Best of Beauty 2019

Schwarzkopf

Ár:   900 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. december 15.

Kategória:   Samponok

Sampon igénybevett, szalmaszerű hajra

Új összetétel. A Tápláló Olaj Elixírt & Folyékony Keratin Komplexet tartalmazó formula újra feltölti a hajszálak repedéseit a hajszerkezet megerősítésért. Intenzív táplálás és kevesebb töredezett haj.

kisenikoke

2018. április 15.

Nekem bejött, szerettem. Jól tisztít és kellemes az illata. A nagy bum hatás nem volt merg, ezért kap 4*-ot de egy nagyon jó kis samponnak tartom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

adel.fiore

2018. március 26.

Akciós volt, gondoltam, kipróbáljuk. Száraz, korpás lett tőle a hajam, és patik is jobban kijöttek a homlokomon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Astronaut

2017. május 17.

Sampont ennyire még nem utáltam soha, ezt viszont tényleg már szenvedés volt használni, annyira vártam, hogy elfogyjon. Semmit nem éreztem abból a hatásból, amit a sampon ígért, talán még töredezettebbnek is tűnt tőle a hajam, emellett még az illatát se bírtam elviselni. Előnye(?), hogy elég kevés kellett belőle a hajamra, így meglehetősen sokáig tartott, minden használatnál bennem volt egy "ez soha nem akar elfogyni" érzés, mintha végtelen sampont tartalmazó flakonról lenne szó.
Azt hiszem, előbb tépem ki az összes hajam, és leszek kopasz, minthogy újravegyem ezt a sampont, egy kicsit elvette a kedvem attól is, hogy egyáltalán ránézzek a gliss kur termékekre a boltokban, habár egy másik társával együtt vettem meg ezt, mert akcióban voltak, szóval remélem, azzal nem lesznek ilyen negatív tapasztalataim, és nem félve fogok a márka termékeihez nyúlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

HontiAgi

2017. január 9.

Nem tudom mennyire releváns a véleményem, ugyanis emlékszem, hogy annó amikor megvettem épp a "nem akarom elfogadni a tényt, hogy bizony nekem korpásodik a fejbőröm" és ő pont akciós volt, ezért úgy gondoltam kipróbálok valami olyat ami a szememnek és orromnak szimpi, hátha a hajamnak is az lesz. Az illata tényleg kellemes is, viszont nekem valahogy nem habzik eléggé, és a hajam állagától sem vágódtam hanyatt az első pár használat alatt sem. Nem lett se fényesebb, se könnyebben fésülhető, sőt talán még szárított is, amire aztán pláne nem szorulok rá.
Amikor a hideggel együtt visszatért a korpám, az le is beszélt a további kísérletezésről, igyekszem "előmosó" samponként elhasználgatni a fejbőrömre bevált (egyébként baleás max 400 forintos) samponom mellé, és akkor is jó szolgálatot tesz, ha a lakótársam kifogy a sajátjából, de újravenni nem fogom. Nem egy húdehűha, viszont az ára a magasabb kategóriák felé húz. Ha figyelmen kívül hagyom is, hogy az én fejbőrömre nemjó, mert ugye arra nem is kell jónak lennie, olyat nem is ígér, így is többet ártott mint használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

annnna

2016. november 12.

Nagy csalódás, soha többet nem veszek ilyen sampont. A hajam úgy nézett ki, mint valami seprű, nagyon kiszárította és nem csak a hajat, de még a fejbőrömet is. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

Mese89

2016. október 2.

2 het volt mire rajottem, hogy ettol hullik ugy a hajam mint meg soha eletemben!! Csomokban! Eloszor azt hittem csak a szokasos oszi hajhullas, de erdekes mod ahogy abbahagytam a hasznalatat a hajhullas is megszunt! Rengeteg sampont hasznaltam mar, de ez valami hihetetlenul rossz + kiszaritja a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 2.

ditte21

2016. június 20.

Nagyon kellemesen csalódtam ebben a samponban. Féltem, hogy mi lesz az itteni negatív vélemények miatt, de nekem nagyon bevált. Hosszú, derékig érő hajam van, viszont vékony szálú és vége nem áll sehogy, pedig rendszeresen vágatom. Ettől végre szépen simult a hátamra, súlya, esése lett, fényes és selymes. Mindemellett nem zsírosít, pedig általában minden ilyen olajos sampontól másnapra olyan volt a fejem, mint aki egy hónapja nem mosott hajat. Már újravettem és szerintem pár évig barátok leszünk :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

nicki2003

Korcsoport: < 18
2016. június 15.

Jó az illata ami hajmosás után a hajon is érződik szerintem nem rossz sampon. De a hajvégeimen nem vettem észre változást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. június 15.

danzsu

2016. június 5.

Bedőltem ennek a fránya samponnak.Alapvetően szeretem a Gliss Kur samponjait,de ez csalódás számomra.A szalmaszerű hajamból egy hatalmas kazlat gyártott,ami másnapra egy zsíros szalmakazal lett.... Nem tudok mást mondani róla.A márka miatt két csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 5.

adri0410

2016. május 16.

Eletem soran az eddigi legrosszabb sampon amivel talalkoztam.. :( az elso par mosasnal semmi extra nem tortent..de aztan kb a flakon felenel ,nem eleg hogy a hajamat is kiszaritotta.. a torott vegek meg szembetunobbek voltak..meg a fejboromet is kiszaritotta..de nagyon csunyan..
Nalam ez teljesen leszerepelt..ezt a markat tobbet nem vasarolom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 16.

Nalam ez teljesen leszerepelt..ezt a markat tobbet nem vasarolom..

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Panthenol, Dimethicone, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cocamide MEA, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Castor Oil, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Laureth-4, Laureth-23
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Disodium Cocoamphodiacetate, Cocamide MEA, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Castor Oil, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Laureth-4, Laureth-23
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Methylparaben, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.