Skin 79

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: Michelle, Módosítva: 2013. szeptember 3.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A hármas hatású BB krém megőrzi a ragyogó és feszes bőrt a fehérítő és ránccsökkentő hatásának köszönhetően, kiegyenlíti a bőr eltérő színárnyalatait és szerkezetét. Érezni lehet a bőr hidratáltságát, miközben finom beépül a bőrbe és megvédi az UV sugárzástól is.

A szabadalmazott Oriental Tea Newplex és Peptatox Complex ápolja a bőrt, hogy sima legyen. Arany és Kaviár kivonattal aktiválja a bőr eredeti funkcióit, ezáltal ad neki feszességet. Az Oriental Sue Formula fenntartja a bőr ideális állapotát és kellemesen nyugtatja belsőleg a sérült bőrt.

Ránccsökkentő/fehérítő hatás
Arany és kaviár kivonat
Hatékonyan védi az arcot az UV A és UV B sugárzástól (SPF30)

Használható minden bőrtípushoz, beleértve a túlzott faggyútermelésű zsíros bőrt, egyenetlen bőrfelszínhez, petyhüdt bőrhöz, elfedi a vörös foltokat, bőrproblémákat, továbbá száraz és ráncos bőrre is alkalmas.

Water / Aqua Titanium Dioxide f 0 0Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate eo Butylene Glycol h 1 0Cyclopentasiloxane eo I szil Glycerin h 0 0Phenyl Trimethicone szil Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil eo 1 0Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Hydrogenated Polydecene eo Hydrogenated C6-14 Olefin Polymers eo Sodium Hyaluronate h 0 0Dipropylene Glycol i Ethylhexyl Olivate Arbutin a Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu CI 77947 / Zinc Oxide sz 1 0Talc 1 0Sodium Chloride Hexyl Laurate eo Polyglyceryl-4 Isostearate eu Sorbitan Isostearate eu 1 0Adenosine gy Tocopheryl Acetate a I v 0 0Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Phyllostachys Bambusoides JuiceBetula Platyphylla Japonica Juice Chamaecyparis Obtusa Water Palmitoyl Oligopeptide pep Palmitoyl Tetrapeptide-7 pep Pseudoalteromonas Ferment Extract h Hydrolyzed Wheat Protein Hydrolyzed Soy Protein h Tripeptide-10 Citrulline pep Tripeptide-1 pep Gold szCaviar Extract Royal Jelly Extract Pearl Extract aAdansonia Digitata Seed Extract Ubiquinone a Nelumbo Nucifera (Sacred Lotus) Extract Fish Extract Algae Extract eo I h Mussel Extract Chrysanthemum Indicum Flower ExtractArtemisia Princeps Leaf Extract Cinnamomum Cassia Bark Extract Diospyros Kaki (Persimmon) Leaf ExtractMorus Alba Fruit ExtractPueraria Lobata Root Extract Moringa Pterygosperma Seed Oil Ceramide 3 Creatine Polyglutamic Acid Sodium Ascorbyl Phosphate a I v Lysine Histidine h Arginine Threonine Valine i Retinol a I v Ascorbic Acid a I v Methionine Isoleucine Leucine Phenylalanine Collagen h Biotin v Copper Tripeptide-1 pep Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Palmitoyl Pentapeptide-3 pep Panthenol eo I v 0 0Niacinamide v Sea Water Steareth-20 ti I eu 2 1Chrysin N-Hydroxysuccinimide Dimethicone eo I szil 1 0Sorbitan Olivate eu Disteardimonium Hectorite Ozokerite Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Mica Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Calcium Stearate sz Propylene Carbonate Triethoxycaprylylsilane szil Dimethicone / Methicone Copolymer szil Methicone eo I szil Disodium EDTA Methylparaben ta I par 0 0Chlorphenesin ta Propylparaben ta I par 0 0Butylparaben ta I par Parfum / Fragrance i CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz

csill87

2013. augusztus 31.

Pattanásos lettem tőle. A 4 terméket tartalmazó mintacsomagot is végigpróbáltam és nekem úgy általában nem jött be ez a márka, kivéve a halvány rózsaszín Diamond verziót, az nagyon jól is mutatott rajtam, pattanásokat sem okozott, de a többi nekem nem jött be. Ez volt mind közül a legrosszabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

rocksteadycat

2013. június 11.

Valóban, most hogy sokat teszteltem ő nagyon beválni látszik. (Néha pl. a Premier gold rózsaszínes lesz az arcomon, ő soha. Furcsa mert az sem mindig.) Szóval a fedése, az állaga, és maga az egész nekem ötös. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

Frutta27

2013. május 13.

Szerintem ez a legeslegjobban sikerült az összes Skin79 BB krém közül (mmint amit eddig próbáltam, de mániásként ez elég sok mintával való kísérletezést jelent: HotPink(én lettem szürke Gandalf), Snail(bár undi a fő összetevő, de meglepően jó), Vital(II.legjobb, és a magas fényvédelme a gyengém), DiamondPrestige(fuderossz), Pearl(beleborultam a csillámporba o.O), Premier Gold(erős négyes, mert nekem picit nehéz), Oriental(ez nem igazán jött be, bár ami nagyon fura, a Helia-D világosával viszont ütős kettőst adnak).

Na hogy végre a krémretérjek: egy kicsi 5ml-s tubusom van (egyenlőre, mert csábít már a nagyobb kiszerelés). Maga a krém elég folyékony, könnyen fel lehet vinni az arcra, nem kell belőle sok. Előtte hidratálok azért, nekem az mindig kell, de eddig jól kijön azzal a két krémmel ami föle raktam(YvesRocher, Alverde). Nem csíkoz, és a pihéim sem emeli ki(amíg nem volt a Helia-D nem is tudtam róluk, azzal ez a legnagyobb gondom).

Pár perc után szépen idomul az arcbőrömhoz, a pirosságot elfedi, és még a pórusaimat is so-so. A mattítás nem 100%-os, az államra, orromra kerül némi púder. Nem irritálja a szemkörnyékem(ez nálam a hattyú halála, piszokérzékeny, és utálom hogy néha száradás előtt lesírom magamról a fél alapot). A karikáimat felesben elintézi, oda szoktam még egy-két petty korrektort rakni.

Tartósság: naaaagyon elégedett vagyok, a múlt hétvégén egy esküvőt-lagzit, ivás-evés,tánc,mindenjót kibírt úgy 12 órán át(1x újrapúderezve), színváltozás, kopás nélkül.

A parabénekért fáj a szívem, de még Misiék Signature-jét is üti nálam, szóval szerintem ő lesz a következő jólsikerültavizsgám-ajándék(ezért megéri tanulni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

Mila85

2013. február 22.

Nos nekem elég jól beválik ez a kis cucc, egy pici mintát használok lassan 2 hete minden nap, de szerintem még vagy 3 alkalomra elegendő van benne, Hihetetlen mennyire kevés kell belőle és jól fed. Nálam semmi irritációt nem okozott, jobban belesimul a bőrbe mint a Missha real c., nekem sokkal szebb a bőröm vele, tényleg mintha semmi nem lenne fenn. Kicsit szoktam matt bronzosítóval életet lehelni magamra, mert azért elég sápadt maradnék. Nem púderezek nagyon rá, kicsit a homlokom, de nem fényesedek ki gyorsan, és nem is erősen. Elképzelhetőnek tartom hogy vegyek normál méretben is, bár van egy két összetevő ami nem szimpi a vége fele, de végülis sokkal jobb mint a Missha real számomra, és hiába töröm a fejem nem tudok kivetni valót találni benne.
Ja igen, olvasva a többi hsz.t: nekem is bevált szemhéjalapozónak is, és szem alá is majdnem elég, nagyon pici korrektort teszek még rá. Tényleg olyan babaarcom lesz tőle nekem is:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

viki10

2013. január 2.

Nos, én is bedőltem a BB krém imádóknak. Vörös hajú vagyok, ezért gondoltam, fehérnek mondható a bőröm és ez jó lesz a szeplők elfedéséhez. Az eredmény: minden használat után pattanások jelentek meg, nehéz volt felkenni, (pedig 15 éve használok alapozót, így van benne némi gyakorlatom)és halott vörös gésa lettem tőle. Azt mondják, a BB krém pár perc után felveszi a börünk színét, hát én estig vártam, de csak sápkóros maradtam. Visszatértek az alapozókhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 2.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. október 30.

Minták próbálgatása után vettem meg végül, mert nagyon szép babaszerű lett tőle a bőröm. Gondolom azért mert elég nagy a fedőképessége, de egyáltalán nem érzem nehéznek. Hidratálni kell alá, különben hajlamos kiemelni a száraz részeket, hámlásokat. Én simán tudok rá sminkelni, és szemhéjalapozónak sem utolsó (egy vészhelyzetben jöttem erre rá :-D). Az én bőrszínemhez tökéletesen passzol, télen különösen, viszont tényleg az kell hozzá hogy nagyon világos és rózsaszín alaptónusú legyen az ember bőre, különben biztos hogy természetellenes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

Michelle

2012. március 12.

Más BB krém használata után kíváncsiságból vettem meg. Sminkalapként, ill. alapozóként nem vált be, kifényesedett a bőröm tőle. Viszont kipróbáltam a szemem alá korrektorként, és azt kell mondjam, erre a célra jobb termékkel még soha nem találkoztam. Igaz, nincsenek túl sötét karikák, sem táskák a szemem alatt, viszont itt szárazabb a bőr, mint az arcom más területein. Szépen világosítja, deríti ezt a területet, frissnek tűnik tőle a szemkörnyék, egész nap kitart, nem ül be a ráncocskákba, nem szárít - és nagyon kevés kell belőle, így elég lesz, amíg le nem jár a szavatossága. -1 csillag, mivel nem ezért vettem meg; de a szemem alatt nagyon szeretem használni és erre a célra újra megvenném.
FRISSÍTÉS: Muszáj rehabilitálnom. Korábban valóban nem vált be annyira, amennyire vártam, viszont a mostani tél után kicsit szomjasabbá-kiéhezettebbé válhatott a bőröm, mert jelenleg remekül működik rajta. Nem fényesedik, az árnyalat is pont jó, kibírja az egész napot, csak az orrom hegyét kell a nap második felében egyszer bepúdereznem, de jó rá a MAC mattító gélje is. Valószínűleg a szokásos hibát követtem el, amikor megvettem: nem a bőröm aktuális állapotának és igényeinek megfelelő terméket választottam. Most viszont minden nap ezt használom. Kíváncsi vagyok, meddig lesz megfelelő, mindenesetre egyelőre nagyon kedvelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 12.

skincare

2012. január 30.

Kipróbáltam, reméltem hogy olyan jó lesz mint a Vip Gold Super + BB krém. Hidratál, de valahogy nem akar igazán igazodni a bőröm színéhez/tónusához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 30.

Dalma1111

2012. január 13.

Na ez az a termék, amelyik se alapnak nem jó, se alapozónak, se hidratálónak. Mint egy halott úgy néztem ki tőle. Van már jópár bb krémem, mert bedőltem és ajándékba is kaptam, meg többet rendeltem egyszerre. Annyira, de annyira szívás volt! Soha nem rendelnék többet ilyeneket, nem hogy egyszerre. Ráadásul marha drága. Egyszerűen csúnya bőrt csinál, mert az a hatása, hogy úgy nézel ki tőle, mint egy gésa. Tök felesleges európaiaknak ázsiai termékeket használniuk. Nem javaslom senkinek ezeket a BB krémeket, hacsak nem ázsiai a bőre. De még az összetétele sem jó a bőrnek. Én bloggerek hatására vettem meg, de mostmár nem hallgatok rájuk, mert egyre egyértelműbbé válik bennem, hogy csak direkt marketing az egész és ajándékba kapján a bloggerek. Azért kíváncsi lennék a valós véleményükre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 13.

fannas

2011. december 28.

Múmia-szerű arcom lett a krémtől. Annyira világos, hogy ezt normál bőrszínre sem lehet használni. Egyéb - feszesítő, bőrhibát eltüntető - tulajdonságait sem véltem felfedezni, ha egyáltalán tudom használni, hiszen borzalmas küllemem lett tőle. Ehhez képest nem olcsó. Sajnálom, de én nem ajánlanám senkinek jó szívvel. Egy csillagot adok, mert a tetején található ajakszínező egész jó. Az egészben ez a legjobb, mondhatnám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 28.

Antioxidánsok: Arbutin, Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pearl Extract, Ubiquinone, Sodium Ascorbyl Phosphate, Retinol, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Hydrolyzed Soy Protein, Algae Extract, Histidine, Collagen, Acetyl Hexapeptide-8
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Tripeptide-10 Citrulline, Tripeptide-1, Copper Tripeptide-1, Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Pentapeptide-3
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Retinol, Ascorbic Acid, Biotin, Panthenol, Niacinamide

Emolliensek: Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate, Cyclopentasiloxane, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Hydrogenated Polyisobutene, Hydrogenated Polydecene, Hydrogenated C6-14 Olefin Polymers, Hexyl Laurate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Algae Extract, Panthenol, Dimethicone, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Methicone
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Sorbitan Isostearate, Steareth-20, Sorbitan Olivate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Triethoxycaprylylsilane, Dimethicone / Methicone Copolymer, Methicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Steareth-20
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Valine, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: CI 77947 / Zinc Oxide, Gold, Calcium Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben, Chlorphenesin, Propylparaben, Butylparaben

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Egy viszonylag új peptidféle, mely a gyártó szerint szabályozza a kollagénrostok termelődését. A gyártó (Lipotec) 43 nővel végzett tanulmányában a résztvevők 54%-ának lett feszesebb a bőre. (Forrás: truthinaging)

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

A Moringa növény (kis vagy közepes méretű fa, melynek fehér virága van) magjából készült olaj. A Himalaya Herbals honlapja szerint a moringa növény magjának gyulladás csökkentő, vizelethajtó és görcsoldó hatása van. A CosIng az összetevőt egyszerűen bőrjavító (skin condtioning) összetevőnek kategorizálja.

Retinol a I v

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A metionin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A metionin óvja a bőrt a káros anyagoktól.

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az leucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A leucin ráncsimító hatással is bír.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A futurederm szerint az egyik leghatásosabb ma ismert peptid, mely serkenti a kollagénszintézist és a sejtközi mátrix egyéb fehérjéinek a termelődését is. Egy 2005-ös tanulmány szerint a palmitoyl pentapeptide-3 határozottan segít a finom vonalak és ráncok enyhítésében, valamint a bőr általános hidratáltságán is javít.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.