Schwarzkopf Essence Ultime Citrus+ Oil Blond & Bright Sárga Tónus Elleni Hajpakolás

Schwarzkopf

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. április 15.

Kategória:   Hajápolók

Sárga tónus elleni hajpakolás citrus kivonattal és olajjal.

Az azonnali hajpakolás olajjal és citrus kivonattal frissíti fel a természetes és festett szőke hajat és semlegesíti a sárga tónusokat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Szoszi98

2019. augusztus 18.

Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy valahol be tudnám-e még szerezni ezt a terméket?
Ha pedig nem gyártják már, akkor milyen hasonló terméket tudnátok ajánlani?
Köszönöm szépen! 😊😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Ha pedig nem gyártják már, akkor milyen hasonló terméket tudnátok ajánlani?
Köszönöm szépen! 😊😊

zsofiab

2018. augusztus 16.

Nekem nagyon bejött ez a pakolás, én a hajam színében nem vettem észre változást, de valaki megjegyezte egyszer, hogy most jobb a színe mint szokott, pedig akkor használtam először. Fényes és puha is lesz tőle a hajam. Viszont mostanában nem találom sehol, lehet hogy már nem kapható...?:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Idorii

2016. november 1.

Nekem nagyon bevállt ez a hajpakolás. Egységesebb és.világosabb lett a sötétszőke hajam, ráadásul olyan puha és kezelhető lett mint még soha.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 1.

angry

2016. január 8.

A hamvasító hatás pipa. Az illata, szaga nem igazán jött be. Ami jobban zavar az az ápoló hatás. Nem rossz termék, csak kicsit adhatna puhább hajkoronát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

Powderpuff Girl

2016. január 2.

A sárga tónus elleni, hamvasító hatása működik, emiatt nem pontozom le nagyon. Ezen kívül az ápoló hatást, melyet elvárnék egy hajpakolástól nem igazán teljesítette, az állaga sem az a nagyon krémes pakolás. Ami miatt biztos vagyok benne, hogy nem fogom újra vásárolni az a szaga. Egyszerűen számomra elviselhetetlen, erős, literes kölni illata van. Tudom az illatok szubjektívak, általában nem vagyok rájuk finnyásak, de ezt nagyon eltalálták, hogy irritáljon. A hamvasító hatása miatt 4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

Mandulisz

2015. május 30.

Egy újabb termék ami megéri az árát,mert tényleg azt nyújtja amit elvárunk tőle,nagyon jó és az illata isteni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 30.

kvitta.girl

2015. április 16.

Még Glamour kuponnal vettem így elfogadható árba volt, de mivel nagyon szeretem az essence ultimate termékcsaládot muszáj volt kipróbálnom ezt az újdonságot is, balzsammal és samponnal elvagyok látva így hajpakolásra esett a választásom. Először nagyon megijedtem hogy lila, mert szeretem a hajpakolásokat 15-20 percig fent hagyni és féltem hogy bekapja a hajamat lilára főleg a hamvasabb részeken, de mivel gyengéd hatás van ráírva gondoltam üssekő próba cseresznye.
Szerencsére nem történt baj, sőt mikor lemostam nagyon meglepődtem mennyivel egységesebb a hajszínem, mivel már utolsó héten vagyok hajfestési ciklusba, ilyenkor már sok helyen tarkább a hajam, ott a lenövés, plusz a sárgulás, nos ez a termék nagyon szépen egységesítette és szépen hidratálta is a hajam. Most úgy fogom használni hogy felváltva színvédős hajpakolással, de nekem nagyon tetszik a termék hatása, világosszőke tónusú hajra nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Glycerin, Sorbitol, Cyclomethicone
Vitaminok: Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Sorbitol h 1 1