Schwarzkopf

Ár:   720 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. december 11.

Kategória:   Samponok

Sampon erősen sérült, száraz hajra.

Új összetétel. A Folyékony Keratin Komplexet tartalmazó formula hatékonyan regenerálja a sérült hajat és segít pótolni az elvesztett keratint. Helyreállítja a haj szerkezetét a mélyregenerálásért és nagyobb ellenállásért & ragyogó hajért.

Kiszerelés:250 vagy 400 ml

Betty05

2020. január 28.

Én csak annyit mondok, a tökéletes egyensúly :D Nem nehezíti el a hajat, hajszárítás után sem kelt fura zsíros hatást. Egyszerűen tökéletesen életed ad a hajnak, pedig az enyémen már tényleg csak az olló segítene. Eddig ez az egyetlen olyan termék ami nem esett át a ló másik oldalára a fene nagy hidratálással, csillogó, selymes, puha és isteni illatú hajat varázsol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

Ani91

2019. december 19.

Nekem ez marad a sampon!
Már vagy 10 éve használom a Gliss Kur termékeket. Csak ettől nem leszek korpás. És az én erősen igénybevett platina szőke hajammal csak ez bír. Tényleg puha lesz tőle és nem töredezik annyira. A balzsamával és hajvégápolójával együtt verhetetlen👍👏
Ha véletlenül mást próbáltam, mert mondjuk máshol aludtam és csak az ottani sampont tudtam használni egyből megérezte a hajam és nem pozitív értelemben.
Sose cserélném le!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

Nekem ez marad a sampon!
Sose cserélném le!

Uhu84

2019. november 18.

Mindig visszatértek hozzá, kellemes illatú, jól tisztít, ápoló, erősítő hatása nálam bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

fanni81

2019. október 3.

Az egyik nagy kedvencem Nagyon jól tisztít és ápolja a vastagszálú hajamat. Már többször újra vásároltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

Barbara220427

2019. október 1.

Átlagos. Az illata elsőre nagyon tetszett de a flakon végére már büdösnek tartottam. A hajam se jobb se rosszabb nem lett tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 1.

Leander

2019. augusztus 15.

Egy teljesen átlagos hatású sampon. Közepes illat, átlagos tisztító hatás. Sajnos nem tapasztaltam semmiféle regenerációs hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Gabrielaa

2019. július 6.

Kicsi 50 ml-est próbáltam belőle kb.2 éve.Kellemetlen az illata,elneheziti a hajat a végek szárazak maradtak.Fénytelen,matt volt tőle a hajam.Megmostam egy sima tisztitó samponnal attól meg fényes lett rögtön.Hatásra,illatra borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

zsofiszalay

2019. június 27.

Rengeteg shampont próbáltam már, hátha valamelyiket annyira beválik, hogy nem kell minden hónapban a drogériát felkutatnom, hogy vajon melyik a nekem való. 2 hete használom hosszú, barna hajamra, szerintem 3 hónapig bőven elég lenne egy tubus, mivel nagyon kevés kell belőle. Egyenlőre rosszat nem tudok rá mondani, de nem tett csodát a hajammal. Nem lett fényesebb, és puhább se. Pozitívum: jól habzik, könnyen kiöblíthető, nem nehezítette el a hajam és az illatát is szeretem, nem túl erős, nem nyomja el a balzsamomét. Valószínű, ha elfogy ismét egy új márkával próbálkozom. Lehúzni nem fogom, mert ez legalább nem tette jobban tönkre a hajam! Lehet még a jövőben visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

erospiros

2019. június 2.

Samponok/balzsamok közül számomra ez az igazi, illetve, felváltva szoktam használni a fiber therapy és a total repair samponokkal/balzsamokkal. Teljesen meg vagyok elégedve mindegyikkel, hajmosás után mindig puha és könnyen kezelhető lesz a hajam. Tavaly nyáron gondoltam kipróbálok egy másik márkájú sampont, hát nem kellett volna! Csomókban hullott attól a hajam :( Szóval visszatértem a Gliss kurhoz és a hajhullás is abbamaradt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

csankaa

2019. május 20.

A hajam ugyan puha és kellemes illatú lett tőle, azonban a fejbőrömet rettenetesen zsírosította, ezért tovább álltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Panthenol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Dimethicone, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cocamide MEA, Hydrogenated Castor Oil, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Laureth-4, Laureth-23
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Disodium Cocoamphodiacetate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cocamide MEA, Hydrogenated Castor Oil, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Laureth-4, Laureth-23
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Methylparaben, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.