Shiseido

Ár:   31 990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: aszparágusz, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2018. szeptember 30.

Ár:   31 990 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

A luxus textúrájú, magas koncentrációjú krém megoldást kínál a legfontosabb bőrproblémákra: apró ráncok, durva bőr, szárazság és a bőröregedés egyéb jelei ellen hat, miközben mélyen hidratálja és energiával látja el a bőrt. Az eredmény puhább, egészségesebb, ragyogóbb bőr.

Wey1122

2018. november 19.

Update:2018.11.19 Ùjravettem,màr a màsodik üveg vègèrè èrek lassan a 3.a szekrènybe ül ès vàrja,hogy sorra kerüljön! Mèg nincsennek ràncaim,megelőzèsbe hiszek!Ez a krèm nagyon jòl hidratàl,nem okoz pattanàsokat,bőrömet hidratàlja ès reggelre puha kipihent arccal èbredek.Èn csak èjszakàra hasznàlom,nappalra azèrt talàn sok lenne meg hàt fènyvèdő sincs benne! Tègelye nehèz üveg, illata sem tolakodò!Kevès dolgot szoktam ùjravenni,de ő ilyen!Idősödő,normàl vegyes bőrre tökèletes!
Utóbbi időben elég sokat túlóráztam az új, sok stress eléggé megviselte nemcsak a testemet a bőrömet is. Szó ami szó néha úgy voltam ki az aki visszanéz a tükörből.Kolléganőm tanácsára próbáltam ki ezt a krémet ő adott belőle nekem. Éjszakára használom,ANR szérummal együtt. Másnap regggelre szép kipihent arccal ébredek. A krém könnyen beszívódik enyhe kellemes illata van. Pattanást irritációt nem okozott.Tégelye csodaszépen megtervezett igazi dísze a fürdőszoba polcnak! Kevés kell belőle könnyen beszívodik,reggelre is használtam sminkelni is jó lehet rá! Szó ami szó még nem használtam Shiseido krémeket,de lehet megnézem közelebbről is.Ezt a krémet akció keretéban vettem ajándékcsomagba.Következő alkalommal már 75 ml-st veszek az árba jobban megéri és csak éjszaki használattan jó bő fél évig vagy tovább is elég lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

fenye

2017. június 8.

Nagyon jó az állaga, könnyű, gyorsan beszívódó krém, gyenge illattal. Én reggelente használom és nemsokára elfogy egy 30 ml-s kiszerelés. Nem tapasztaltam csodákat tőle a bőrömön, emiatt másodjára nem is veszem meg, valószínűleg ha olcsóbb lenne, talán még egyszer nekifutnék (külföldön vettem 40%-os akciós áron).
Eddig még egy arckrémnél sem tapasztaltam óriási eredményt, úgyhogy nem biztos, hogy a krém a hibás, lehet nekem túl nagyok az elvárásaim :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

aszparágusz

2016. november 12.

Nem szeretem. Mintha egy műanyag réteg lenne az arcomon, fénylik is, ragad, kellemetlen érzés. Sose bírtam folyamatosan használni, ezért a hatását nem szólom le. A bőr valóban puha lesz tőle, de ezt más, sokkal olcsóbb krémmel is el lehet érni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 12.

juditkaa70

2015. november 28.

.Egy csoda ez a gél-krém. Finom,puha lesz az arcbőröm tőle,már az első használatával. A nap bármelyik szakaszában használható. Sok magas kategóriájú márka arckrémét használtam már,többek között a La prairiet is,de meg sem közelíti egyik márka sem!!I Igaz,húzós az ára,de nekem megéri így is. Az 50 ml kiszerelés: kb. 30.000ft körül mozog a Douglasban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Stearyl Glycyrrhetinate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő és oldószer. Paula Begoun szerint az összetevő vízmegkötő hatása hasonló a kollagénéhez és valószínű, hogy a sebgyógyulást is elősegíti, bár ez az állítás még nem teljes mértékben megalapozott.