Suiskin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nostijudit, Módosítva: 2017. január 13.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Mélyen ható emulzió, mely javítja a sérült védőréteget, növelve a bőr  nedvességmegtartó képességét, és csökkentve a trans epidermalis vízvesztést. Eredményeképpen a bőr vízháztartása helyreáll, és javul a külső ártalmak elleni védekezőképessége. A tápanyagok - fehérjék, aminosavak, vitaminok - mélyebben tudnak felszívódni, egyensúlyban tartva a bőrt.

Adenozinnal csökkenti a ráncokat,oligopeptid-1-el és acetyl hexapeptid-8-al - mely a botoxhoz hasonlít - hatékony bőrfiatalító, fermentált összetevőkkel helyreállítja a bőr védőrétegét.

Water / Aqua Butylene Glycol h 1 0Glycerin h 0 0Caprylic / Capric Triglyceride eo Squalane eo 1 0Pentaerythrityl Tetraisostearate ti I eo I eu 2 0Hexyldecyl Ethylhexanoate Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment ExtractCetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil eo Dimethicone eo I szil 1 0Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Glyceryl Stearate eo I euPEG-100 Stearate ti 0 0Hydroxyethyl Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer Polysorbate-60 ti I eu Betaine h Niacinamide v Hydrogenated Lecithin eu Pentylene Glycol Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit Glyceryl Stearate SE eo I eu 1 0Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Bisabolol gy PEG-8 h Piper Methysticum Leaf/Root/Stem ExtractPeg-8/ SMDI Copolymer Resveratrol a I gy Phenoxyethanol ta Allantoin gy 0 0Methylparaben ta I par 0 0Ceramide 3 Dipotassium Glycyrrhizate gy Propylparaben ta I par 0 0Tocopheryl Acetate a I v 0 0Phytosphingosine Xanthan Gum ti I eu Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Human Oligopeptide-1 pep Lysine Histidine h Arginine Threonine Serine Proline Glycine Valine i Methionine Isoleucine Leucine Tyrosine Cysteine a Phenylalanine Hexylene Glycol ti I eu 1 1Fructose h Glucose h Sucrose h Urea h Dextrin Alanine a I h Glutamic Acid h Aspartic Acid Hexyl Nicotinate eo Lactobacillus/Soymilk Ferment FiltrateStearyl Glycyrrhetinate gy Disodium EDTA Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil i Adenosine gy

judit.krasznai

2014. június 3.

Tegnap érkezett, azóta kétszer használtam, lesz még update, de eddig tetszik.
Felkenve rohadó szőlő illata van, de szerencsére ez 2-3 perc alatt elmúlik, és csak a kellemes eredmény marad :) Ugyanúgy, mint az előző koreai krém amit használtam, ez is fehérít egy picit, ez nálam pluszpont :)

Update: bevált, éjszakára is elkezdtem ezt használni. Csalós kis krém ez, mert nem tűnik annyira nehéznek, se táplálónak, de valamit mégis csinál az ember bőrével, amitől az nagyon szép és puha lesz! :)

Update 2: ez még mindig nagyon jó, azért másmilyen, mert azonnal beszívódik, és mélyebben hidratál. Más krémet használva utána nagyon érezni, hogy mi a különbség, ez nem csak a felszínen hat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

Tegnap érkezett, azóta kétszer használtam, lesz még update, de eddig tetszik.

dobolank

2014. március 28.

Gyönyörű az inci, de amikor felkentem, olyan lett a fejem, mint egy szeplős rák a szederjesebb fajtából. Még jó, hogy csak mintám volt. A bőröm öregedő, érzékeny, pirosodásra hajlamos, aki hasonló cipőben jár, óvatosan próbálja.

Nem tudom, kulturált dolog-e lepontozni egy krémet csak azért, mert érzékeny vagyok rá, de ilyen sokk után semmilyen pozitív tulajdonságában nem tudok hinni, a további tapasztalatszerzéstől meg elvette a kedvem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 28.

tabbycat

2014. január 28.

Én is most vettem meg és az én kombinált télen inkább normál bőrömre csodálatos. Két perc alatt felszívta a bőröm és nem fénylik, szépen hidratál. Eddig ez a legjobb krém amit próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 28.

nostijudit

2014. január 24.

Most vettem tesztelésre,mert olyan hidratálót szerettem volna,ami ránctalanít,de ezen kívűl gyulladáscsökkentő is a meglévő pattikra,amikkel sajnos még most is küzdök. Bízom benne,hogy beválik,sok jót hallottam róla,és az INCI-je is szépnek tűnik :)
Természetesen jövök később a tapasztalatokkal

Up:Még mindig jóban vagyunk :)
Szerencsére nem okozott miteszereket és pattanásokat sem.Gyönyörűen hidratálja az én zsíros,ámde vízhiányos bőrömet (az orrom ezer éve foszlik a legkisebb időjárási viszontagságoktól is,és ettől a krémtől elkezdett javulni)
Mattítani egyáltalán nem mattít,én ezt a problémát úgy oldom meg,hogy miután bekrémeztem az arcom,teszek rá egy kis transzparens púdert. A kettő együtt egész nap kitart,és az arcom is hálás érte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 24.

Természetesen jövök később a tapasztalatokkal

Up:Még mindig jóban vagyunk :)

Mufurcka

2013. január 1.

Szépen hidratál, jó kis krém, bár a pirosságomra a szám körül (maci feeling) nem gyógyír, lehet hogy a hosszantartó használattal elmúlik majd. Szép kis igényes csomagolásban érkezett a bbkrem.hu-ról, nekem tetszik a tubusos megoldás, legalább nem kell belenyúlkálni a tégelybe, ez szerintem praktikus. Reggel este használom, nincs megkötés a krémen hogy esti vagy nappali. Illata jó! Igazából nincs különösebb problémám a bőrömmel, eltekintve a pirosodástól, így lehet hogy egy 1200 Ft-os Nivea is ugyanezt tudja...:) mindenesetre, ha ez elfogy, azt fogok venni, és megírom a történéseket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 1.

Antioxidánsok: Resveratrol, Tocopheryl Acetate, Cysteine, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Bisabolol, Resveratrol, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Stearyl Glycyrrhetinate, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, PEG-8, Acetyl Hexapeptide-8, Histidine, Fructose, Glucose, Sucrose, Urea, Alanine, Glutamic Acid
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Human Oligopeptide-1
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A Yerba Santa nevű növény levelének fermentálásával nyert, glikoproteinekben gazdag kivonat. Hidratáló, nyugtató és emolliens hatása van a bőrön. Bővebb infó itt.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

A metionin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A metionin óvja a bőrt a káros anyagoktól.

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az leucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A leucin ráncsimító hatással is bír.

A triozin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr-és hajkondicionáló, valamint szagokat semlegesítő hatású összetevő. Az összetevő serkentő hatással van a melanociták melanin termelésére, ezért a leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Az cisztein egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Alanine a I h

A CosIng besorolása szerint emollient. Egy 2006-os tanulmány szerint  ez az összetevő fokozza  a vér áramlását.

További info az összetevőről a KM-blogon >>