Schwarzkopf Essence Ultime Omega Oil+  Regeneráló Expert Intenzív Hajpakolás
Schwarzkopf Essence Ultime Omega Oil+  Regeneráló Expert Intenzív Hajpakolás

Schwarzkopf

Schwarzkopf Essence Ultime Omega Oil+ Regeneráló Expert Intenzív Hajpakolás

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. október 24.

Kategória:   Hajápolók

Extra gazdag hajpakolás: intenzív ápoló hatása segít helyreállítani a sérült haj szerkezetét & segít megakadályozni a hajvégek töredezését.

kismadár

2018. augusztus 1.

Átlagos hajpakolás. Jól hidratál, szépen feltölt, de használtam már ennél jobb pakolást is. Az illata engem egy kicsit diós süti illatra emlékeztet, kellemes, 1-2 napig érződik a hajban. Szerettem, de kedvenc nem lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Zsolt8912

2018. május 26.

Már a sampon és a balzsam is nagyon tetszett a hajamnak, így a pakolást is beszereztem egyből. Tényleg intenzíven ápol, nem száraz a hajam még napok után sem és a tört végeken is sokat segít. Illata nagyon jó, szeretem ezt a vonalat és ha elfogy biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

ursuska

2018. február 18.

Nekem nagyon bejött ez a pakolás. Hajmosás előtt szoktam vizes hajra felvinni, 15-30 percig fent hagyom, majd a szokásos módon folytatom a hajmosást. Rendbe tette a sprőd, kusza hajvégeimet. Miután használom, olyan, mintha a fodrásztól jöttem volna. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Bocika

2017. szeptember 6.

Nem egy nagy szám, nem tett csodát a hajammal, ahhoz képest nem is olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Nem egy nagy szám, nem tett csodát a hajammal, ahhoz képest nem is olcsó.

Dudu195

2017. február 15.

Semmi különlegeset nem tud, viszont az illata mennyei. Annyi a tapasztalatom, hogy tényleg nem kell sok ideig fent hagyni, mert utána hamar zsírosodik a haj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

HardCandy092

2017. február 1.

Update: Most hogy eljutottam a doboz végére, kicsit még negatívabb lett a véleményem. Nekem abszolút megszokta a hajam, már kb a tégely felénél és kbalig egy napra tudja csak puhává tenni a hajam, ami azért nem nagy teljesítmény. Nekem a legkevésbé bevállt hajápolók közé került sajnos.

Nem lett a kedvenc hajpakolásom. Ugyan puha lesz tőle a haj, de nem tartósan, illetve bármelyik Gliss Kur hajpakolás tudja ezt nyújtani ( a Sericalról nem is beszélve.) Összességében szerintem a teljesítménye átlagosnak mondható, az illata viszont nagyon jó, ez az első termék, amit megfontolok, hogy az illata miatt újravegyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

szabinka90

2017. január 24.

Szeretem nagyon. Póthajam van és szuper puha lesz tőle, nem törik, finom az illata is, de nekem csak úgy hatásos, ha legalább fél órát a hajamon van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Angyalkaja

2017. január 5.

Nagyon nagyon puha hajat eredményez, az illatáért is oda vagyok, ezután mindenki dícséri a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

berry

2016. október 16.

Nincs mas szo ra csak az, hogy csoda !! akcioban vettem, ha az nincs eszembe sem jutott volna, ugyanis evek ota a nagy bodonos serical latte hajpakolast hasznalom..legnagyobb meglepetesemre csillogo, pihe-puha hajam lett,sokkal latvanyosabb hatassal, egeszsegesebb kinezettel mint a fent emlitett latte-s pakolastol.Biztos, hogy allando tagja lesz a furdoszobamnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 16.

Eedina

2016. szeptember 13.

A hajvégekre (20 cm) használom a pakolást és általában 2 percig hagyom fent. Ettől könnyen fésülhető lesz a haj, nem zsírosít, a haj szerkezetét is javítja, állandó használat mellett gátolja a töredezést, azonban extra puha hatást nem lehet vele elérni szerintem, úgy ahogy sziporkázóan fénylő hajkoronát sem.:)
A tégelyes kiszerelés miatt a fedőkupakot vizes-habos kézzel nehezebb kezelni, mint egy felpattintós flakont és higiéniai okokból sem túl praktikus, hiszen a használat során újra és újra belenyúl a krémbe az ember.
Elsősorban fantasztikus illata miatt lett a kedvenc hajápoló termékem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Elsősorban fantasztikus illata miatt lett a kedvenc hajápoló termékem.

Hidratálók: Plukenetia Volubilis Seed Oil, Hydrolyzed Keratin, Glycerin
Vitaminok: Panthenol