Schwarzkopf

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   60 ml + 60 ml + 23 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2014. február 12.

Kiszerelés:   60 ml + 60 ml + 23 ml
Kategória:   Hajfestékek

Ammóniamentes, magas teljesítményű hajfesték

Virág nektárt és növényi olajjakat tartalmaz.

20 árnyalatban kapható

ZsokaN

2017. december 28.

Egy fokkal sem jó az olcsóbb társainál és még csak nem is tartós. A hajam kiszárította. Nem vagyok vele megelégedve, az ára is aránytalanul magas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Kori

2017. május 23.

1020 világos gyöngyszőkét használtam már kétszer is ombre hajamhoz. Nekem eléggé sárgított, de ez nem 100%-ban a termék hibája, a hajamban túl sok a vörös pigment... Hamvasító cseppekkel korrigálható a dolog, de sajnos annyira nem is "szőkített", mint amennyire elvárható lett volna, pedig nem is az eredeti sötétbarna hajamon használtam, hanem a már korábban szőkített részeken. Az illata valóban nem mar, nem féltem, hogy leég a hajam. :D Ennek ellenére eléggé szárított, és hiába az extra ápolgatás, a száraz seprűs érzet megmaradt. Nagyjából 500Ft/db áron jutottam hozzá, eredeti áron nem venném meg, mert ilyen árban vannak számomra jobban teljesítő, kevésbé roncsoló festékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Aylawitch

2017. május 7.

Én a 499-es Dark Cherry színt használtam, de sajnos megszűnt. Festés után a szín gyönyörű, de nagyon hamar lekopik. Mint ha valami samponos színező lenne. 4-5 hajmosás után teljesen kivilágosodik egy halvány lilás-rózsaszínes árnyalatra. Eléggé durva tapintású festés után a haj tőle, a hozzá tartozó balzsam sem valami hatékony, ezért kap csak 2 csillagot. Pedig nagyon szeretem festés után a színét, csak kár, hogy nem valami tartós. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

szea

2017. február 9.

A színe szép lett, de nekem valamiért megviselte a fejbőröm, korpásodni kezdett tőle a hajam.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

Szandi95

2016. december 22.

Sötét barna az eredeti hajszínem, ez a legelső tartós hajfesték amit használtam a kékesfekete árnyalatot. Azért esett erre a választásom,mert ammóniamentes,és szép színek vannak benne.A hajamat tökéletesen befogta a fekete,sehol egy folt,nem száradt ki, még ápolta is nagyon szépen.Volt hogy 2 hónapig nem is festettem mert teljesen egyenletesen kopott ki. Az ára egy kicsit drága,de megéri annak aki jó hajfestéket szeretne.(hosszú hajra kell 2 doboz). Azért hagytam abba mert meguntam a fekete színt és barnára váltottam,ami nagyon könnyen meglett,mert szépen kikopott a festék, nem kellett vele szenvednem.Ha legközelebb festetem biztosan ezt a festéket részesítem előnyben.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 22.

mmermaid

2016. december 11.

Hennáról tértem át erre a hajfestékre, szintén a 688-as árnyalatot választottam. Május elején hennáztam utoljára, ezt a hajfestéket szeptemberben használtam, szóval az ajánlott 3 hónap bőven letelt. Azért ezt vettem, mert erről az árnyalatról sok jó véleményt olvastam itt, és ez elüt az eddigi hajszínemtől, így meg tudtam figyelni, hogyan viselkedik a hennával, plusz az ammóniamentessége miatt, de ez fő szempont volt a választásnál. Felvitele könnyű volt, gyorsan lehet vele dolgozni, bár kissé folyós. Nincs irritáló szaga, a fejbőrömet egyáltalán nem csípte, semmi rendelleneset nem tapasztaltam a sok-sok intő figyelmeztetés ellenére sem (nem melegedett a hajam, nem égett meg, nem robbant fel a fejem :D ). A színe eleinte teljesen egyenletes volt, ez az első 2 hétre volt igaz, de erre számítottam is, sokan mondták, hogy le fogja dobni az első pár festést. Ezután a töve maradt szép intenzív, a hennázott rész pedig kikopott kicsit, de inkább melírozottnak hatott, nem volt vállalhatatlan. Sajnos így is elég hamar kellett újra festenem, emiatt vontam le egy csillagot.

