Shiseido

Ár:   16 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: deluna, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2018. december 22.

Ár:   16 990 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Beauty Sleeping maszk egy olyan mikroalgából kinyert fitoplankton kivonatot tartalmaz, mely arról ismeretes, hogy a Szahara szélsőséges éghajlati körülményei között is képes életben maradni, rendkívüli ellenállóképességgel bír. A fitoplankton kivonat egy a regenerációs folyamatoknál elengedhetetlen anyag termelését segíti elő.

A finom, könnyű textúrájú gélmaszk az éjszaka folyamán erősíti a bőr természetes regenerációs folyamatait, vitamin kapszulákkal táplálja a bőrt. Elalvás előtt egyszerűen felvisszük az arcra és nyakra, és reggelre mélyen hidratált, kipihent, ragyogó bőrt eredményez, az apróbb ráncokat és foltokat halványítja.

Ár: 10700 Ft , Eladó: Ildee35
Állapot: Frissen bontott,pár alkalommal próbált., Helyszín: Budapest, fizetés: Átutalást követően postázom postán maradóként,vagy foxposttal küldöm.Személyes átadás Budapesten lehetséges,egyeztetés alapján,utóbbi esetben az ár 10000 Ft.
Marcsi66

2019. március 30.

Itteni vélemények alapján vettem meg,,nemrég epernet 11.000 Fft,nálunk már nem kapható,csak az új változata,Igen ez szuper termék szerintem is,kb,10 napja használom ,rövid idő alatt is már kiderült,h ennek azért ott kell lennie a polcomon. Száraz-vízhiányos bőrre áldás,Feltölt,puhít,az összkép csodás.Szembetűnő h lágyítja,finomítja a bőrt,Kocsonyás -zselés állaga,nekem gyorsan beissza bőröm,nem marad ragacsos érzet,.Ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 30.

hajnalkaeva

2018. augusztus 3.

1 hónapja használom. Először kicsit furcsának tűnt az állaga, ragacsosnak, de később nagyon megszerettem. A hozzá tartozó spatulát sajnos kidobtam a dobozával együtt, ezért ujbeggyel viszem fel. Az illata számomra semleges, hatása viszont magáért beszél, egy hónap után elképesztő. Élettel teli, telt, ragyogó az arcbőröm. Mindenkinek ajánlom. Egyébként notino.hu-ról rendeltem és ott kb 12.000 ft volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

kisko

2018. május 3.

Nagyon érdekes termék, nyári éjszakai krémnek vettem. Mivel többmindent használok, nincs szükségem erős, zsíros darabokra, főleg a melegben. Van benne alkohol, és nagyon vizes, felkenéskor nem is érződik, hogy nagyon hidratálna, mégis reggelre csodás bőrképet hagy maga után. Spatulával lehet kivenni a tégelyből a kocsonyás állaga miatt, kis mennyiség is elég, mehet nyakra, dekoltázsra. 80 ml 10500 Ft volt a Notion nemrég, ez még nálam pont belefér, ha valami működik, és ez működik. Csodát nem művelt pár hét alatt, mégis belopta magát a szívembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

syandr

2018. május 3.

Ez egy csodaszer :) Reggel láthatóan egyenletesebb tónusú a bőröm, ilyet más krémmel vagy maszkkal még nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

NickyFerrum

2018. április 23.

Nagyon kellemes állagú és illatú és valóban sikerül sokkal kisimultabb bababőrt kreálnia reggelre. Nagy előnye, hogy kiadós, mivel egy borsószemnyi is elég belőle egy-egy használat során. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Andzsella

2018. március 17.

Notino-ról vettem és 3000-rel olcsóbb volt, mint az itt feltüntetett ár :) Minden éjszaka felkenem és tényleg egész szép a bőröm, enyhültek a bőrhibáim. Az illat sem zavar, bár sok terméknél pont ez okozhat irritációt, de ez a krém hűsítő és kellemes, nincs vele problémám :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

Musil

2018. január 14.

Amit ez a trutyi művel az arcbőrömmel, az egészen elképesztő! A spatulával kimerve egy kis adagot bizony elég bizarr állagú cuccal van dolgunk, viszont a bőrön eloszlatva nagyon kellemes, frissítő hatású lesz. Olyan felüdülés, mint amikor egy jó izzadós nyári meleg nap végén az ember leöblíti az arcát friss hideg vízzel. A bőröm magába szippantja ezt a vitaminos elegyet, és reggelre gyönyörű lesz tőle, sokkal egyenletesebbnek tűnik utána a bőrkép. Egyszerűen imádom! Bár drága, egy tégely nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

mate

2017. július 20.

Én szeretem! Hűsítő érzés felvétel után,a bor beszívja,nincs ragacsos érzés utána és a párna se hozza le a felet alvasnal. Kevés kell belőle,így a tegely mennyisége nagyon sokáig elég lesz.
Hatalmas változást nem látok reggel az arcomon,de biztos,hogy jo neki ez a kis cucc😀

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

deluna

2017. május 26.

Lassan 2 hete használom... szuper, könnyű vizes bázisú koktél a bőrömnek. Az én bőröm érzékeny, zsírosodásra hajlamos, sokszor a sima maszkok amik csodát ígérnek, irritálják a bőröm, jobbik esetben csak kipirosodik.. rosszabbik h orvoshoz kell mennem mert hólyagos lesz az arcom.. ... egyenlőre úgy tűnik nem okoz allergiát, kipattogás... reggel nagyon minimálisan az orrom mellet és szám feletti rész csillogóbb... arcmosás után finom lágy tapintású, telített hatású lesz a bőr.
szerintem nyáron esti krém helyett tökéletes... és én nem is tudok magamra rakni semmit... nagyon elnehezíti a bőröm... alá izzadok... ez úgy tűnik számomra csodaszer ... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

Michelle

2017. április 19.

Nekem is ez az egyik kedvenc sleeping maszkom. Könnyű, vizes érzetű, nagyon lágy gél, jópofa fehér gyöngyöcskékkel. Felkenés után eleinte én is úgy éreztem, hogy mindjárt lefolyik a bőrömről, de ez valószínűleg csak az állagából adódik, mert marad szépen a helyén. Nálam kell neki pár perc, amíg beissza a bőr, de nem vészes. Nagyon jól hidratál, reggelre egyenletes, sima, feltöltött arcbőrt hagy. Nekem úgy tűnik, hogy a használata után a reggeli arcápolókat is jobban felveszi a bőr. Nem csak arcra, hanem nyakra és dekoltázsra is használom, ami pazarlásnak tűnhet, dehát az is az én bőröm. Van egy kevés illata, engem nem zavar, irritációt nem váltott ki, még szemkörnyéken sem. Egy-két kísérlet után megtaláltam a számomra alkalmas mennyiséget, amit a bőröm felvesz; amikor túl sokat vittem fel belőle, megállt a felszínen, nem szívódott be és reggelre kicsit kifényesedett az arcom tőle, de más problémát akkor sem okozott. A csavaros tégely a kapott kanálkával praktikus; mivel csúszós gélről van szó, ujjal nehéz lenne kikanalazni, és így lényegesen higiénikusabb is. Azt nem állítom, hogy általános csodaszer, de nagyon szeretem és folyamatosan újraveszem, amíg azt látom, hogy jó a bőrömnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 19.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Maltitol, Trehalose, Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak