Schwarzkopf

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: FashionMindset7, Módosítva: 2021. április 8.

Kategória:   Hajápolók

Hajpakolás a szőke haj regenerálásáért fejlesztve, semlegesíti a sárgás tónusokat a selymes hajért. Az innovatív pigmentált formulák mélyen regenerálják a hajszálak belső szerkezetét a sárga hatás elleni védelemért. Használható hajbalzsamként vagy hajpakolásként.

FashionMindset7

2021. március 31.

Teljesen pénzkidobás. Én hajpakolásként használtam, egy nagyobb adagot kentem fel, és oszlattam el a hajamon hajmosást követően, majd a leírásnak megfelelően kb 5-10 percig hagytam fent hajpakolásként, de semmi hatása nincs. A krém színe nagyon halvány lila, abszolút nem emlékeztet a többi hamvasító ,,lila termékekre".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 31.