Swisso Logical

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadók, Zepter bemutatótermek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tnildiko, Módosítva: 2012. március 4.

Lelőhely:   tanácsadók, Zepter bemutatótermek
Kategória:   Kézkrémek

A bíbor kasvirág aktív, minőségi hatóanyagain alapul, mely serkenti a sejtaktivitást, erősíti a bőr védekezőrendszerét. Egyéb gyógynövényekből származó aktív hatóanyagokat is tartalmaznak, melyek regeneráló hatással vannak a bőrre. Védi, táplálja és lágy tapintásúvá varázsolja a bőrt; a köröm erősebb, a körömágy bőre puhább lesz. Aktív összetevők:aloe vera, bíbor kasvirág, panthenol (B5 provitamin).

ingyombingyom

2015. március 28.

Ajándékba kaptam. Nekem nem szívódik olyan gyorsan viszont jól tartósan hidratál . Nagyon sokáig tart.
Kis csiĺlogó szemcsék vannak benne ami nagyon bejön a lányomnak. Ezért jár a plusszpont.
Nem tudtam hogy ennyi piros összetevője van ezért levonok egy csillagot.
Árát nem ismerem, ár/érték arányról nem tudok nyilatkozni . Nem rossz krém ez de szerintem ennél biztos van még jobb.

Összességében egy jó erős 4-est javaslok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 28.

Nem tudtam hogy ennyi piros összetevője van ezért levonok egy csillagot.

Összességében egy jó erős 4-est javaslok.

piperepozitív

2014. január 18.

Elmondhatom, hogy eddigi legjobb kézkrémem volt.
Hihetetlen sokáig, bőven több mint egy évig elég volt, pedig napi használatban volt.
Nagyon kevés kell belőle, egy borsónyi elég.
Szinte azonnal beszívódik, jól hidratál, a bőr nagyon sima lesz utána.
Az illata annyira finom és annyira jól esett mindig az orromnak, úgy fél év volt, mire megszokta az orrom, és már nem volt meg annyira a wow-érzés, mikor utána megszagoltam a kezem.
Ajándékba kaptam, sajnos az ára miatt nem fogom újravenni, jóval olcsóbban lehet egész jó kézkrémek közül válogatni, de elfelejteni nem fogom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 18.

Elmondhatom, hogy eddigi legjobb kézkrémem volt.
Nagyon kevés kell belőle, egy borsónyi elég.
Szinte azonnal beszívódik, jól hidratál, a bőr nagyon sima lesz utána.

emma0121

2013. január 9.

A legjobb kézkrém amit valaha használtam.Finom illat, hamar beszívódik, finom bársonyos bőr.Ár kicsit drága, viszont nagyon sokáig elég. Csak a beszerzésével volt gond, mivel online nem lehetett rendelni, üzletkötőtől meg nem lehet szabadulni.A minőség sok-sok csillag, de a beszerzés miatt csak 3.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 9.

n_mihalyne

Korcsoport: >54
2012. március 5.

Használtam ezt a kézápolót, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Az illata fantasztikusan jó, sokáig érezhető a bőrön. (Egész nap azt szagolgattam :-))
Hamar beszívódik a bőrbe, és a hidratáló hatása is kimagasló! Megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. március 5.

tnildiko

2012. február 29.

Nagyon finom illatú, kellemesen selymes állagú, jól beszívódó, lágy krém. A kéz bőrét puhává, bársonyossá varázsolja. Használata után sokáig megmarad az illata. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Echinacea Angustifolia (Coneflower) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, PEG-8
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology