Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. december 5.

Kategória:   Samponok

Ápoló sampon folyékony keratin komplexel. Véd a kiszáradástól és antisztatikussá teszi a hajat. Limitált, téli kiadás a hideg által károsodott hajra.

zfruzsi

2019. július 1.

Szerettem, mert tette a dolgát, mint minden Gliss Kur sampon, de éppen olyan is volt, mint bármelyik másik a márkától - én még sosem vettem észre a különbséget a különböző színek/típusok között az arany, 7/8 olajat tartalmazót leszámítva. Tehát szívesen használtam és meg voltam vele elégedve, de nem valószínű, hogy újravenném, ugyanis semmi pluszt nem tudott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

lohnerniki15

2018. november 20.

Régóta kerestem ezt a sampont, de végre ismét eljött az ideje. Legalább ennyi jó van a télben. :D Kellemes az illata, jól tisztít, már első használat után érezhető a pozitív változás. Nem száraz a hajam, nem nehezíti el, nem marad zsíros a hajtő. Természetes fényt ad a hajnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

Zsolt8912

2018. május 26.

Ami azt illeti én nemrég szereztem be a terméket, kipróbálás gyanánt és lassan júniust írunk :) Szeretem én is a terméket, mert azt kapom amit vettem. Könnyen habzó és jól tisztító hatása van, az illata nekem érdekes, de kedvencem lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

hellokitty77

2018. március 16.

Nekem nagyon jó volt a hajamnak. Az illata is jó volt, könnyen habzott, kicsi is elég volt. Sajnálom, hogy csak télen volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

HexenDAB

2018. március 16.

Bejött. A téli fűtéses időszakban már az első mosás után érezhetően jobb a textúrája a hajamnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

Moni1980

2018. március 5.

Elcsábultam a tetszetős csomagolás és meggyőző termékleírás láttán, pedig már többször megfogadtam, hogy nem veszek Schwarzkopf terméket (professzionálisat sem). Azért adok 2 csillagot, mert jól habzik, ami nekem fontos egy samponnál, és szép a csomagolása. Az illata számomra nagyon erős, kellemetlen, férfi tusfürdőre emlékeztető, de szerencsére másnapra már nem lehet érezni. Extra gyorsan zsírosodik tőle a hajam. Nem hidratál, használata után teljesen fénytelen a hajam. Alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 5.

marcsi1233

2018. február 20.

Az illata valóban nem olyan jó, másféléket szeretek, de én alig éreztem utána a hajamon, jellegtelen.
Nekem jól tisztított, habzott, de semmi különöset nem vettem észre rajta, pedig azért vettem. Még később update-elek esetleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Boglaros

2018. február 16.

Elvagyok vele, de nem igazán hozta az, amit vártam tőle, annyira nem lesz selymes tőle a hajam, mint amennyire hamar zsírosodik utána!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

zs001

2018. február 12.

Maga a sampon nem rossz. Csak az illata az ami mérhetetlenül zavar. Napokig érezni a hajamban, tolakodò :-( Kétszer használtam azòta se tudom magam rávenni hogy ezzel mossak hajat. Nagyon zavarò hogy minden kozmetikum ilyen szinten túlillatosított. A parfümöm szeretném érezni magamon és nem a samponom/balzsamom. Elnyom mindent az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

pacsalia

2018. február 11.

számomra nagyon nyugtató mind az illatát mind az összetevőit nézve. könnyű kifésülhetőség, tartós illlat és még a zsírosodást is szabáyozza nálam!igaz szerelem lett a miénk. remélem, nyáron is hozzájutok majd valahol, mert mindig őt akarom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Keratin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Biotin, Panthenol

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.