Schwarzkopf

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. március 24.

Kategória:   Samponok

Sampon gyenge, törékeny hajra

Essence ULTIME értékes ULTIME-4-Complexet tartalmaz: Gyöngykivonat, panthenol, kétféle finomított keratin egyedi kombinációja. Újratölti & megerősíti a haj belső szerkezetét. Ellenállóvá teszi a hajat, kevesebb töredezés és 100%-osan erős haj.

Kiszerelés: 250 ml

Jelizz

2017. július 27.

Olcson sikerult hozza jutnom,ki kellet probalnlm hogy,Claudia milyen samponhoz adja a nevet. Az illata nagyon jo parfumos illat hajmosas utan benne marad az illata a hajban. Puha lesz a hajam toke de kb ennyi,nem simit nem apol. Es megint korpasodok 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 27.

szivecske

2015. február 4.

Akciósan vettem én is, úgy gondoltam muszáj kipróbálnom, hogy teljes áron mit tud ennyiért egy sampon. Na és hááááát....tényleg elég jó :) hosszan megmarad az illat és az én vékonyszálú, törékeny hajamat és fájdalommentesen kifésülhetővé tette. Bár ennek ellenére mégis úgy gondolom, hogy bőven túlárazott, de egyáltalán nem bántam meg a próbát. Lehet amíg akciós még egyet beszerzek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

Hanamizuki

2015. február 1.

Akciósan vettem, úgy voltam vele ennyiért kipróbálom. Az illata tényleg erős,nekem valahol férfias is, de nekem tetszik. Hatása semmi extra, mondjuk úgy, hogy az elvártakat teljesíti, puha lesz a hajam, nem gubancol, nem zsírosít hamarabb. Szóval fél áron eddig megérte. Remélem a flakon végéig is barátok leszünk.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

Arvael

2014. december 7.

700 forintra leárazva vettem a Rossmannban, amiből lejött még 10%, így jó vételnek tartom eleve. Mivel éppen megfázós korszakomban vagyok, és alig érzek illatokat, nehéz megállapítani, hogy ugyanazt az illatot érezzük-e, de nekem egyelőre tetszik :) Mind hatásilag, mind csomagolásilag.
Még csak egy használaton vagyok túl, de ha az aljára érek, jövök vissza véleményezni! Addig megelőlegezem neki az 5 csillagot, mert egyébként a száraz és göndör hajam furcsa mód puha és egyenesebb, mint szokott lenni, de valószínűleg szerepe van benne a szilikonnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 7.

Barack

2014. augusztus 26.

Annyira erős, fűszeres illata van, hogy képtelen vagyok rávenni magam a használatára, így csak egy használatnyi tapasztalatom van vele. Semmi különös, az árukat szerintem nem érik meg ezek a samponok. Az erős illata számomra nagy hátrány, mert a reggeli hajmosás után egész nap intenzíven éreztem ezt, nagyon émelyítő élmény volt. Nem gubancol nagyon, de szárítja a hajam, és már estére kellemetlen zsíros érzésem volt tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

cirboja

2014. augusztus 22.

Szép, fényes lesz tőle a hajam, az illata is nagyon jó, de sajnos a hajmosást követően elmúlik a kellemes érzés: nem tudom megszárítani úgy, hogy jó legyen az esése, és másnapra be is zsírosodik. Claudia S. és a korábbi jó tapasztalatom az Essence szériával (plusz a dm-es akció) egyszer eladta nekem, még egyszer nem hiszem, hogy veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

kata12

2014. július 9.

Nem mondanám, hogy csökkentette a töredezést viszont ettől eltekintve egy kiváló sampon:)!
Nem zsíros hajra írják mégis 4-5 napig kibírja a hajam zsírosodás nélkül ha őt használom. Puha és fényes lesz tőle a hajam, és nem mellesleg fincsi tartós illata van:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 9.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.