Shiseido

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. augusztus 15.

Ár:   20 000 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Anti-aging hatású szemkörnyékápoló krém, célzottan a bőr textúrájának finomítására és az egyenetlen bőrszín, sötét karikák, ráncok és duzzanatok csökkentésére. Gazdag, hidratáló textúrája gyorsan felszívódik, komfortos és puha bőrérzetet hagyva maga után.

Water / Aqua Glycerin h 0 0Dipropylene Glycol i Dimethicone eo I szil 1 0Butylene Glycol h 1 0Alcohol Denat. al Methyl Gluceth-10 eu I h Myristyl Myristate eo 5 2Hydrogenated Polydecene eo Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil eo 1 0Behenyl Alcohol eo I al Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Glyceryl Stearate SE eo I eu 1 0Cetyl Ethylhexanoate eo Peg/Ppg-14/7 Dimethyl Ether Dimethicone Crosspolymer szil Polysorbate-60 ti I eu PEG-40 Stearate ti I eu Sodium Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer Phenoxyethanol ta Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Mica Isohexadecane eo Titanium Dioxide / CI 77891 sz Paraffin eo Polyvinyl Alcohol Polysorbate-80 ti I eu 0 0Sorbitan Tristearate eu Tocopheryl Acetate a I v 0 0Caffeine Sodium Citrate Parfum / Fragrance i 2-O-Ethyl-L-Ascorbic AcidSorbitan Oleate eu I i 3 0Disodium EDTA Xanthan Gum ti I eu Alcohol al Limonene i Citric Acid kh Sodium Metaphosphate Xylitol h Oryzanol Magnesium Ascorbyl Phosphate a I v Hexyl Cinnamal i Benzyl Benzoate i Butylphenyl Methylpropional i Linalool i Sodium Metabisulfite a I ta Sodium Acetylated Hyaluronate CI 77491 sz Alpha-Isomethyl Ionone i Saccharomyces Ferment Lysate Filtrate Crataegus Monogyna Flower ExtractCitronellol i Geraniol i Dipotassium Glycyrrhizate gy BHT a I ta Paeonia Suffruticosa Root Extract Tocopherol a I v 2 2Rehmannia Chinensis Root Extract Cinnamomum Cassia Bark Extract Bupleurum Falcatum (Sickle-Leaf Hare's Ear) Root Extract Coix Lacryma-Jobi Ma-Yuen Seed ExtractCamellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy

juditkaa70

2019. szeptember 15.

Először 5 ml mintám volt belőle, ahogy kipróbáltam,és nem sokára már az eredmény is szemmel látható volt,azt gondoltam ilyen nincs,de vaaan! :) Az eddigi szemkörnyék ápolókat amiket használtam, felülmúlja. Szinte azonnal látható az anti-aging hatás,ez mellett a szem alatti puffadtságot,és sötét karikát is eltünteti,a fényvisszaverő pigmentek ami benne található nagyon sokat javít a szem alatti kontúrján. Mindenképp ajánlom aki ilyen szem alatti problémákkal küzd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

reka999

2018. november 23.

Imádom!
Hosszas keresgélés után ráakadtam erre a termékre. Egész jó véleményeket kapott, így hát gondoltam kipróbálom, mert nagyon karikás a szemem általában - ez részben genetikai okok miatt, részben azért, mert nem alszom valami túl jól -, de 1 hét használat után kizárólag 5 csillagot tudok csak adni erre a termékre, mert tényleg elképesztő a hatása. Sokkal kipihentebbnek tűnik a szemem környéke, még smink nélkül és fáradtan is. Nagyon boldoggá tett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Imádom!

Anna922

2018. május 26.

Az 5 ml-es mintát használtam el, és bár nincsen túl sok összehasonlítási alapom, de pontosan ennyit várnék egy minőségi szemkörnyékápolótól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

orik

2018. február 13.

A legjobb szemkörnyékápoló, amit eddig használtam: hatékonyan enyhíti a szem körüli ráncokat, csökkenti a bőr puffadtságát és a sötét karikákat (én főként emiatt válaszottam, és megérte), illetve táplálja, nyugtatja a szem alatti érzékeny bőrfelületet. Én lefekvés előtt viszem fel, így nem tudom, hogy mennyire smink-kompatibilis, de az illata és az állaga szuper, könnyen beszívódik, és puha, finom bőrérzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

e.m.e.s.e

2017. augusztus 4.

