Skinfood

Ár:   $8   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vadvirag919, Módosítva: 2018. június 25.

Ár:   $8
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Enyhe peeling maszk gazdag peeling krémmel, például ananász joghurttal, ami hidratálja és gyengéden hámlasztja a bőrt.

Hydra peeling PHA-t tartalmaz: harmadik generációs hámlasztó, gyengédebb mint az AHA és BHA.

Verena

2019. február 5.

Imádom. Annyira finom illata van, legszívesebben megkóstolnám :) Az koreai arcápolási rutinom utolsó lépéseként szoktam felkenni (hol ezt, hol a Holika Holika Wine arcmaszkját, mert annak is olyan jó illata van :D ) Reggelre babapopsi bőrrel ébredek. Nem irritál, nem okozott pattanást. Meg vagyok vele elégedve :) Ami még érdekesség, hogy elsőre nekem olyan kicsinek tűnt a tégely, azt hittem, hogy ez gyorsan el fog fogyni, de meglepően kevés elég belőle, és alig fogy :) Úgyhogy rendkívül kiadós adagot kapunk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Stella1993

2018. december 21.

Az illata tényleg isteni :) egy testesebb arckrémnek inkább nevezném, mint maszknak, de a hatása nagyon jó. Reggelre nagyon szép, puha bőrt varázsol, bár nekem a PHA kicsit kevés, az én bőröm az erősebb hámlasztókhoz szokott. Kezdőknek szerintem nagyon jó választás. Nagy mennyiség, de nem kell belőle sokat használni, így jó sokáig elég. Egy akció keretein belül megvettem az összes társát kipróbálni, szóval most betáraztam maszkokból, de ha ez elfogy, talán újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

vadvirag919

2018. június 28.

Az illata valami fantasztikus komolyan. A PHA miatt vettem meg, kíváncsi voltam mit tud. Külföldi oldalak szerint ez egy alvómaszk valójában, és én is inkább estére használom, mert kissé ragacsos. Tökéletesen jó hidratálónak, arcra, lábra és hónalja is próbáltam, mindegyikre bevált, nagyon puha "babapopsi" lábszárakat csinált, ami pedig rám nem jellemző. PHA-ból eredően nekem lehúzza a gyulladásokat is, de csak az éppen kezdődőt. Fenntartásra jó, önmagában nem hiszem, hogy megoldaná a durvább problémákat. Alkalomszerűen használom, néha elfelejtem, hogy van (Cosrx Natural BHA van most terítéken inkább, a centella miatt). Nappalra a ragacsossága miatt nem biztos, hogy ideális, de tulajdonképpen, ha kerül fölé valami, akkor működik. Őszintén nem tudom melyiket szeressem jobban, a Cosrx inkább gyulladáscsökkentő hidratáló, ez pedig hámlasztó hidratáló, nálam pedig mindkettőnek van létjogosultsága.
Nem mostanában fog elfogyni, bár csak 90 ml és testápolónak is használom...
Természetesen irritációt nem okozott sehol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Nem mostanában fog elfogyni, bár csak 90 ml és testápolónak is használom...
Természetesen irritációt nem okozott sehol.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Lactate, Sodium PCA, Butylene Glycol, Lactic Acid, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactobionic Acid, Salicylic Acid, Citric Acid, Lactic Acid, Glycolic Acid

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.