Schwarzkopf

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hajápolók

19 aktív hatóanyaggal dúsított, melyeknek köszönhetően csökkenti a hajtöredezést. Intenzíven ápol, mint egy szérum és könnyű, mint egy spray.

Kiszerelés: 100 ml

RenaTasi

2018. július 19.

Nem rossz szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Nem rossz szerintem.

buzavirag

2016. december 10.

Nekem szerencsére nem száraz a hajam vége, nem töredezik, balzsam nélkül is egész jól megvan szerencsére. Még régebben vettem, hogy a hajszárítás, hajformázás mellett legyen valami kis plusz a hajamon. Ez most a 2. flakon, ami 2 éve fogy, mivel a hatását nem nagyon érzem, hogy selymesebb lenne a hajam. :D (az első flakont pár hónap alatt használtam el) Nekem ez a barack szín, és a 2 fázis tiszta nosztalgia, anyukám használta ezt. Az illata isteni, fel lehet vele frissíteni a hajat. Nekem nem ragad, fésülhetővé teszi a hajam, viszont csak a végére fújok, mert a hajtövek hamarabb zsírosodnak tőle. Van hogy úgy használom, hogy csak a tenyerembe fújok kettőt, és eloszlatom a kezemmel a hajvégeken.
Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

Nem veszem újra.

csikosmatyas

2015. december 13.

Ragad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 13.

Ragad.

kissbarbara1990

2015. november 20.

Még régebben egy magazinhoz volt csomagolva ajándékként. Nagyon örülök neki, mert szeretem a GK termékeit, ennek is jó illata van és kellően megkönnyíti a kifésülést. Én leginkább akkor használom amikor felkötöm a hajamat, könnyebb simára fésülni és nincsenek tőle kiálló szálak sem, az illata pedig nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

marta.kisasszony

2015. április 3.

Leértékelve vettem, így nem annyira bánom, de nem volt egy nagy biznisz. Márkatársaihoz híven azonnal fésülhetővé teszi a hajam és reggelente értékes perceket spórolok meg hajmosás után, hogy nem kell lemosni. Azonban eléggé "lehúzza" a hajamat egy két nap után és tapadósak is lesznek a szálak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 3.

zita3

2015. március 28.

nem használt semmit, pénzkidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

nem használt semmit, pénzkidobás!

lilaszilva

2015. február 11.

Nem vártam tőle csodát, ez olyan semmi extra. Az illata tényleg finom, a hatása erős közepes (a hajam nem lett tőle szuper selymes, de kifésülhetővé és puhává tette). Viszont nagyon nehéz használni, a pumpája olyan kemény, hogy alig tudok kifújni belőle. Szóval nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

hvcs

2015. január 26.

Amilyen jó némelyik Gliss termék, ez nekem pont annyira rossz volt. Azt gondoltam, hasonlót tud, mint a kétkomonensű felrázós-spriccelős Ultimate Repair balzsamok, de inkább mintha semmit nem csinálna. Kifésülhetőbb nem lesz, elnehezít (kicsit), és mintha ég ragadós is lenne tőle a hajam. Hiába volt viszonylag drága az általam vásárolt hajápolókhoz képest, kis kísérletezgetés után feladtam és a kukában végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 26.

Jossie

2014. augusztus 25.

Többféleképp szoktam használni. Hajmosás után, még a nedves hajvégeimre fújok belőle, majd óvatos mozdulatokkal beledörzsölöm, valamint reggelente megismétlem ezt a folyamatot, azonban akkor már az egész el szoktam oszlatni. Mivel egy másik hasonló terméket is használok, így hosszútávú hatásáról nem tudok nyilatkozni, de rövidtávon csodaszer. :)
Az illata zseniális, a hajam tapintása puha lesz tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Az illata zseniális, a hajam tapintása puha lesz tőle. :)

LiviaEvelyn

2014. március 23.

Imádom ! Egy keveset fújok a hajam végére és nekem szuperül bevált ! (Az illata isteni) !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 23.

Hidratálók: Glycerin, Pantolactone, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Niacinamide, Biotin, Panthenol

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.