Valószínűleg nem én vagyok a legjobb tesztalany, ugyanis 1. nincs jelentős összehasonlítási alapom (eddig egyetlen szemkörnyékápolót használtam, a Phi kávés termékét, ami nagyon nem vált be) 2. most töltöm a harmincadik életévemet, de sokak szerint tíz évet is letagadhatok, úgyhogy egyelőre nincs nagy szükségem ránctalanításra. :)
Mégis szerettem volna egy szemkörnyékápolót, mivel reggelente gyakran táskásak a szemeim. Az alapján tudom tehát értékelni ezeket a termékeket, hogy mennyire segítenek az ébredés utáni ábrázatom konszolidálásában. :)
Örülök, hogy hirtelen felindulásból vásároltam belőle egy 5 ml-es kiszerelést, mert egyelőre nagyon bevált. Közel másfél hónapja használom, de még alig fogyott belőle, nagyon gazdaságos. Két aprócska pöttyöt dolgozok el a szemem alatt, ami bőven elegendő mennyiség ahhoz, hogy kifejtse áldásos hatását: szép lassan visszább húzódnak a puffadások. Könnyen beszívódik, nagyon szépen siklik rajta a korrektorom is, és egész nap érzem a hidratáló hatását.
Összességében a termék nagyon boldog tulajdonosa vagyok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Összességében a termék nagyon boldog tulajdonosa vagyok. :)

mellcsiii

2017. május 2.

OOOO miért vagy ilyen drágaa?! :) Annyira imádtam, 5 ml mintám volt, szintén a marionnaud csomagból, és egyszerűen sírhatnékom van, hogy elfogyott. Annyira szépen halványította a legdurvább karikáimat is, illetve kisimítgatta kicsit a bőrt a szemem alatt. Kellemes, könnyed az állaga, sokáig elég, nem túl erős az illata és mesés a hatása. Gondolkodom erősen, hogy beruházzak rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

kneva

2016. november 7.

5 ml mintám volt belőle. Nem olyan testes, mint amilyennek képzeltem. A kis ráncocskákat nekem nem simította el igazán (az ANR-t használom, mert az viszont kisimítja. Mindig vissza kell térnem hozzá, ha hűtlen leszek.) Nappalra elhasználtam, nem éreztem soknak vagy kevésnek, a korrektorommal nem veszett össze. Most nem hiszem, hogy megvenném, de nem vagyok vele elégedetlen sem. Ebből még bármi lehet.
Update: Szerelmes lettem az illatába. Elfogyott és hiányzik. Müllerben láttam csomagban...nem tudom, mi legyen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

szeliger

2016. augusztus 13.

Ezzel is a Marionnaud kis összeálított mintacsomagjából ismerkedtem meg. Az enyém csak 5 ml kiszerelésű, így az applikátoros tubusvéget nem tudtam tesztelni, de a parfümériában megnézegettem az eredeti méretet is. Nagyon jól megvagyok az applikátor nélkül is, igen jól teljesít a krém csak az ujjbegyre kinyomva és onnan a szem alatti bőrre felütögetve is. Halvány rózsaszín krém, gyöngyházas beütéssel és nagyon finom, Niveás jellegű illattal. Reggelente használtam, használata után rögtön szebb a tükörben látott kép. Hamar beszívódik és az én bőrömet tartósan hidratálja. A vékony, száraz és már nem olyan ruganyos bőröm állapotán a korrektorok tartós használattal inkább rontanak, ezért a napi gyakorlatban jó ideje nem használok már korrektort, ezzel a krémmel viszont elég klassz állapotba tudom varázsolni a szemkörnyékemet. Teljes áron nem biztos, hogy beruháznék rá, így azonban gyorsan le is csaptam még két kis csomagra, nekem már ezért a szemkrémért megérte a vásár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Metabisulfite, BHT, Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Methyl Gluceth-10, Xylitol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Alkoholok: Alcohol Denat., Behenyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Myristyl Myristate, Hydrogenated Polydecene, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Behenyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Cetyl Ethylhexanoate, Isohexadecane, Paraffin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Emulgeálószerek: Methyl Gluceth-10, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Polysorbate-60, PEG-40 Stearate, Polysorbate-80, Sorbitan Tristearate, Sorbitan Oleate, Xanthan Gum
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Polysorbate-60, PEG-40 Stearate, Polysorbate-80, Xanthan Gum
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum / Fragrance, Sorbitan Oleate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Metabisulfite, BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.