Schwarzkopf

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Alexa369, az összetevőket feltöltötte: black_cico, Módosítva: 2018. június 24.

Kategória:   Hajfestékek

Angel79

2018. szeptember 22.

Sajnálom,hogy kivonták a forgalomból,nagyon jól szőkített és nem roncsolta a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

sailorluna

2018. augusztus 10.

néhány éve nyáron használtam egy szőke árnyalatot, kiárusítva nagyon olcsón árulták. egyszerű volt vele dolgozni, a szép a színe sokáig megmaradt, nem kopott ki. szerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

csudex

2017. július 26.

Azt hiszem kivontak a forgalombol, pedig magyon szerettem. A vilagos szoke (azthiszem 1050) arnyalatot hasznaltam. Gyonyoru hamvas szine lett es nem lett durva tapintasu a hajam tole. Sajnalom, hogy kivontak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

Dorajk

2017. június 15.

Az igazi tömegpusztító fegyver! Nem ajánlom senkinek!!!
Két dobozzal vettem belőle étcsoki árnyalatban, hát az minden volt csak nem csoki...sötétlilás mahagóni lett a hajam de ez még semmi ahhoz képest, hogy használat közben kisült a szemem, de annyira , hogy nem bírtam nyitva tartani..és lemarta a fejbőrömet, ami utána egy hétig viszketett..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Az igazi tömegpusztító fegyver! Nem ajánlom senkinek!!!

anitacsilla

2017. május 5.

Sziasztok. Én is ezt a hajfestéket használtam, de január óta sehol nem kapok. Tud esetleg valaki, olyan helyet, ahol lehet még kapni vagy teljesen megszűnt?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 5.

Mexy

2017. április 21.

Nálam abszolút a legkedvencebb, legjobb! :) A sublime mousse-os rémálom után találtam rá pár éve...Azóta csak ezt használom :) Tényleg egyszerű használni, és nagyon gyorsan megvagy vele... nem csöpög, nem folyik, ha a bőrre kerül, nagyon könnyű leszedni :) Igaziból csak egy árnyalatot veszek mindig ( 568 chestnut) pont ez az, ami tökéletes nekem..gyönyörű színt és fényt ad,nekem abszolút nem szárítja a hajam és tökéletesen (de tényleg tökéletesen ) befogja az ősz szálakat. Pihepuha tőle a hajam és imádom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

Liv77

2017. február 18.

Többször használtam már,különböző árnyalatokat próbáltam.A hajam hosszú,ezért kettesével veszem.Mindig sötétebb lesz,kell várnom néhány hajmosásnyit,mire eléri a kívánt színt.Elég erős szaga is van,néha csíp is,viszont könnyen felvihető,és az esetlegesen lecsöpögő,illetve a homlokra kerülő festék is könnyen eltávolítható.Ráadásul könnyebb kifésülni a hajamat a balzsamnak köszönhetően.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.

Christinachoc

2017. január 24.

50%-os akcioval vettem meg. A magymamam hajat festettem be vele (800-as sotet szoke). A haja fele osz volt a masik fele sotet szokes mert elegge lenott az elozo festese. Meg csak vallig sem er a haja, ilyen bubi frizuraja van es 1 doboz epphogy eleg volt ra.

Teljesen elfedett mindent, ahol vilagosabb volt a haja es ahol sotetebb ott is ugyanolyan szinu lett. Szep fenyes, a szine gazdag.
Meglatjuk hogy hogyan kopik es milyen lesz tole a haja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

Meglatjuk hogy hogyan kopik es milyen lesz tole a haja :)

Krisztysz

2017. január 9.

Nos azt hittem lemarja a fejem is de mivel sárga hajat sikerült kreálnom előző nap így bevállaltam.Nem hullott ki egy szál sem de jót sem tett és a tövek sárgák maradtak.A végek hamvasak bár szerintem túlontúl.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 9.

lilibeck

2016. december 23.

Nagyon sok hajfestéket kipróbáltam már, de egyszer sem fordult velem elő, hogy annyira csípte a szemem a festék, hogy bekönnyeztem, illetve a hatóidő alatt legszívesebben levakartam volna a fejbőrömet. Az eredmény tetszett, de nem veszem többet újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 23.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium PCA
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Octyldodecanol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Octyldodecanol, Oleic Acid, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Panthenol, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Sodium Laureth Sulfate, Oleic Acid, Potassium Stearate, Stearamidopropyl Dimethylamine
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cetearyl Sulfate, Potassium Stearate, Etidronic Acid, Quaternium-87, Stearamidopropyl Dimethylamine, PPG-1 Trideceth-6
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol, Citronellol, Geraniol, Isopropyl Myristate
Parabének: Sodium Methylparaben
Tartósítószerek: Sodium Sulfite, Benzoic Acid, Steartrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Sodium Methylparaben

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.