Best of Beauty 2019

Soliteint

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. április 1.

Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online

Kollagénes folyékony púder hidratáló hatású kollagénnel

Ez a különleges minőségű púder pillanatok alatt üdévé varázsolja arcát. Hidratáló hatóanyagai helyreállítják a bőr nedvességtartalmát. Természetes és hosszantartó színt biztosít.

palmiii

2019. május 4.

Akciósan vettem. Többet biztosan nem fogom. Kellemes állag, valóban természetes szín. Nagyon gyenge fedés. Inkább egy színezett arcápoló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

palibogi

2019. április 20.

Első alapozóm volt ez :) Sajnos nagyon zsíros lett a bőröm tőle, ugyan olcsó, de soha nem vettem többé ilyet. Egyáltalán nem tartós, bár ennyi pénzért ne is várjunk csodát :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

FViktoria93

2019. január 29.

Mindig tartok otthon egy darabot. Kézzel gyorsan felkenve, egységes bőrszínt, minimális fedést lehet vele elérni. Olyan boltba járós, kutyasétáltatós termék, tudjátok amikor sajnáljuk a drága alapozót felkenni, de hát nélküle azért nem szívesen mutatkoznánk :D Könnyű lemosni, főleg mivel nem igazán tartós, de az én bőrömet egyáltalán nem irritálja, sőt engem minimálisan hidratál is, és mivel nem gyakran használom, ezért elnézem a csúnyaságokat is az INCI-ben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

bugeyes

2019. január 23.

Még "lány" koromban vettem meg és használtam nagyon rövid ideig, és hát elég kellemetlen emlékek fűznek hozzá. Nagyon megterhelte az akkor még problémásabb bőrömet és a legvilágosabb szín is sötét volt a világos bőrömhöz. Könyörgöm a fiatalabb nőtársaimnak, hogy amennyiben van lehetőségük, inkább egyszer fektessenek be egy sokkal barátságosabb összetevőkkel megáldott, jó minőségű BB, CC bármilyen duplabetűs krémbe, vagy alapozóba, a bőrük meg fogja hálálni a törődést.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

BBraptor

2018. október 20.

Szúrópróbaszerűen emeltem le a polcról az ára miatt. Fedése csak annyira van, mint egy BB krémnek, viszont épp emiatt könnyednek is érzem. Mindennapos használatra kerestem valamit, de nem olyan tartós, napközben "lekopik" és mindemellett sajnos nekem pattanásokat okoz, illetve enyhe bőr irritációt a szám mellett, ráadásul azt írják hidratáló hatású, de engem még szárított is. Azért adtam 3 pontot, mert ár-érték arányban nem olyan rossz, főleg, ha valaki nem érzékeny rá, illata számomra kellemes, és a bőröm színét minden negatívum ellenére jól eltalálta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 20.

Mona01

2018. július 19.

Miután megvettem, és elolvastam az itteni véleményeket, eléggé elbizonytalanodtam. De nagyon meglepett, hogy milyen jó! 2-es árnyalatot vettem, a színe passzol kb. (kőpúderrel használok minden alapozót, így azzal tudom korrigálni az alapozó a bőrömtől esetlegesen eltérő árnyalatát) Egyszerű használni, jó viselni. Nem fed túlzottan, de nem problémás az arcom, így nincs is mit fednie. Inkább BB krémnek felel meg, mint alapozónak. Nincs maszkhatása, nem "mászik" a bőrömön, szép az összhatás. Nyárra jó lesz.
Az összetevői tényleg picit ijesztőek (formaldehid?!).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

Az összetevői tényleg picit ijesztőek (formaldehid?!).

Csutak

2018. július 6.

Nem is használatra vettem, csak a tubus kupakja kellett. :D De itthon üldögélve csak kipróbáltam és kiderült, hogy picit sötét az én sápadt bőrömhöz képest, de akkor is kipróbáltam. Nem olyan feltűnő, hogy sötétebb, mint a meglevő alapozóim. A tubusból kinyomva elég érdekes sárgás színe van, de felkenve mintha igazodna az arcomhoz és egy természetesebb színt adott neki (azért olyan fehér az arcom, mert vashiányos vagyok). Viselni abszolút kényelmes, puha tapintású tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Csipetke

2018. június 20.

Több használat után is gondolkodom mit is írjak erről a termékről. Talán a legkedvezőbb tulajdonsága az ára. Nekem az illata sem tetszik, olyan nyanyás, régi 100Ft.-os púder illata van amit tini koromban vettem mikor mentem tini diszkóba. Elsőre úgy láttam, hogy szépen fed. De aztán szépen kirajzolódtak az arcomon a nyári szeplőim foltjaim. Rosszabb lett ezzel mint nélküle. Mivel nagyon száraz az arcom így először arckrémre próbáltam ki. Megvártam míg teljesen beszívódik a krém és utána vittem fel. De sem arckrémmel sem arckrém nélkül nem éreztem, hogy hidratált volna. Az árnyalatot eltaláltam szerencsére még ez az egy pozitívuma van. Próbáltam még rávinni púder és bronzosítót is de úgy sem tetszett. Szóval nekem sehogy sem jó ez a termék. Elmondhatom, hogy akciósan kipróbáltam ezt is. Csak az árnyalat és az ára miatt adok két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Kuro

2018. május 6.

Akciósan állt a polcon, 349 forintért vettem, az ottani legvilágosabb, Dawn árnyalatot.
Ez egy színezett hidratáló krém, nem kell tőle sokat várni, főleg nem ilyen olcsón. Első alapozónak, vagy olyan embereknek jó lehet, akiknek csak egy kis bőrszín-kiegyenlítésre kell. Kétszer felkentem magában, fedésre olyan, mint egy BB krém, egységes bőrszínt ad, vékonyan felkenve az olyan fehér bőrűeknek is jó lehet, mint nekem. A finish-e inkább dewy, mint olajos-fényes, egy jó púderrel viszont ezt is lehet orvosolni.
Építeni/vastagon kenni meg sem próbáltam, úgy lehet, valóban nagyon sötétes sárgás lenne, de vékony rétegben, hétvégére, vásárláshoz, mikor nincs szükség tökéletes bőrre (már ha van valami bőrproblémád), csak egy kis "alapra", akkor megállja a helyét.
Egyszer kipróbáltam primer-nek is, na annak TÖKÉLETES volt. Lehet a benne lévő kollagén miatt, de olyan szép simává tette a bőröm, hogy az valami álom volt. Az alapozó is szépen elterült rajta, nem folyt össze, nem kenődött el, na meg magából az alapozóból sem kellett annyi, úgyhogy így is lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

kocosfox

2018. április 9.

7 évig használtam ezt az alapozót. 2x váltottam másra, de mindig csalódás volt a vége, és visszatértem hozzá. Szeretem az illatát, illetve azt is, hogy nem maszkos a fedése, és minimálisan oxidálódik. Alá arckrémet is szoktam használni, de csak télen. A legvilágosabb, Dawn árnyalatot használtam télen-nyáron, habár így is elüt az arcszínemtől, nekem túl sötét még így is, de ez lejjebb sminkeléssel korrigálható. Pár óra után a T vonalban átfénylik csúnyán.
UPDATE: Sajnos úgy tűnik, véglegesen meg kell válnom tőle, mert tinédzser koromban nem volt annyira zsíros az arcom mint most 25 évesen, így iszonyú pattikat okozott amikor utoljára visszatértem hozzá. Könnyes búcsú, de az ember sajna változik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Soluble Collagen, Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Petrolatum, Cyclomethicone, Stearic Acid, Octyldodecanol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Lanolin
Emulgeálószerek: Stearic Acid, PEG-7 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate-80, Cetearyl Alcohol, Xanthan Gum, Glyceryl Stearate, Triethanolamine
Fényvédők: Titanium Dioxide, Benzophenone-3
Szilikonok: Cyclomethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Polysorbate-80, Xanthan Gum, Triethanolamine
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Parabének: M-E-P-B Paraben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 15580
Tartósítószerek: DMDM Hydantoin, Phenoxyethanol, M-E-P-B Paraben, BHT

Nem szabványos INCI-név, hanem egy négyféle parabénből álló tartósítókeveréket jelöl. Methylparaben, ethylparaben, propylparaben és butylparaben keveréke. Lásd parabének.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Kozmetikai szinezék, piros