Schwarzkopf

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 26.

Kategória:   Hajápolók

Intenzív hajmaszk ápoló keratin szérummal és mikro-lipidekkel, károsodásra és töredezett végekre hajlamos hosszú hajra. Bazsarózsa kivonatot tartalmaz.

RowenaC

2020. július 30.

HIHETETLEN! Barátomtól kaptam azzal a szöveggel, hogy "nem értek hozzá, de az van ráírva, hogy hosszú hajra, neked meg az van". (Ami igaz, fenékig érő festett hajam van, amit nagyon kell ápolni.) Alapvetően szeretek kísérletezni és nem vártam ettől a terméktől se sok mindent és épp ezért kellemesen csalódtam. Az illata fantasztikus szerintem, és a hatása is. Kellemesen puha és kifésülhető lesz tőle a hajam. Amit meg kell említenem, hogy elvette a hajamnak azt a "szálló" dolgát, ami hajmosás után szokott lenni. Egy szó, mint száz, tökéletes! Biztos újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

NikolettaP

2020. július 22.

Több, mint 10 éve használt hajpakolásomat váltottam le erre a termékre. 😍 Nagyon szerettem a régit, de úgy tűnik nekem, mintha “hozzá szokott” volna a hajam és már nem igazán vettem észre a hatását. Néhány hónapja befestettem a hajam, egy Schwarzkopf hajfestékkel, de csak egy részét, ahol már megjelentek az ősz hajszálaim, és a hajfestékhez kapott kis hajpakolás csodát tett a hajammal. Ezért kerestem ilyen márkájú hajpakolást. Néhány perc alatt csodát tesz a hajammal, ragyogóan fényes és sima tőle, nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

Jelizz

2020. július 21.

A legjobb illatu Gliss kur termek! Es ez a pink feeling is bejon. Puha es illatos lesz a hajam de kb ennyi :/ Nincs intenziv hatasa, nekem olyan mint egy hajbalzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 21.

pinkyNiki

2020. július 16.

Elfogyott a hajpakolásom, így hát egy impulzusvásárlásnak köszönhetően (mivel megfogott ez a szép színű tégely :D ) ez landolt a kosaramban. És milyen jó, hogy így történt. Egyszerűen imádom! Illata nem nagy szám. Kicsit gyümölcsös beütésű. Na de a hatása!! Azt írja, hogy elég 3-5 percig rajta hagyni a hajon, de én van úgy, hogy 15-20 percre hagyom hatni. Így is, úgy is nagyon szuper. Sima, puha és fényes tőle a hajam. Szemmel láthatóan jól hat a töredezett hajvégekre. Eddig azt hittem csak az olló segíthet.. De ez bebizonyította, hogy vannak még csodák. :D (Ha nem dorgériában veszed, hanem pl. Euro Family-ben,sokkal kedvezőbb áron lehet hozzá jutni. )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Lolychan

2020. május 24.

Erről is csak jókat tudok mondani. :) A hajam érezhetően simább, puhább és jobb illatú utána :) Ár-érték arányban is szuper. Újra vevős abszolút. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

bebe92

2019. november 16.

Nehezen kezelhető, vékonyszálú hajam van. Nem sok mindent tett vele, talán kicsit puhább, de nem tudom biztosan állítani, hogy csak ennek köszönhető, mert több mindent használok. Nem fogom újravenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

weiwei

2019. május 14.

Csak ajánlani tudom! Sokkal selymesebb a hajam, mint amikor csak balzsamot használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

Alida71

2019. március 20.

Nagyon jól ápolja a hajamat. Az illatát imádom. Ajánlom !!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 20.

Nagyon jól ápolja a hajamat. Az illatát imádom. Ajánlom !!!!

ella98

2019. március 19.

Imádom a bazsarózsát, azért vettem meg az egész termékcsaládot. Én egy kicsit másképp használom ezt a terméket, mint ahogy a használati utasítás írja. A fodrászom ajánlotta ezt a módszert, és én is csak ajánlani tudom. Hajmosás utan, a vizes hajvégekre kenek fel kicsit nagyobb mennyiséget. Feltűzöm a hajam, és vagy egy eldobható zuhanysapkát húzok rá, vagy betekerem alufoliába, utána még egy törölközőbe burkolom. Minél melegebben kell tartani. 20-30 perc után kiöblítem, így puha, selymes, és táplát lesz a hajam tőle. Már többször újravettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Erus15

2019. március 2.

Nagyon elégedett vagyok vele, az illata isteni, mikor öblítem le, már akkor érzem, hogy puha és selymes tőle a hajam és ez kitart a következő mosásig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin