Shiseido

Ár:   27 500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Notino-n 35 120 FT-ért megnézem

A krémet feltöltötte: floracska6, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. június 4.

Ár:   27 500 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Notino, 35 120 FT

• megemeli és láthatóan feszesíti az arcbőrt
  • javítja a bőrképet, teltebbé és rugalmasabbá teszi a bőrt
  • eltünteti a finom ráncokat és természetes ragyogást kölcsönöz a bőrnek
  • óvja a bőrt az oxidációs hatások ellen
  • a bőr revitalizált és fiatalos kinézetű
  • bőrgyógyászatilag tesztelt

Water / Aqua Butylene Glycol h 1 0Glycerin h 0 0Triethylhexanoin eo Dimethicone eo I szil 1 0SD Alcohol 40B al Propanediol h Phytosteryl Macadamiate PPG-3 DipivalateGlyceryl Stearate SE eo I eu 1 0Silica Squalane eo 1 0Hydrogenated Polydecene eo Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2PEG-100 Stearate ti 0 0Behenyl Alcohol eo I al Peg/Ppg-14/7 Dimethyl Ether Potassium MethoxysalicylateButyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Sodium Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba eo 1 0Phenoxyethanol ta Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Hydrogenated Palm Oil eo I eu Isohexadecane eo Elaeis Guineensis (Palm) Kernel Oil Elaeis Guineensis (Palm) Oil eo Parfum/Fragrance i Polysorbate-80 ti I eu 0 0Sorbitan Tristearate eu Disodium EDTA SuccinoglycanTocopheryl Acetate a I v 0 0Erythritol h PEG/PPG-17/4 Dimethyl Ether Rosa Damascena (Rose) Flower Water Sodium Citrate Alcohol al Sorbitan Oleate eu I i 3 0Caffeine Sodium Metabisulfite a I ta Sodium Metaphosphate Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil i CI 77492 sz Citric Acid kh Limonene i Tocopherol a I v 2 2Hexyl Cinnamal i Linalool i Citronellol i CI 77491 sz Angelica Acutiloba (Japanese Angelica) Root Extract Angelica Keiskei Leaf/Stem Extract Olea Europaea (Olive) Leaf Extract Lamium Album Flower /Leaf/Stem ExtractCellulose Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Inositol h Carthamus Tinctorius (Safflower) Flower Extract Ziziphus Jujuba (Jujube) Fruit ExtractRosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract Hydrolyzed Silk h Bupleurum Falcatum (Sickle-Leaf Hare's Ear) Root Extract

Ár: 35 120 FT , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
Ár: 6000.- + szállitás , Eladó: illatvarázs*
Állapot: vadonatúj, 15 ml, Helyszín: --, fizetés: Foxpost, postán maradó/ Banki àtutalàs

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

katalinmester13

2022. július 3.

A 1,5 ml-es minta három alkalomra volt elég. Így kipróbáltam fényvédővel, alapozóval és önmagában is. Éreztem, hogy történik valami az arcomon, dolgozott. Szépen simítja a szem bőrét is. Sokáig látszik a hatása. Nem csípi a szemet sem. Pillanatok alatt beszívódik, nem ragad. Jó a természete: minden kencémmel jól együttműködött. Kenhettem alá vagy fölé bármit, minden rendben volt vele. Szerintem tökéletes. Az ára bőven túllépi azt az összeget, amit én hajlandó lennék kiadni egy kozmetikumért. De ezzel kivételt tennék, ha állatkísérlet-mentes márka lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 3.

lilaszilva

2022. május 18.

Az "enriched" verziót próbáltam, kis mintát kaptam belőle. Ezelőtt nem volt semmi kapcsolatom/tapasztalatom a márkával és elsőre nem is volt túl meggyőző a krém kinézete. Szerintem nem hívogató vagy különösebben szép a csomagolása. Száraz bőrre való, masszív textúrával és barackos bézs színnel. Féltem tőle, hogy ülni vagy tocsogni fog az arcomon, aztán jött a meglepetés. Ilyen fantasztikus krémet még sosem használtam! Mennyei az illata, gyorsan beszívódik, abszolút nem hagy zsíros érzetet de brutálisan hidratál egész nap! Wow, le a kalappal. Egy lapon se lehet említeni drogériás vagy középkategóriás krémekkel. Az ára ezt persze sajnos pontosan tükrözi: 40ezer körül mozog(!!!).
Hosszú távú hatásáról nem tudok beszámolni de örülök, hogy kipróbálhattam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 18.

Hosszú távú hatásáról nem tudok beszámolni de örülök, hogy kipróbálhattam.

Dmt7

2022. április 23.

Az "enriched" verziót vettem meg.
Nagyon jó krém. Még egy hete se használom, de látványosan ragyogóbb, élettel telibb tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 23.

Az "enriched" verziót vettem meg.

floracska6

2021. június 4.

Csak mintahoz volt szerencsém belőle de ha nem lenne ilyen drága szívesen megvennem a teljes tengellyel is. Ránctalanító krém létére nem zsíros meg csak nem is annyira testes de érezhetően feltolt. Én éjszakára használtam, gyorsan beszivodott és az illata is tetszett. Nem használtam belőle eleget ahhoz, hogy tudjam megeri-e az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite, Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propanediol, Erythritol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Inositol, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Alkoholok: SD Alcohol 40B, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Alcohol
Emolliensek: Triethylhexanoin, Dimethicone, Glyceryl Stearate SE, Squalane, Hydrogenated Polydecene, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Stearyl Alcohol, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Hydrogenated Polyisobutene, Hydrogenated Palm Oil, Isohexadecane, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate SE, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Hydrogenated Palm Oil, Polysorbate-80, Sorbitan Tristearate, Sorbitan Oleate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Stearyl Alcohol, Polysorbate-80
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Sorbitan Oleate, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol
Színezékek: CI 77492, CI 77491
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Metabisulfite

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.