Schwarzkopf

Ár:   720 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. december 11.

Kategória:   Samponok

Sampon erősen sérült, száraz hajra.

Új összetétel. A Folyékony Keratin Komplexet tartalmazó formula hatékonyan regenerálja a sérült hajat és segít pótolni az elvesztett keratint. Helyreállítja a haj szerkezetét a mélyregenerálásért és nagyobb ellenállásért & ragyogó hajért.

Kiszerelés:250 vagy 400 ml

Renus

2021. április 23.

Eddig nem szerettem a Gliss termékeket, de ez a termékcsalád csodát tett a hajammal, ami göndör , sok és még száraz is ráadásul.
Hajmosás után csodaszép, fényes, puha lett a hajam.
Zsírosodáson nem segített, de nem is rontott.
Teljes mértékben elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

Hajmosás után csodaszép, fényes, puha lett a hajam.
Zsírosodáson nem segített, de nem is rontott.
Teljes mértékben elégedett vagyok.

Petuka

2021. április 22.

Bíztam ebben a termékben de csalódás volt. Mosás után kissé hullámos hajamat a hajtőnél nem lehet kifésülni, ha a hajszárítás után még van kedvem kínlódni a hajvasalással akkor talán másnap még viselhető felfogva a hajam, de harmadnapra szörnyű. Ha nincs kivasalva (hajhullás megállítása és növesztés a cél) akkor ha este mosom meg vele, reggelre szárazon ugyancsak nem lehet kifésülni és sprőd az egész hajam. Magamban kerestem a hibát, biztos mert nem mosom ki eléggé, de ha kétszer annyi ideig mosom ki a sampont akkor is ugyanúgy összeragad tőle a hajam.
Ráadásul azt vettem észre, hogy mióta ezt használom talán jobban is hullik a hajam.. Úgyhogy még a fele sincs elhasználva de inkább más termék után nézek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 22.

Mercury91

2021. február 16.

Csak a hajvégekre szabad használni, a hajtövet zsírosítja, hajtőre csak annak jó, akinek száraz a hajtöve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Buklika

2021. január 16.

Évekig mostam úgy a hajam, hogy első körben Head&Shoulders-szet, második körben pedig ezt a "fekete glissz kur"-t használtam. Azóta, hogy ezeket lecseréltem, nem korpásodik és nem viszket a fejbőröm.
Nemrég vettem újra, gondolván adok neki egy új esélyt. Egyszeri samponozás után egyértelműen ad egy kis fényt a tincseimnek, de a mosás után a harmadik nap viszket a fejbőröm, és enyhén apró gömbök formájában jelenik meg a korpa.
Szóval szerintem ezt a sampont úgy érdemes használni, mint egy balzsamot: csak a tincsekre, a hajtőrlt kihagyva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

Fanni039

2020. december 16.

Jó az illata, csak ezt használom más Gliss Kur termékekkel kombinálva. Különösen pozitiv hatást nem érzékeltem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

Petravagyok

2020. november 11.

Nagyon nem 😒 Soha nem korpásodott még a hajam. Na most, ettől igen. Es viszketett is. Kár érte...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 11.

demeterne

2020. augusztus 28.

Nekem nagyon nem jó ez a sampon. Kimosom a hajam este, és már reggel nagyon zsíros hatású a fejem tőle. Sajnálom, mert az illata kellemes, de nekem nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

HannaLove

2020. július 21.

Kedvelem a márka samponjait, kellemes az illatuk és hosszan tartó frissességet biztosítanak. Talán más samponokhoz képest nehezebb kiöblíteni, mindig "síkosnak" érzem a hajamat öblítés közben/után. A hajam könnyen fésülhető utána, balzsam nélkül is kezelhető

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Dea0609

2020. július 19.

Sajnos nekem etttől nagyon korpásodott a fejbőröm :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 19.

Sajnos nekem etttől nagyon korpásodott a fejbőröm :(

SzTamm

2020. július 18.

Egyszer használtam, sajnos a fejbőrömet nagyon irritálta, viszketett tőle, így inkább másik samponra váltottam. Hozzáteszem, az én fejbőröm elég érzékeny. A hajam viszont nagyon szép lett tőle, a húgom és anyukám is használják ezt a sampont, nekik teljesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 18.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Panthenol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Dimethicone, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cocamide MEA, Hydrogenated Castor Oil, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Laureth-4, Laureth-23
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Disodium Cocoamphodiacetate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cocamide MEA, Hydrogenated Castor Oil, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Laureth-4, Laureth-23
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Methylparaben, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.