Schwarzkopf

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. január 2.

Kategória:   Hajápolók

A Fibre Force Sealer kötéseket hoz létre a hajban, megerősítve a hajszálakat. Lezárja a kutikulát és védőréteget képez a hajszál körül. Simítja a hajat és javít a fésülhetőségén. Véd a formázó eszközök hőhatásától. Sima és lágy hajérzetet, továbbá fényt biztosít.

Aliz79

2020. szeptember 27.

Egy agyonhájpolt "sztárfodrász" tönkrevágta a hajamat, ezt követően kétségbeesetten kerestem BÁRMIT, amivel kifésülhetővé tehetem a hajam.
Így esett a választásom erre a termékre.

Nagyon örülök, mert nagyon bevált.
Nyilván nem semlegesítette a sztárfodrász által okozott károsodásokat, de nagyon szépen kifésülhetővé teszi a gubancos hajamat.
Hajmosás, hajbalzsam, öblítés, majd törölközőben passzív szárítás után kenem a hajamra, illetve nyomkodom bele finoman.
Ezt követően állok csak neki bontófésűvel, rendkívül óvatosan, finoman kifésülni, hogy ne szaggassam el a tönkretett hajamat.
Ennek segítségével a hajam nedvesen is valahogy ellenállóbb, kevésbe szakad, mert nem gubancolódik, illetve a hajmosás alatti összegubancolódást szépen kisimítja. És valahogy meg is erősíti a hajamat, nem lesz tőle "nyúlékony".
Az illata átlagosan jó, semmi extra, de nem is ez a feladata.
Nem kell sok belőle, mondjuk egy jó dió nagyságú, de én az egész hajhossza teszek, nem csupán a végekre. Persze a tövekre nagyon keveset.

Biztosan újra fogom venni, mert elégedett vagyok vele.
Kicsit persze lehetne olcsóbb is, de ez van...még nem használtam el egy tubust, nem tudom, hány hajmosásra lesz elég, úgy számolom, kb.5-6-max.7 re....az hajmosásonként 500 forint kábé....végül is a sztárfodrász 50 ezer (igen, ötvenezer) forintért égette szét a hajam egyetlen alkalommal, szóval belefér...

100%-ban elégedett vagyok a termékkel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Így esett a választásom erre a termékre.

Nagyon örülök, mert nagyon bevált.
Az illata átlagosan jó, semmi extra, de nem is ez a feladata.

Biztosan újra fogom venni, mert elégedett vagyok vele.

100%-ban elégedett vagyok a termékkel.

Burya

2020. július 22.

A szénakazal hajamból sikerült emberi frizurát varázsolnia, de nekem a Kallos termékei jobban bejönnek, olcsóbbak és puhább is tőlük a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

Kingus888

2020. április 15.

Nekem ez a termék egy nagy csalódás, az illatán kívül nem tudok semmi pozitívat. Nem hidratál, viszont a hajam gyorsabban zsírosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

gabbav

2018. július 24.

A haj hosszára ajánlott tenni,mivel zsirosíthat. Ám a haj többi része meghálálja mint víz a szomjazónak úgy hat rá . :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 24.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Cyclomethicone, Glycerin
Vitaminok: Panthenol