Schwarzkopf

Ár:   649 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: regi1995, Módosítva: 2015. május 30.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Erősen igénybevett,töredezett hajra. Az AMINO-PROTEIN-nel gazdagított formula hatékonyan helyreállítja a hajállományt.Az azonnali selymesen lágy hajért.

Fancsaaa04

2017. március 26.

Én imádom!😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

Én imádom!😍

pamacs993

2016. március 20.

Többször tettem már a hajamra, de szárazabb lesz tőle a hajam mint mosás előtt. A legbosszantóbb az benne, hogy árt a hajamnak. Nem ajánlom senkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

regi1995

2015. június 10.

No,ez a termék is tipikus példája annak,amikor a márka már nem bír újat mutatni,ezért valami új csomagolást lök be,új marketing szöveggel,de amit a tubus rejt magam,az kb. a nullával egyenlő.Kb...Azért,mert az illata mennyei,eddig utáltam mindegyik GK-t,mert parfümös,kibírhatatlan.(nekem.)Ez virágos,kellemes.Aztán így ennyi.Az állagán is látni,hogy ez olyan "tipikus",szárító jellegű krémszerűség,már kitapasztaltam,hogy az én hajamnak milyen állagú hajcucc jó.Na ez,nem az.
Meg kell hagyni,amíg lemosom,tök jó,puhi,már-már el sem hiszem,aztán másnap száraz és csúnya hajvégek hada súrlódik a testemen.Legszívesebben kidobnám a francba,de csak pénzbe került....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 10.

Vitaminok: Panthenol

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.