Schwarzkopf

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: summer88, Módosítva: 2017. március 13.

Kategória:   Hajápolók

Hajmaszk sérült, száraz és törékeny hajra. Ez az olaj megvéd a szabad gyökök ellen, és intenzív hidratálást biztosít. A Mirco Keratin fromulája mélyen behatol a hajba és regenerálja a sérül haj szerkezetét. A haj erősebb és ellenállóbb lesz.

Wacskamati

2019. november 13.

Ugyanennek a típusnak a hajolaját szeretem, ezért kipróbáltam a sampont és a balzsamot is. Nekem a balzsam egyáltalán nem jön be, tulajdonképpen legszívesebben eladnám, mert több, mint a fele ott van, és soha nem fog elfogynik, attól félek. Nem a szokásos lágy hajbalzsam állagú, hanem inkább kemény, zsíros krém. Nehézzé teszi a hajat, bár kétségtelenül tartást is ad neki. Nehezen lehet tőle fésülni is. Szóval nekem nem vált be. Mentségére legyen mondva, hogy vékonyszálú, száraz hajra ajánlják, és nekem kifejezetten erős, sok, vastagszálú hajam van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 13.

racheldawes

2019. október 25.

Nem rossz termék, de nem vagyok tőle lenyűgözve, az ára és a vélemények alapján többet vártam. Egy hónapja használom, hetente egyszer, és érzékelem, hogy hidratálja a hajam, viszont nem annyira selymes és könnyen fésülhető a végeredmény, mint amilyen hatást a korábban használt, drogériás hajpakolások használatával el tudtam érni. Az illata viszont tényleg kellemes, a dizájn is szép, illetve még bízok abban, hogy többszöri, tartósabb használat után a kívánt hatások is elő-előjönnek majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Glória Kedves

2019. augusztus 26.

Csatlakozom, nem olcsó, de nagyon jó. A samponnal együtt használom, ami magában is álom, úgyhogy ebből csak a hajam végére teszek. Így, hogy a kettőt együtt használom, sokkal kisebb mennyiséget használok pakolóból egy alkalommal, mint mondjuk a Garnieres hair foodból. Nagyon elégedett vagyok, nem tervezek váltást. Nagyon kevés kell belőle, szerintem így kiadós is. Az illata nem rossz, kezdem megszokni, de ha lenne illatmentes verzió azt venném. Nem is értem, hogy nem jöttek még rá, szerintem lenne rá igény. Álmom: illatmentes hajápoló család, de tudja azt, amit ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

veressilona

2018. július 1.

samponnal együtt használtam, és imádtam, az illata kellemes, és sokat javított töredezett, lestrapált hajamon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

viviennoo

2017. július 23.

Sok professzionális pakolást próbáltam már, (derékig érő, vékonyszálú, száraz a hajam). De eddig talán ez volt az, ami folyamatos használat mellett szinte felújította a hajamat. ez volt az első nem drogériás pakolásom, úgyhogy volt mit helyrehoznia. Samponnal együtt vásároltam, de elvoltam velük hónapokig.Úgyhogy megéri beruházni rá. Az illata, az állaga, a hatása is 5 csillag. A jövőben biztos, hogy újraveszem. Csak ne lenne ilyen rohadt drága :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol