Synergen

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mbaribar, Módosítva: 2014. július 31.

Lelőhely:   Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Problémás bőrre. Természetes szépség. Speciális összetétel. Megelőzi a pattanások kialakulását.

Antibakteriális. Parabén mentes.

Bőrkímélő hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

Hettita

2015. november 10.

Nagyszerűen bevált! De most valamiért nem látom a Rossmann polcain, állítólag hiánycikk. Pedig fontos lenne, mindenképpen újravenném. Nemcsak elfed, hanem szárít is, tényleg fertőtlenít, nem csomósodik, megmarad a bőrön, találtam megfelelő árnyalatot (téli és nyári) bőrszínemhez, könnyen kezelhető csomagolása van, és sokáig elég. Mi kell még?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 10.

grizus

2015. június 26.

Van egy nagyon jó de nagyon drága alapozóm és azt akartam kiváltani korrektorral. Ez pont a szemembe ötlött a Rossmannban. Az összetevői ijesztőek, főleg az ammonium... de nem használom sűrűn. Egész jó, bár elég sok kell belőle és persze nem tökéletes a fedés, de arról nem is álmodtam. Az INCI miatt levonok egy csillagot, de amúgy jó.
Még egy csillagot levonok, mert olyan nagyon jól azért nem fed. Arra nem vinne rá a lélek, hogy éjszakára kenegessem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 26.

Ankaa

2015. május 9.

Eddig a miss sporty clear skin antibakteriális korrektorát használtam, de most ki akartam próbálni valami újat, és egyáltalán nem bántam meg. Először egy kicsit megilyedtem az olajos illatától, de a bőrre felkenve nem is érezni, pár nap alatt leszárítja a pattikat. A csomagolása egyszerű, kicsit hasonlit az avon color trendes korrektorokhoz. A 05-ös "sand" árnyalatban van meg, ami tökéletes a bőrszinemhez. A fedése nem a legjobb, közepes, csak ezért vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 9.

beszter21

2015. május 3.

Sok korrektort kipróbáltam már, de eddig ez vált be a legjobban, este ha felkenem egy pattira reggelre sokkal szebb lesz és nagyon jól leszárítja 2-3 nap alatt. Már a 2.-at használom belőle. Imádom, csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

irislove

2015. február 10.

Csak este használom leszárítás céljából, a színei egyébként túl sötétek is lennének nekem. Pár nap alatt komolyabb eredményeket lehet elérni vele, az ára kedvező és finom teafa olaj illata van valamint nagyon sokáig kitart. Már lassan fél éve használom sajnos elég gyakran és még mindig megvan a negyede.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 10.

Lukécia

2014. augusztus 5.

Nagyon érdekes korrektor, a belsejében van egy "mag" aminek finom gyógynövény olaj illata van. Nagyon hasznos a kinyomhatatlan vörös dudorokra, nekem egy volt, másnapra sokat enyhített rajta, úgy látom, hasznos naponta többször is kenni. A színe is jó, természetes. Ár érték arányban 4 csillag, mert azért a fedése lehetne kicsit jobb ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

kriszboc

2014. augusztus 1.

Én nagyon szeretem ezt a korrektort. Állagra volt már jobb, de az antibakteriális hatás miatt, mindenképp ajánlani tudom, nekem szárítja le a pattanásaimat rendesen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

mbaribar

2014. július 28.

A polcon újdonságként jelölték, a világos arcbőrömre a "natur" színt választottam ki. 3 árnyalatban kapható, úgyhogy elvileg mindenki megtalálhatja a neki megfelelőt. Állagra jónak tűnik, de főleg azért vettem meg, mert antibakteriális hatásúnak, és parabén mentesnek írták. Egyenlőre még nagyon új, meglátjuk mit teljesít....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Bisabolol, Salicylic Acid, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.

A neemolaj Európában még kevéssé ismert, Afrikában és Indiában gyakorta alkalmazott bőrápoló. A neem az ajurvédikus gyógyítás egyik legnépszerűbb növénye. A neemolaj gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású. Fertőtleníti, megnyugtatja és ápolja a gyulladt bőrt. Indiában a bárányhimlős gyermekeket éjszakára a neemfa leveleire fektetik, így csillapítva a betegséggel járó viszkető érzést. Egyes kultúrákban a fogápolást a neemfa fiatal hajtásainak rágcsálása jelenti. Keserű íze miatt – sok más növényi olajjal ellentétben – sütésre és főzésre alkalmatlan. További információ a Wikipédián.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.