Best of Beauty 2019

Schwarzkopf

Ár:   1091 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: jane_doe, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hajápolók

Intenzíven regenerált, fényes haj a hajvégekig. Kevesebb szálkásodott hajvég. Mély ápolás és regenerálódás.

Ár: 500 Ft , Eladó: zsbsz
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta, Foxpost
Wonderwoman91

2018. május 26.

Régen szerettem, nekem bevált. Jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Régen szerettem, nekem bevált. Jó illata van.

Dtimani

2018. április 22.

Sajnos nem csinál semmit a száraz hajvégeimmel... Nekem nem vált be. Nem vettem észre, hogy ápolná vagy hogy segítene a kifésülésben... Mintha nem is kentem volna rá semmit...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

anitazs

2018. március 17.

Régen nagyon szerettem a gliss kurt, de az utóbbi néhány alkalommal mindig csalódom. Nem tudom, hogy ôk változtattak-e az összetevôkön, vagy a konkurencia javult fel, de ma ennél sokkal jobb balzsamok vannak a piacon. Sem a hajam tapintása, sem a hajvégek, sem az illat nem olyan, mint elvárnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Raspberrycheesecake

2018. március 13.

Az esetek nagy részében Gliss kur balzsamokat szoktam venni, mindig más fajtát veszek, hogy kipróbáljam hátha jobb lesz, mint a többi, de nekem úgy tűnik, hogy az összesz balzsamuk szinte ugyanazat tudja, csak egy-kettő ami még gyengébb, de egyik sem olyan kimagasló. Átlagos balzsam.

Mit tud? Könnyebben fésülhetővé teszi a hajat, puha lesz tőle és nagyjából ennyi. Hajmosás után a töredezett hajvégeket egész jól ELFEDI, de két nap után ugyanolyan lesz és hosszútávon jobban szárít és szálkásabbak a hajvégek, aztán hajmosás után 2napig megint tűrhető és így tovább, de a fodrászt nem lehet helyettesíteni...... GK balzsamok illatát általában szeretem, de némelyik túl parfümös, alkoholos.
Ami zavar bennük (és amúgy a balzsamokban általában), hogy mindegyiknél az alkohol a 2. helyen van (van amelyikbe 3-4féle alkoholt is raknak) és ez okozza a Szárító, szálkásító hatást, amit a szilikon pár napra eltakar. Nem is értem, hogy egy hajÁPOLÓnál ilyen nagy mennyiségű alkohol megengedett legyen. Úgy érzem, hogy a legtöbb balzsamcsak arra van, hogy megkönnyitse a kifésülést, selymesebbé tegye a hajat, de nem ápol.

Nem tudom miért ragaszkodok ennyire a márka balzsamjaihoz, mert tényleg semmi extra, de Elseve, Syosst leveri. (Sajnos amilyen márkájú sampont használok nekik nincs balzsam)

Update: az utóbbi 1-2hónapban kihagytam a balzsamot, csak megmosom, és furcsa, de azt vettem észre, hogy a hajam állapota javult, kevésbé szálkás, pedig rosszabbnak kéne lennie, ahogy kopik ki belőle a szilikon. Igaz, azóta megszenvedem mire kifésülöm a hajam mosás után és kicsit jobban is gubancolódik napközben, de a hajvégek szebbek lettek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

Agi104

2017. augusztus 12.

Nagyon meg vagyok elégedve vele, szépen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Nagyon meg vagyok elégedve vele, szépen teszi a dolgát.

Ali

2017. július 4.

Háát, nem is tudom. Nem igazán töredezik a hajam, pedig elég hosszú, derékig ér, de nem vagyok benne biztos, hogy ettől. Amit viszont észrevettem, hogy puhább lesz és sokkal könnyebb kifésülni a hajam a használatával, mint nélküle. Igazából semmi extra, nekem 3*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

RDTIMI

2017. január 24.

Régen ezt használtam, de mióta megjelent a Syoss márka váltottam. Sokkal táplálóbb, mint ez. Az illatát szerettem és száraz hajra nem volt rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

Poptie

2017. január 6.

Sajnos nem elég olajos, nem ápolta eléggé a hajam, nagy nehezen elhasználtam, de nem segített sem a fésülésben sem az ápolásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

heartagram

2016. május 25.

Szeretem használni. Nem csodaszer, de kellően ápolja a hajvégeimet. Jó választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

heliofilia

2016. április 26.

Külföldre indultam hosszabb időre,és biztositásként vettem a balea argánolajos balzsam mellé,mert mindig is szerettem a gliss kurt,csak aztán kicsit naturabb vonalra váltottam(nem kellett volna). Hát a balea abszút kiütötte ezt a balzsamot,amit nagyon sajnálok,mert ennek az illata csodás,az állaga sűrű krémes,amit jobban szeretek,mint a balea higan folyó állagát,de az ujjaim nem csúsznak a hajamban,nem tudom kibontani vele,csak ha nagyon sokat teszek belőle,és öblitésnél eltűnik a hajamról,amikor megszárad pedig semmi extra..kipróbálom majd száraz hajamra öblités nélkül is,főleg a végekre,de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Dimethiconol, Cyclomethicone
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Isopropyl Myristate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Panthenol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Dimethiconol, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Cyclomethicone
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol, Cyclomethicone
Tisztítószerek: Quaternium-87, Stearamidopropyl Dimethylamine, PPG-1 Trideceth-6
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Színezék. Barnás sárga.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!