Schwarzkopf

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. március 20.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hajápolók

Extra ragyogást biztosít és javítja a szín élénkségét. A finoman krémes pakolás anti-oxidánsokkal, mikroolajjal és babassu vajjal feltölti a sérült hajszerkezetet, így regenerálva minden károsodást.

96%-ban természetes eredetű összetevőkből, mesterséges színezőanyagoktól mentes, vegán formula.

Wyush

2021. március 29.

Meglepődtem a negatív véleményen, én nagyon szeretem, szerintem szuper az állaga is, az illata is, és a hajamat is nagyon szép fényessé és könnyen kezelhetővé teszi. Használom balzsamként is azonnali öblítéssel és pakolásként is 2-5 percig, de volt olyan is, hogy egy órát hagytam rajta. Mindenhogy király.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 29.

Emma23

2021. február 1.

Többször is elhasználtam és ez lett az egyik kedvenc haj maszkom. Látványosan javított a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 1.

szaboorsi96

2021. január 12.

Sok helyen olvastam róla negatív véleményt, ami nagyon megdöbbentett. Már elég régóta használom ezt a terméket és a hajam mindig nagyon puha és könnyen kezelhető utána. Emellett kellemes illata van. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

Juccimo

2020. december 29.

2020.07.15. Ezt a sorozatot ahogy nézem, nagyon nem találta el a Schwarzkopf, a másik két fajtára ugyanolyan vélemények érkeztek, mint amit én tapasztaltam ennél. Sajnos a Gliss Kur cuccokat nagyon szeretem, és amint megláttam ezt az újdonságot, ki kellett próbálnom. Egyelőre egyszer használtam, de sajnos ugyanaz a tapasztalatom, amit a másik két fajtánál már mások leírtak: konkrétan szárazzá, fénytelenné, gubancossá teszi a hajat, nemhogy könnyebb, de még nehezebben fésülhető tőle. Még adok neki esélyt 1-2 alkalommal, aztán nem tudom, hogy fogja végezni, lehet apránként egy normális pakolással összekeverve fogom elhasználni, de az is lehet, hogy a lefolyóban végzi majd. Még update-elek :D
Egyelőre azt mondom, hogy bizony ezt eléggé benézték.

Update 2020.10.24.: Kombináltam a Garnier Hair Food pakolással, hátha úgy el tudom használni, hogy a kettőt összekeverem, és úgy kenem a hajamra, de ez valami katasztrófa, semmi nem segít rajta. A Hair Food magában szuper jól működik a hajamon, de ezzel már szárításkor tépem ki a csomókat a hajamból, gubancos, fénytelen, durva tapintású tőle a hajam. Soha-soha többet, mindenkinek csak azt javaslom, hogy kerülje messziről! Nagyon fontolgatom, hogy a tégely megmaradt 3/4-ét a lefolyóba öntöm.

Update 2020.12.29. Nem visz rá a lélek, hogy kidobjam, még próbálkozom vele. Most hajmosás előtti pakolásként vittem fel a hajam végére, és rajta hagytam törölközőbe csavarva kb. egy órát. Ezt követően hajat mostam a szokásos rutinommal (sampon 2x, balzsam, és a végén Garnier Hair Food pakolás, de csak 2-3 percre a hajamon hagyva). Az eredmény: a hajam gyakorlatilag fénytelen, de legalább nem nehéz, nem kócolódik úgy, és a szokásosnál egy fokkal puhább. Szóval így hajmosás előtt felkenegetve legalább nem árt úgy, nem gubancolódik tőle a hajam. Plusz csillagot semmiképpen sem kap, mert bár a puhaságot szeretem, de ez csak egy plusz felesleges, időigényes lépés, és én nekem fontos a fényes haj, ami amúgy enélkül simán meglenne a rendes rutinommal, szóval ha nem sajnálnék kidobni majdnem 4 decinyi hajpakolást, akkor biztos nem kínoznám magam ezzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

Egyelőre azt mondom, hogy bizony ezt eléggé benézték.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.