A következő festésnél kerestem a drogériákban, de két helyen is (Dm, Rossmann) azt mondták, hogy nem lesz kapható hamarosan, így nem volt készleten sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

ency091

2016. december 1.

Egyik előttem szólóhoz hasonlóan én is wellaton red specialről (66/46) váltottam a nectra 688-as árnyalatára. Felkenése lényegesen jobb, mivel lehet fésülni a hajam amikor rajta van már az egészen, és így nem marad ki sehol tincs. Nem csepeg, és felvivőflakonos, ami plusz pont. Lényegesen sötétebb mint a wellaton, és így frissen kevésbé rezes, de nekem nagyon tetszik. 1 dobozzal bőven elég volt, csak azért kentem fel mindet hogy ne kelljen kidobni, és mert lényegében új színre tértem át. Konkrét virágillatot nem éreztem, valami krémeset inkább, de tényleg nem büdös! Egyáltalán nem csípett, pedig van egy pici folt sporiasis a fejemen, de azt sem bántotta. Nem használtam még másik ammóniamenteset, mivel nem volt eddig belőle tartós festék verzió, szóval nincs mihez viszonyítanom, de annak az elvárásnak megfelelt, hogy sokkal jobb tőle a hajam mint az előzőtől, nem fogja annyira a bőrt, és a színnel is elégedett vagyok. Az utóápoló balzsamjáról nem nyilatkozom, mert vizes kézzel nem tudtam feltépni, ezért gyorsan egy kis gliss kur color balzsam került rá :D

UPDATE: Mindig azt hittem hogy nagyon hamar lenő, de lekopott a tövekről és a hajvégről :( Most egy másikat használok, és így jöttem rá, mert annál nem lesz nagyon hamar más színű a tövem. Levonok 2 csillagot, mert a színhűség és tartósság az lényeges lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

AlexaRed

2016. november 6.

Kicsit drága, de akciósan gondoltam egynek jó lesz.. Én a vörös 688 as árnyalatot hasznàltam. Gyönyörű, élénk színe van, kevesbe fakul, mint a syoss, es végre nem szárítja ez a festék. Kezelhető, könnyen fésülhetőa hajam. Festés előtt allergia tesztet csináltam, szerencsére nekem semmi baj nem volt, legközelebb is ezt fogom venni. 2 éve vagyok vörös, ez eddig a legjobb festék, a tartósságról még írok:)

U.i. Szeptember 5-én írtam róla véleményt, most november 6. van.. A hajam még mindig vörös !!!!!!! a lenövésen ellenére még mindig egész kellemes színe van, úgyhogy biztos, hogy ezt fogom használni a továbbiakban is :) Ja, és nem szárad a hajam :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

snori

2016. október 22.

Tegnap próbáltam ki az 1020-as árnyalatot, félve kentem fel, sok negatívat olvastam itt róla, mégis kipróbáltam. Az eddigi legjobb hajfestékem!!! Nagyon könnyű felvinni, az illata kellemes, a balzsamtól a hajam szép fényes és puha lett. A színe egyenletes, pont mint a dobozon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

MaryPoppins

2016. augusztus 15.

A természetes hajszínem 7-8-as közötti hamvas szőke. A 1020 gyöngyszőke árnyalatot próbáltam ki.
A szín az ígértnek megfelelő lett, de mivel nagyon világos a bőröm, ezért még sápadtabb benyomást keltettem. Aki naponta sminkel, annak jó választás.
Egy hétig viseltem ezt az árnyaltot, azalatt a teljesítménye 5-ös volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Egy hétig viseltem ezt az árnyaltot, azalatt a teljesítménye 5-ös volt.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butyloctanol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Octyldodecanol, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Octyldodecanol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Isopropyl Myristate, Ceteareth-20, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Panthenol, Isopropyl Myristate, Dicaprylyl Carbonate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Cocamidopropyl Betaine, Potassium Stearate, Polysorbate 20, Xanthan Gum, PEG-40 Castor Oil, Ceteareth-20, Stearamidopropyl Dimethylamine
Tisztítószerek: Sodium Cetearyl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Potassium Stearate, Polysorbate 20, Xanthan Gum, PEG-40 Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Etidronic Acid, Stearamidopropyl Dimethylamine, Lauryl Glucoside
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Isopropyl Myristate, Isopropyl Myristate
Parabének: Sodium Methylparaben
Színezékek: Caramel
Tartósítószerek: Sodium Sulfite, Behentrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Sodium Methylparaben

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.