Best of Beauty 2019

Schwarzkopf

Ár:   720 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. december 11.

Kategória:   Samponok

Sampon erősen sérült, száraz hajra.

Új összetétel. A Folyékony Keratin Komplexet tartalmazó formula hatékonyan regenerálja a sérült hajat és segít pótolni az elvesztett keratint. Helyreállítja a haj szerkezetét a mélyregenerálásért és nagyobb ellenállásért & ragyogó hajért.

Kiszerelés:250 vagy 400 ml

Ár: 500 , Eladó: Belpho1
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Hévíz, fizetés: postázom
erospiros

2019. június 2.

Samponok/balzsamok közül számomra ez az igazi, illetve, felváltva szoktam használni a fiber therapy és a total repair samponokkal/balzsamokkal. Teljesen meg vagyok elégedve mindegyikkel, hajmosás után mindig puha és könnyen kezelhető lesz a hajam. Tavaly nyáron gondoltam kipróbálok egy másik márkájú sampont, hát nem kellett volna! Csomókban hullott attól a hajam :( Szóval visszatértem a Gliss kurhoz és a hajhullás is abbamaradt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

csankaa

2019. május 20.

A hajam ugyan puha és kellemes illatú lett tőle, azonban a fejbőrömet rettenetesen zsírosította, ezért tovább álltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

pinupnicky

2019. április 8.

Ha ez első két használat után írtam volna véleményt nem tükrözte volna a valóságot. A hajam olyan lett mintha minden szálat políroztam volna és nem éreztem azt a jóleső "friss érzést" a fejbőrömön. Puhának puha lett, nagyon örültem neki, tényleg úgy éreztem van ápoló hatása. A következő használattól kezdve zsírosabb lett a hajam mint valaha volt. Majdnem mindennap hajat kellett mossak ami nem tesz jót a hajnak (márcsak a sok hajszárítózás miatt sem). Próbáltam kombinálni másik samponommal is hogy hátha úgy nem lesz olyan a hajam de hiába. Lényeg a lényeg biztos hogy nem veszem újra. Egyedül a gyógyszertári kénes sampon hozta vissza a hajam normális állapotát. Senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Lorsza

2019. március 21.

Kellemes illata van. Szeretem benne, hogy hajmosás közben nagyon “puha hab” képződik, jó érzés a hajamba masszírozni, és kevés is elég belőle. Hajszárítás után sajnos kicsit lelapul a hajam/elnehezíti, viszont nem kócolódik össze mosás közben sem, alig kell utàna fésülni. Kár, hogy hamar zsírosodik tőle a hajam. Összességében nézve nem rossz kis sampon, az ára is korrekt. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

Brigusz

2019. február 19.

A szőkére festett, majd hajszárítótól agyontöredezett hajamra kerestem megoldást, és egy barátnőm ajánlotta. Rengeteg flakonnal elhasználtam már, tényleg gyönyörűen kordában tudta tartani a töredezettséget, egészségesebbnek tűnt a hajam. Tény, hogy sűrű, nehéz samponról van szó, így az én hajtőzsírosodásomat kihozta, de ettől ez már-már elvárható. Ahol a haj vége sprőd, a hajtő ép, nyilván nem tudod hajmosás közben kikerülni a hajtöved.. tehát nem is értem a fellázadást, hogy "elnehezíttte, lelapította a hajam" hát persze hogy le fogja, mert a sampon minden hajtartományban dolgozik. Ez mondjuk nemcsak ennél a samponnál jelentkezhet, hanem minden intenzív ápoló samponnál. Ez a sampon annyira gazdag, hogy igen, sok esetben nekem sem kellett balzsam. Egy idő után persze kitapasztaltam, hogy melyik pakolás jó, erősen elkerülve az egészséges hajrészeket!!!
Most azért váltottam yves rocher-ra, mert szeretném kipróbálni a gyógynövényes hajkúrát, de vissza fogok térni erre a samponra. Szerettem nagyon, ha lehetne, millió csillagot adnék rá! :) És ezt nem egy használat után írom, nekem hosszú, hosszú ideig hű társam volt a fürdőszobában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

PinkSnow

2019. január 12.

Ugyanaz , mint a balzsamja, elnehezíti a hajam!
Olyan, mintha sosem tudná kimosni az ember!
Iszonyatos állapota lesz és állaga a hajamnak tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Ugyanaz , mint a balzsamja, elnehezíti a hajam!
Olyan, mintha sosem tudná kimosni az ember!
Iszonyatos állapota lesz és állaga a hajamnak tőle!

Zita888

2019. január 10.

Nekem nem vált be, jóval hamarabb zsírosodott tőle a hajam és mindig olyan érzésem volt, mintha nem lehetne jól kiöblíteni belőle, és kissé ragacsos lenne. Illata egész jó, na de egy sampontól ennél többet vár az ember...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 10.

tkrisztina88

2018. december 14.

Régebben volt két Gliss Kur samponnal is rossz tapasztalatom,ezért évek óta eszembe sem jutott ilyen márkát venni. Elfogyott a samponom,párom észrevette, gondolta ő vesz nekem egyet. Nagyon meglepődtem mert bevált, fényes tőle a hajam,és jó tartása van,az illatát is szeretem. Ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

drebeka

2018. december 2.

Hasonlót tapasztaltam, mint az előttem író emberek. Az illata nagyon kellemes, nagyon sokáig lehet érezni, viszont a sokadik használt után ellaposodott a hajam, hamarabb zsírosodott. Az ápolásával talán nincs baj, de ez, hogy az első használatnál nagyon jó, utána meg mintha nem is ugyanaz a termék lenne. Szeretem a Gliss Kur márkát, de ez nem feltétlen a kedvencem, maximum az illata miatt kedvelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

Msfox

2018. november 5.

Megvettem, mert csupa jókat irtak róla. Kár volt, a hajam két öblités után is ragacsosra szarad, egy nap után lelapul és zsirosodik. Ettől még a százforintosos csalán sampon is nagyobb csodaszer... soha többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Panthenol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Dimethicone, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cocamide MEA, Hydrogenated Castor Oil, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Laureth-4, Laureth-23
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Disodium Cocoamphodiacetate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cocamide MEA, Hydrogenated Castor Oil, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Laureth-4, Laureth-23
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Methylparaben, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.