Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PolgarSzilvi, Módosítva: 2013. március 21.

Kategória:   Hajápolók

Haja igénybevett, szalmaszerű? Ultimate Oil Elixir Hajszerkezet regeneráló hajpakolás tápláló Olaj Elixírrel & Folyékony Keratin Komplex-szel biztosít intenzív ápolást & kevesebb töredezett hajat.

LindaErnszt

2019. március 19.

Pár hete vásároltam meg, eddig 3-szor használtam, eddig jónak bizonyult, viszont a mennyiséggel csínján kell bánni, elsőre kicsit sokat tettem a hajamra( ez sajna szokásom😅🙈) és amikor megszárítottam, ragacsos érzete volt a hajamnak.
Aztán már másodszorra 30 percet hagytam a törölközőszáraz hajamon, csak egy diónyi mennyiséget tettem rá, így már szépen működött.
Én elégedett vagyok, bár még tuti mást is kipróbálok majd😁!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Én elégedett vagyok, bár még tuti mást is kipróbálok majd😁!

zabszalma

2019. február 19.

Számomra ez a legjobb. Nagyon vastagszálú, dús, hullámos hajam van, professzionális főnözés után is képes olyan habos, oroszlánsörénnyé válni, amitől frászt kapok. Nekem az az ideális ha a balzsam ellágyítja, kinézetében fele mennyiségűre csökkenti a hajam látványát, és ha lágy fürtökben libben a vállaimon. A nedves hajamról csak félig öblítem le, és főnözés után egy borsónyi mennyiséggel még meglágyítom a tincseket és így maga a tökély. Emberi kinézetem lesz, és nem olyan mint akit hatszor egymás után megcsapott az áram. Szóval én imádom, mert megment jó nagy adag bosszúságtól. Aki hasonló hajszerkezettel rendelkezik mint én, annak szívből ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 19.

Kitsyke

2018. október 23.

Minel tobbet hagyod rajta annal rosszabb..rajta hagytam kb 40 percet, ossze volt ragadva az egesz hajam, stb.......hihetetlenul szornyuuuu volt tole!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Csanadivivi

2018. szeptember 11.

Sosem szoktam így járni, de nekem ettől úgy összeáll a hajam, mintha egyáltalán ki se mostam volna belőle. Háromszor próbáltam, de az eredmény ugyanaz, hiába öblítem hosszú percekig. Biztosan nem fogom újravenni, másra nem volt jó,minthogy moshattam újra hajat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Raulita

2018. augusztus 10.

Imádom a Gliss kur termékeit, de nekem ettől hullik a hajam, ráadásul maradt ugyanolyan szalmaszerű, mint volt. Mással kell próbálkoznom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

kisenikoke

2018. augusztus 4.

Egynek jó volt és meglepően gazdaságosnak bizonyult. Csak a zuhany alatt használtam, tehát szegénykémnek mindössze néhány perce volt bizonyítani és bizony szépen puhitotta a hajam.
Lassan 8 hónapja volt legutóbb a hajambol vágva, szokitett, alapból száraz is valamint hosszú es alapjaraton nagyon toredezo fajta. Ezt a hajpakolast a 8 honapbol kb 4 hónapot használtam így azért neki is köszönhető hogy jó állapotban van még a hajam.
Halkan megjegyzem, hogy majd nem is olyan sokára vagatok majd belőle egészségének megőrzése céljából.
A nagy hűha hatás elmaradt. Gyanítom nekem az már csak a Dove és Gaia tudja adni 😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

lexx

2018. május 22.

Tulajdonképpen nem tudom eldönteni, hogy megeszi-e a hajam, vagy hova tűnik el olyan hamar miután felkenem.
Nem nehezíti el, nem zsírosodik. Puha lesz tőle, remélem táplálja is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Nem nehezíti el, nem zsírosodik. Puha lesz tőle, remélem táplálja is.

dynah13

2018. május 21.

A marka termekei kozul nekem ez jott be a legjobban, nem lesz tole zsiros a hajam, hanem kellemes, puha, fenyes.
Nem a legnagyobb kedvenc hajpakolasom, de jo kis termek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Nem a legnagyobb kedvenc hajpakolasom, de jo kis termek :)

vajdalilla22

2018. március 17.

Tökéletes. Amit ígér meg is teszi. Nagyon kellemes az illata, de csak hajvégre ajánlom kenni, a többi részen zsírosítja a hajat véleményem szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

susanszkipetra

2018. január 6.

Én nagyon szeretem a márka termékeit, egyikre sem volt eddig panaszom amiket kipróbáltam, azok közül legalábbis. A hajam puhává és fényessé varázsolta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin