Shiseido

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erdmagic, Módosítva: 2012. április 17.

Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek

Gazdagon hidratáló krém, mely feltölti a ráncokat és késlelteti a bőr öregedését.

Shiseido termékekből összeállított próbacsomag
Ár: 3500 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Nagyvárad tér metróállomás), vagy posta
Gabika21

2019. március 22.

A valaha próbált legjobb arckrémem volt. Sajnos az ára nagyon magas, de évente egyszer mindig megveszem. Imádja a bőröm, éjszakára használom, reggelre egyáltalán nem szárad ki a vízhiányos bőröm. Olyan érzés mintha minden reggelre feltöltötték volna az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

juditkaa70

2018. szeptember 30.

Nagyon kedvező áron jutottam a krémhez. Állagra kicsit gazdagabb krémnek érzem, hatásilag sem bizonyított semmit. Maradok a jól bevált Shiseido Bio-perfomance revitalizing krémnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

googles

2017. október 10.

Tápláló, de nem nehéz krém, azért az ápolást igénylő bőrre érdemes csak kenni egy ilyen terméket. Nekem nem fogy, egyszerűen nem használom, feltettem eladásra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 10.

incifinc

2017. március 5.

Az ezredforduló körül használtam fittyet hányva az összetevőlistára, árra. Így utólag: a bőröm akkor szinten tartotta, bár a zsíros érzet miatt nem vettem újra.
Szerettem a finom illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 5.

Szerettem a finom illatát.

panka71

2016. július 25.

Az én számomra rendkívül sűrű állagú ez a krém. Sajnos nem szívódott be, fényes, zsíros utóérzetet hagyott maga után. Azt hiszem, az èn normál- kombinàlt bőrömnek sok volt. De isteni illata van, nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 25.

nikosz90

2016. január 21.

Tökéletes! Legjobb! Én az egész termékcsaládot használom, ami azt jelenti, hogy a hozzá való szérumot és a szemkörüli krémjét is. Nem tudom, hogy csak a krém, vagy csak a szérum külön-külön milyen, de így együtt csodát tettek a borzasztó érzékeny és pattanásos bőrömmel (bár tudom, hogy elvileg nem erre van). Nagyjából másfél, két hónapja használom, de kell is neki ennyi, hogy kifejtse a hatását. Kicsit türelemjáték, de megéri! Én két hét után majdnem elajándékoztam, mondván, hogy ez nekem nem használ, sőt, talán még pattanásosabb és gyulladtabb lett a bőröm, de aztán mégis tovább használtam és abszolút megérte. Nem olcsó, de ha valamire, akkor erre biztosan megéri költeni, főleg annak, akinek kezelhetetlen bőrtípusa van. A párom is megjegyeztem, hogy gyönyörű lett a bőröm. Reggel és eset is használom mind a három krémet. (A szem körüli krém teljesen eltűntette a fekete karikákat a szemem alól, ami nem volt egyszerű feladat, erre még egy krém sem volt képes.) A szérum is egy csoda. Babapopsi bőrt csinál. Én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Edit4000

2015. november 24.

Nekem nem vâlt be, semmi extra hatàs. Ezerszer jobb az EL krémje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 24.

Nekem nem vâlt be, semmi extra hatàs. Ezerszer jobb az EL krémje.

La-Fee

2015. július 24.

Mintám van belöle, este kentem fel, reggelre gyönyörüen telt, élettel teli, szárazságfolt mentes bört varázsolt. Az ára húzós..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 24.

Aimet

2015. június 24.

nekem is 7ml-es mintám volt belőle. felkenés kicsit nehézkes volt, de fantasztikusan hidratált és puha lett a bőröm miután beszívódott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

Naomi26

2015. május 15.

Legszuperebb ránctalanító amit valaha kipróbáltam. Még a friss sírás jeleit is eltünteti fél órán belül :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Thiotaurine, Tocopherol, BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Erythritol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Polyisobutene, Petrolatum, Glyceryl Stearate SE, Behenyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, PEG-40 Stearate, Stearyl Alcohol, Hydrogenated Lecithin, Sorbitan Tristearate, Sodium Lauryl Sulfate
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-40 Stearate, Stearyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Lyral, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, BHT

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2