Schwarzkopf

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiszuli, Módosítva: 2020. október 15.

Kategória:   Hajápolók

• Nyári hajpakolás
  • Barackolajjal és UVA/UVB szűrővel
  • Megvédi a hajat a kiszáradástól és a fakulástól

csill87

2020. október 24.

Jajj nekem nem jött be. Arra számítottam a nevéből kiindulva hogy ez picit alaposabban hidratál. De semmi, ugyanúgy száraz haj... Az illata sem jön be, elképesztően intenzív pacsuli illata van. Szerintem valami olajjal keverve fogom elhasználni, de hogy újra nem veszem, az biztos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

Fiszuli

2020. október 16.

Nagyon köszönöm, hogy engedélyeztétek a felvételét és örülök, hogy véleményezhetem. Zöld címkés akcióban jutottam hozzá, nagyjából 2 hete. Pakolásként használtam dupla körös Garnier samponos mosás és Garnier balzsamos ápolás után. A fenék alá érő hajam utolsó 15-20 cm-jére vittem fel, két meggynyi adagot. Nagyjából 3-5 percet hagytam fent, majd alaposan kiöblítettem, ami nem volt nehézkes. Én bevallom őszintén, hogy intenzívebb illatra számítottam a flakon felnyitásakor, de úgy voltam vele, majd hátha a hajamon. Sajnos nem igazán éreztem a hajamon sem az illatát, sem nedvesen, sem szárítás után - sajnos az időjárás miatt mostmár muszáj szárítani a hajam. Nem is tudom mihez hasonlítani az illatot, nem tipikus nyári, nem tipikus gyümölcsös, inkább egy picit mélyebb, de mindenképpen nagyon kellemes illat, csak sajnos hamar elillan és egyáltalán nem intenzív. A hatása kellemes, ad egy selymesebb érzetet a hajnak, szerintem az ápolás is megfelelő, nem kezd szálkásodni, seprűsödni a haj napokkal a mosás után sem, és a hajszárító használat ellenére sem. Örülök, hogy kipróbáltam, nem estem hasra tőle, de egy általános ápolónak nagyon jó, még így ősszel is megfelelően szuperált. Ha valaki még talál valahol, ajánlom kipróbálásra. Szerintem senki nem fog csalódni, főleg meg ilyen akcióban megvásárolva, hiszen a nyár végeztével kifutó termék lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin