Shiseido

Ár:   25 990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. szeptember 14.

Ár:   25 990 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Anti-aging hatású szemkörnyékápoló krém, célzottan a bőr textúrájának finomítására és az egyenetlen bőrszín, sötét karikák, ráncok és duzzanatok csökkentésére. Gazdag, hidratáló textúrája gyorsan felszívódik, komfortos és puha bőrérzetet hagyva maga után.

Water / Aqua Glycerin h 0 0Dipropylene Glycol i Dimethicone eo I szil 1 0Butylene Glycol h 1 0Alcohol Denat. al Methyl Gluceth-10 eu I h Myristyl Myristate eo 5 2Hydrogenated Polydecene eo Paraffinum Liquidum/Mineral Oil eo 1 0Behenyl Alcohol eo I al Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Glyceryl Stearate SE eo I eu 1 0Cetyl Ethylhexanoate eo Peg/Ppg-14/7 Dimethyl Ether Dimethicone Crosspolymer szil Polysorbate-60 ti I eu PEG-40 Stearate ti I eu Sodium Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer Phenoxyethanol ta Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Mica Isohexadecane eo Titanium Dioxide / CI 77891 sz Paraffin eo Polyvinyl Alcohol Polysorbate-80 ti I eu 0 0Sorbitan Tristearate eu Tocopheryl Acetate a I v 0 0Caffeine Sodium Citrate Parfum/Fragrance i 2-O-Ethyl-L-Ascorbic AcidSorbitan Oleate eu I i 3 0Disodium EDTA Xanthan Gum ti I eu Alcohol al Limonene i Citric Acid kh Sodium Metaphosphate Xylitol h Oryzanol Magnesium Ascorbyl Phosphate a I v Hexyl Cinnamal i Benzyl Benzoate i Butylphenyl Methylpropional i Linalool i Sodium Metabisulfite a I ta Sodium Acetylated Hyaluronate CI 77491 sz Alpha-Isomethyl Ionone i Saccharomyces Ferment Lysate Filtrate Crataegus Monogyna Flower ExtractCitronellol i Geraniol i Dipotassium Glycyrrhizate gy BHT a I ta Paeonia Suffruticosa Root Extract Tocopherol a I v 2 2Rehmannia Chinensis Root Extract Cinnamomum Cassia Bark Extract Bupleurum Falcatum (Sickle-Leaf Hare's Ear) Root Extract Coix Lacryma-Jobi Ma-Yuen Seed ExtractCamellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy

Kamea

2021. május 4.

2021. 05. 04. update: Elhasználtam 2 tubussal is. Nekem semmilyen problémát nem okozott, továbbra is nagyon jó terméknek tartom, de arra is rá kellett jöjjek, hogy nem is csodaszer, így csak 4 pont.

2020. 11. 05. A szemem alatt sötét karikák és különösebben durva ráncok sincsenek, viszont minden reggel szempüffedtséggel küzdök, ami csak a délelőtt közepére hagy alább.
A reggeli szemhéjfestésem kész kamikaze repülés, hisz alig sejtem, hogy amilyen festéket és ahova a püffedt és amúgy is éltes szemhéjamra reggel felraktam, az a délelőtt folyamán hol köt ki. Ezért érzékeny csápokkal kutatok minden olyan termék után, ami azt ígéri, hogy megküzd ezzel a problémámmal. Az itteni véleményeknek köszönhetően figyeltem fel erre a termékre. Nagy viszontagságok árán sikerült is belőle kb. 3 reggelre elegendő mintát szereznem, és a krém kipróbálása után a megvásárlása mellett döntöttem. Régebben nem tudtam volna elképzelni, hogy valaha is kiadok majd ennyi pénzt egy szemránckrémért. De amikor a M-ben megláttam olyan szemtelenül leárazva, hogy az ára éppen súrolta azt a lélektani határt, amennyit még hajlandó voltam rászánni, hát nem hagyhattam ott.
Ekkorra már túl voltam a termékpróbán is, melynek során nyilvánvalóvá vált számomra, hogy a szemduzzanat csökkentésében nem igazán, vagy csak enyhe mértékben segít, viszont azt is megtapasztalhattam, hogy ez egy nagyon tápláló és tartalmas krém, amit igencsak kellemes használni.
Magasfényű ezüst kartondobozba van csomagolva az ugyancsak ezüstszínű tubus, ami engem egy jégcsapra emlékeztet. A gyártóknak az lehetett a célja, hogy a tubust a kupakjára lehessen állítani, de bevallom őszintén, hogy az én polcomon mindig elborul. Így inkább az egyik fürdőszobai pikszisben kapott helyet.
Egyelőre csak reggelente használom, mert éjszakára még tart az előző szemránckrémem.
Az állaga rendkívül testes és tömény, már-már kenőcsös. Ennek ellenére könnyen terül a bőrön, és hamar beszívódik. A szemkörnyékem becuppantja egyből. Nem marad utána semmi ragacsos réteg, csak az egésznapos hidratáltság érzése. Olyan fokú ápoltságot nyújt, amivel eddigi életem során még sose volt dolgom. A krém opálos, gyöngyházfényű csillogása optikailag felragyogtatja a szem alatti területet, illetve ahova kerül belőle, mert én a szemhéjamra is szoktam tenni. A tubus végén, ahol a kenőcs is kinyerhető belőle, van egy applikátor. Időnként azzal is szoktam bohóckodni, de nekem sokkal egyszerűbb a gyűrűsujjammal feltapogatni a terméket. Talán kicsit hűsít az applikátor, nem is tudom, de lehet, hogy csak a krém hatását érzem…
Hogy újravenném-e? Egy izmos leárazásnál már újra is vettem. Most a fiókomban vár a sorára, hogy elfogyjon az ikertestvére, ami szerencsére, nem mostanában lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 4.

Maria2n

2020. december 9.

A valaha volt legrosszabb szemkörnyék ápoló, amit próbáltam. Elfogyott a kedvenc Tarte maracuja c-brighter szemkrémem, így annak pótlásaként (amíg nem érkezik hozzám Amerikából) vettem meg ezt...Az tény, hogy hidratálta a szemem alatti érzékeny részt, de azon kívül az égvilágon nem csinált semmit...mindezt 25 ezer Ft-ért, ami számomra ELFOGADHATATLAN, hisz jó reményekkel vettem meg a terméket. Ekkora csalódást nem is tudom melyik termék okozott utoljára. Ékes példája a "drága de legalább sz*r" mondásnak. Járt utat járatlanért soha el ne hagyj...csak azt sajnálom, hogy ennyi pénzt áldoztam erre és elhittem a nagy hype-ot körülötte. Kár, hogy nem volt travel size méret. Ha lehetne -1000 csillag lenne. Na jó, nem morgolódok tovább, tanulópénz megvolt :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 9.

Flami

2020. november 24.

Sajnos, számomra kevés az ápolása. Jól belobbantotta a szemem alatti kis elpattant hajszáleremet is. Ugyanolyan ráncosnak láttam a szemem alját, miután használtam, mint előtte. Szeretem ezt a márkát, de ebben a termékben most csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 24.

Milva07

2020. szeptember 12.

Ha tehetném, minden ötven feletti nőnek ingyen osztogatnám, vagy minimum receptre írhatóvá tenném. A téli Shiseido szemkrémem nyáron sok volt, ezért az itteni véleményekre hagyatkozva (köszönöm juditkaa70 olvtársamnak :) ) a teljes kiszerelést rendeltem meg. 45 euró volt a kedvenc netes drogériámban, így nem sokallottam és milyen jól tettem! Nincs mit tagadni, a legjobb high-end krém, legalábbis nekem, ebben a kategóriában. A top topja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

juditkaa70

2019. szeptember 15.

Először 5 ml mintám volt belőle, ahogy kipróbáltam,és nem sokára már az eredmény is szemmel látható volt,azt gondoltam ilyen nincs,de vaaan! :) Az eddigi szemkörnyék ápolókat amiket használtam, felülmúlja. Szinte azonnal látható az anti-aging hatás,ez mellett a szem alatti puffadtságot,és sötét karikát is eltünteti,a fényvisszaverő pigmentek ami benne található nagyon sokat javít a szem alatti kontúrján. Mindenképp ajánlom aki ilyen szem alatti problémákkal küzd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

reka999

2018. november 23.

Imádom!
Hosszas keresgélés után ráakadtam erre a termékre. Egész jó véleményeket kapott, így hát gondoltam kipróbálom, mert nagyon karikás a szemem általában - ez részben genetikai okok miatt, részben azért, mert nem alszom valami túl jól -, de 1 hét használat után kizárólag 5 csillagot tudok csak adni erre a termékre, mert tényleg elképesztő a hatása. Sokkal kipihentebbnek tűnik a szemem környéke, még smink nélkül és fáradtan is. Nagyon boldoggá tett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Imádom!

Anna922

2018. május 26.

Az 5 ml-es mintát használtam el, és bár nincsen túl sok összehasonlítási alapom, de pontosan ennyit várnék egy minőségi szemkörnyékápolótól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

orik

2018. február 13.

A legjobb szemkörnyékápoló, amit eddig használtam: hatékonyan enyhíti a szem körüli ráncokat, csökkenti a bőr puffadtságát és a sötét karikákat (én főként emiatt válaszottam, és megérte), illetve táplálja, nyugtatja a szem alatti érzékeny bőrfelületet. Én lefekvés előtt viszem fel, így nem tudom, hogy mennyire smink-kompatibilis, de az illata és az állaga szuper, könnyen beszívódik, és puha, finom bőrérzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

e.m.e.s.e

2017. augusztus 4.

Valószínűleg nem én vagyok a legjobb tesztalany, ugyanis 1. nincs jelentős összehasonlítási alapom (eddig egyetlen szemkörnyékápolót használtam, a Phi kávés termékét, ami nagyon nem vált be) 2. most töltöm a harmincadik életévemet, de sokak szerint tíz évet is letagadhatok, úgyhogy egyelőre nincs nagy szükségem ránctalanításra. :)
Mégis szerettem volna egy szemkörnyékápolót, mivel reggelente gyakran táskásak a szemeim. Az alapján tudom tehát értékelni ezeket a termékeket, hogy mennyire segítenek az ébredés utáni ábrázatom konszolidálásában. :)
Örülök, hogy hirtelen felindulásból vásároltam belőle egy 5 ml-es kiszerelést, mert egyelőre nagyon bevált. Közel másfél hónapja használom, de még alig fogyott belőle, nagyon gazdaságos. Két aprócska pöttyöt dolgozok el a szemem alatt, ami bőven elegendő mennyiség ahhoz, hogy kifejtse áldásos hatását: szép lassan visszább húzódnak a puffadások. Könnyen beszívódik, nagyon szépen siklik rajta a korrektorom is, és egész nap érzem a hidratáló hatását.
Összességében a termék nagyon boldog tulajdonosa vagyok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Összességében a termék nagyon boldog tulajdonosa vagyok. :)

mellcsiii

2017. május 2.

OOOO miért vagy ilyen drágaa?! :) Annyira imádtam, 5 ml mintám volt, szintén a marionnaud csomagból, és egyszerűen sírhatnékom van, hogy elfogyott. Annyira szépen halványította a legdurvább karikáimat is, illetve kisimítgatta kicsit a bőrt a szemem alatt. Kellemes, könnyed az állaga, sokáig elég, nem túl erős az illata és mesés a hatása. Gondolkodom erősen, hogy beruházzak rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Metabisulfite, BHT, Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Methyl Gluceth-10, Xylitol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Alkoholok: Alcohol Denat., Behenyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Myristyl Myristate, Hydrogenated Polydecene, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Behenyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Cetyl Ethylhexanoate, Isohexadecane, Paraffin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Emulgeálószerek: Methyl Gluceth-10, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Polysorbate-60, PEG-40 Stearate, Polysorbate-80, Sorbitan Tristearate, Sorbitan Oleate, Xanthan Gum
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Polysorbate-60, PEG-40 Stearate, Polysorbate-80, Xanthan Gum
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Sorbitan Oleate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Metabisulfite, BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.