetszeni. Szép fényes, puha a hajam tőle, nekem nem is töredezik annyira, pedig rendszeresen vasalom, az illatát is szeretem, egyetlen dolog, amitől nem tökéletes számomra, hogy nekem kicsit száll tőle a hajam, amit nem szeretek, de minden másban szerintem egy szuper hajpakolás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

supercinti

2018. július 17.

A hajam es en is IMADJUK. Nem sokszor kell hasznalnom, mert sokaig “hidratalja” a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

ziadrienn

2018. május 27.

imádom illatát,hatását is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 27.

imádom illatát,hatását is

gyongyim1

2018. február 19.

Sokat vártam tőle, de túl nagy csodát nem tesz. Sajnos ugyanugy szállkásodik a hajam, ugyhogy hajolajat belekeverve használom, a puhább szálkamentesség elérése érdekében. Sajnos igy sem 100% az eredmény, olyan 60%. Szeretem, de valószínűleg a többi termék is hasonló. Szerencse h akciós volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

UnicornPrincess

2017. június 19.

Jó hajpakolás, de semmi extra, amit eddig más terméktől ne tapasztaltam volna. Mosás előtt egy órára szoktam feltenni száraz hajra, és szép fényes puha lesz tőle az egyébként szőkített végű (mikor milyenre színezett) hajam. Nem zsírosít, nem nehezíti el a tincseket. Az illata nagyon finom mosás után is érezni, de nagyon gyorsan is fogy a pakolás. Összességében elégedett vagyok vele, de más termék is hozza ezt a színvonalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

nikkike

2017. május 29.

Hirtelen felindulásból vettem meg, különösebb utánajárás nélkül. Egyébként is töredező, de nagyon zsíros hajam kapott egy bayalage szőkítést, aminek az eredménye az lett, hogy hajmosás után komplett rasztákat kellett kifésülnöm a hajamból, és ezen semmilyen balzsam nem segített. Első használat után erről a termékről elmondhatom, hogy valami isteni az illata, és végre megint tudok gond nélkül fésülködni. Az sem érdekel, ha véletlen egy nap alatt lezsírosít majd, mert az én hajam amúgy is hajlamos rá. Reggel még egyébként vasalnom sem kellett, annyira szép puha és egyenes volt. Most jár az 5 csillag, bár az ára tényleg picit húzós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

Redlips

2017. március 27.

Nem volt rossz hajpakolás, de az omega hatóanyagú testvére sokkal jobb nála. Itt semmi hűha hatás nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Vadkuku

2017. március 3.

Teljes áron 4 csillag, de kuponnal vagy akciósan 5 lenne! Jó illat, de kb. ugyanazt tudja mint a többi tégelyes hajbalzsam: puhaságot meg ilyesmit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 3.

Zsanett01

2017. február 26.

Kuponnal,féláron vettem.Elfogadható termék.Az illata szuper,sokàig érezni.200ml-es,nem túl nagy kiszerelés elég dràga àron.Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol