Sunday Riley

Ár:   37 800 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erika0325, Módosítva: 2015. július 9.

Ár:   37 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A Sunday Riley radírozó csodaszere

E fantasztikus kúra fő összetevői feltöltik a szarkalábakat, új, sima bőrt hoznak a felszínre és javítják a keringést, hogy üde, fiatalos legyen az arcunk. A hosszú távú használat helyreállítja a sérült bőrt, javítja a hiperpigmentáció és a sebhelyek kinézetét, csökkenti a szarkalábak és a ráncok mélységét, egységessé teszi a bőrszínt, növeli az epidermisz vastagságát.

Sunday Riley Good Genes
Ár: 3700 Ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: új, bontatlan - 5 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után posta
dianae

2019. április 2.

Tényeg nagyon simává és bársonyossá teszi a bőrt, illata sajnos elég rossz, ahhoz hozzá kell szokni. Találtam más terméket ami ugyan ilyen jól vagy még jobban hat és sokkal kedvezőbb is az ára, így nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Pötyi

2016. március 26.

Valamelyik internetes vásárlásomhoz kaptam egy mintát és egy hete maszkként próbáltam ki. (Emlékeim szerint 20 percig volt rajtam, aztán a felesleget lemostam. De biztosan a leírást követtem.) Mivel a Luna olajat rendszeresen használom és nagyon elégedett vagyok vele, gondoltam egy sikeres teszt után megrendelek egy normál méretű terméket.
Rendszeresen hámlasztok, AHA, BHA, többféle termék benne van a heti rutinomban, tehát nem mondhatnám, hogy a bőröm ne szokott volna a különböző savakhoz, ez a termék mégis nagyon kiütött. Orrom "sarkában" szinte felrepedezett a bőr, de az államon, orromon is egyértelmű túlhámlasztásos jelek mutatkoztak, egész héten reggel-este 3-4 hidratáló terméket is kénytelen voltam bevetni a szokásos egyebek mellé (és persze hanyagolni a hámlasztókat). Sajnos nem győzött meg. (Persze nézőpont kérdése, akár örülhetek is, hogy nincs bennem az ellenállhatatlan vágy egy újabb méregdrága Sunday Riley termék beszerzésére...)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 26.

juditkaa70

2015. december 12.

Pesten járva,betértem a Neroliba, Megakadt a szemem e különlegességen. Ott helyben ki is próbáltam, Jónak bizonyult,és a kedvenc parfümömmel együtt meg is vásároltam. Csak éjszakára használtam,de reggelre kipihent,üde bőrkép fogadott. Nagyon szuper termék! Az ára húzós,de gazdaságos,és sokáig elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 12.

bobekecske

2015. július 9.

Sajnos az ára (már) nem stimmel: 37 800 Ft-ért vesztegetik most már a Neroliban.
Én csak mintát próbáltam, ezt hangsúlyoznám, de az nem győzött meg eléggé ahhoz, hogy ennyit költsek 30 ml-ért. Ha hozzájutnék (jóval) olcsóbban, akkor elhasználgatnám, heti 1-szer 2-szer.
A minta alapján amit megállapítottam, hogy elég erősen savas, sokaknak túl erős lehet ez a tejsav tartalom. Picit csíp, érzékeny, sérült bőrön nem használnám.
Az illata nekem elviselhető, de elég intenzív és van valami mellékzöngéje (a párom aki amúgy nem túl érzékeny ilyesmire nagyon nem szívlelte).
Hatását tekintve valóban szépen összehúzza a bőrt, ami fényesebb lesz, de a jótékony hatásáról nem vagyok meggyőzve. Hasonló szép hatást el lehet érni pl. a Caudalie Vinoperfect szérummal, attól és fényes-feszes lesz a bőr, és biztos nem ilyen erőteljes a hatása, az illata kellemes és az ára sem horror.
Mindig bizalmatlan vagyok a hirtelen anyon felkapott márkákkal, amik gyanúsan sokat ígérnek (és kvázi azonnal), ezért másnak is azt javasolnám, mielőtt ekkora költekezésbe fog és ilyen erős anyagokhoz nyúl, érdemes először legalább egyszer kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

babyface

2015. január 1.

elsősorban a sérült bőr helyreállítására használom, illetve hogy csökkentsen pár pigmentfoltot az arcomon, de az anti-aging hatás sem elhanyagolható! :) a legjobb, hogy a sunday riley más termékeivel is lehet kombinálni (ceramic slip, charisma creme) én este az artemis szérum után használom, reggel magamra sem ismerek a tükörben... ez tényleg én lennék? :D az arcbőröm egyszerűen ragyog úgy hogy még semmit sem csináltam vele. szépen együttműködnek az éjszaka folyamán lehúzzák a kisebb gyulladásokat, a pigmentfoltok szépen halványulnak. :) az utolsó pár összetevője sajnos horrorisztikus... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

erika0325

2013. november 9.

Már kezd ciki lenni, hogy az összes Sunday Riley terméket amit eddig megvettem, agyon dicsérem, de ha egyszer jó, akkor jó. Éjszakai szérum, valami hihetetlen szaggal, a lányom szerint szúnyogirtó szaga van, igazából valami citrom szerű izé:-) de hát a szépségért meg kell szenvedni, és mit bánom én, milyen a szaga, ha reggelre egyre szebb és szebb lesz a bőröm, így hát rendületlenül kenem. Egyelőre nagyon hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 9.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Lactic Acid, Butylene Glycol, Cyclomethicone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

Squalane eo 1 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Steareth-20 ti I eu 2 1