Schwarzkopf

Ár:   779 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 4.

Kategória:   Hajápolók

Hajbalzsam erőtlen gyenge hajra. A formulában lévő 3-Féle Protein beépül a hajszerkezet sérült részeibe és segít a haj teljes hosszának azonnali megerősítésében.

stella06

2018. november 13.

Az egész széria elég nagy csalódás, szárítja, kezelhetetlenné teszi a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Az egész széria elég nagy csalódás, szárítja, kezelhetetlenné teszi a hajamat.

Incuss

2018. március 21.

Hajhosszamon használom, könnyen fésülhetővé válik tőle a haj és nagyon nagyon finom illata van,ami 1-2napig érezhető is marad. Újravásárolom a samponjával együtt. Szeretem és ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

mmartina97

2017. december 29.

A hajvégeimre teszek csak belőle,ha az egész hajamra tenném akkor csak elnehezítené. Azért használom,hogy puha és jól kifésülhető legyen,erre a célra nekem megfelel,már vagy 5x újra vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

vszilvia

2017. november 5.

Sok sampont és balzsamot kipróbáltam már, de ez a márka az egyetlen, amellyel tényleg elégedett vagyok. Selymes, könnyen fésülhető a hajam tőle és bár zsírosodásra hajlamos a hajtípusom, ezek a balzsamok nem nehezítik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 5.

berni88

2017. január 2.

Párszor már próbálkoztam GK termékekkel, de sose hagytak bennem maradandó nyomot. Olyan egynek elmegy, de többet nem veszek kategória. Ezt a balzsamot azért vettem meg, mert akciós volt, tetszett az illata, és már tényleg nem tudom mit kezdjek a szalmaszáraz hajammal.
Néhány használt utána azt kell mondjam, hogy egész jó termék. Bár mosás közben úgy érzem, mintha semmit nem tettem volna a hajamra, és az illat is émelyitőleg hat, száritás után nagyon puha, selymes és egyáltalán nem száll a hajam. Nem igényel hajvégápolót vagy olajat. aminek nagyon örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

senskin

2016. szeptember 26.

Valóban nagyon kellemes, puha tapintású a haj tőle. Nekem vékonyszálú hajamra nagyon bevált. Az LVEB illat kevésbé....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Cunika

2016. július 11.

Az itteni vélemények miatt vettem meg de nem vagyok elájulva, mikor ráteszem a vizes hajamra illatra jó, de nem lesz puha tőle hanem száraz egybetapadt,
mint amikor ki volt szőkítve a hajam és hajmosás után olyan száraz kemény volt, de végül is amikor szárítom és befújom a sprayével akkor már puha lesz és tényleg jó illatú ezért adok neki 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

dandy

2016. május 16.

A hajam vékony szálú, szőkére festett, az alja nagyon száraz. Szeretem a Gliss Kur termékeket, sokszor használom, szinte már az összeset kipróbáltam. Ez is a szokásosat hozza, fényesebb, puhább a hajam, kevésbé szálkás. Nem nehezíti el a hajam, sűrű, krémes az állaga. És az illata is nagyon finom, nem szeretem az LVEB parfümöt, de így balzsambanban kellemes, mert totál arra hasonlít. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 16.

Angyalkahh

2016. április 29.

Úgy látom én leszek az első negatív hozzászóló :(
Nekem nagy csalódás a balzsam. Nem oszlik szépen a hajamon, túl puha, túl lapulós a hajam tőle és 2 nap után moshatom újra.
Samponjával együtt használom, arról sincs jó véleményem.
Gliss Kur Hyaluron Filler Hajregeneráló családot használtam előtte, azt szerettem.
Ez a nyomába se ér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 29.

Úgy látom én leszek az első negatív hozzászóló :(
Samponjával együtt használom, arról sincs jó véleményem.
Ez a nyomába se ér!

Mildi

2016. március 28.

A legújabb kedvencem. Több hónapja csak az Ultimate Resist sampont és balzsamot használom, és nagyon elégedett vagyok vele. Kevésbé lapul le a hajam, könnyebben formázható, és meg is tartja a formáját, plusz szép sima és csillog tőle a hajam felszíne. Plusz dúsnak és élettel telinek, rugalmasnak tűnik. Kell ennél több?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 28.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.