Syoss

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: iloveyoued, az összetevőket feltöltötte: katabokfi, Módosítva: 2018. július 19.

Kategória:   Hajfestékek

Ragyogó színek és csillogás, természetes és festett hajra. Ideiglenes intenzív hajszínező - akár 8 hajmosásig tart.

dez

2021. január 10.

Először a meleg barna árnyalatot használtam a középszőkére festett hajamon. Nagyon minimálisan sötétített rajta, ezért megvettem a mélybarna változatot. Fogalmam sincs, hogy kifogtam-e egy selejtes/felbontott terméket (nincs zárófólia a tubuson...), mert ázott kutya szagú lett a hajam és hiába öblítettem/balzsamoztam, még hajszárítás/vasalás közben is gyomorforgató volt. Fogalmam sincs, hogy merjem-e ezután a maradékot használni. A színe jó, bár átüt a tövénél a meleg árnyalat kicsit vöröses színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 10.

Ingrido

2021. január 3.

Szerintem túlzás hajszínezőnek nevezni, inkább színélénkítő hajbalzsam (hair make up). És leszögezem, hogy a szőkéről beszélek, ami tuti más, mint a színes verziók. Persze a színesek megfogják a hajat, a platina meg hamvasít, de az túlzás, hogy hajfesték helyett lehetne használni, azt senki ne várja pl., hogy kiszőkíti a hajat. A csomagolása pocsék, a tájékoztatás rajta félrevezető. Egyszerűbbnek tűnik használni a kellékes hamvasítónál, de nekem az a tuti. A színes változatokból én ezt nem használtam, egy másik kellékes hair make up-ot használtam rezesíteni a hajam színét, ami (szőkített lévén) mindig ledobta a vörös festéket. Nekem arra remek volt, max. 5 percig hagytam a hajamon, és gyönyörű rezes fényt kapott a hajam, jobban, mint a festéktől.
Na, de vissza erre a termékre. Előnye, hogy nem szárít úgy, mint más szőkítő/hamvasító samponok. Tehát azoknál sokkal jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 3.

nagyorsolya78

2021. január 2.

A meleg barna (warm brunette) árnyalatot próbáltam. Könnyen el tudtam oszlatni, jó az állaga, ápol. Jóval rezesebb lett az eredmény, mint amire számítottam, és bőven tovább tartott 8 hajmosásnál, látszott a lenövés. Pont ezt a kettőt akartam elkerülni, úgyhogy 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

NikolettaP

2020. november 9.

A warm brun árnyalatot használtam sajnos. Középbarna/sötétbarna hajam van, piros árnyalatúra fogta be. 😶 Utána rendes tartós hajfestéket kellett használnom, hogy eltüntessem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

dora623

2020. október 28.

Utálom, utálom😭
A warm braun árnyalatot vettem meg eredeti sötét szőke hajamra, gondoltam jó lesz fotózásra utána meg majd szépen kikopik. Egyáltalán nem akar kijönni pedig a 8 mosáson már bőven túl vagyunk...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 28.

Utálom, utálom😭

Vikkkinca

2020. október 27.

Meleg barna árnyalatot vettem meg.
A fodrászom kicsit elszúrta a hajfestésemet (balayage lett volna,de úgy nézett ki mint egy 3 hónapos lenőtt festés)-arra használtam,hogy átmenet legyen a tőfestés(barna),és a hajvég(szőke) közt....olyan ombre-san.Hajmosás után törölköző nedves hajon kell eloszlatni-próbáltam csak a tövére felvinni,és fésűvel szépen eloszlatni lefelé.20percig hagytam fönn- eredmény tökéletes lett!pont ahogy elképzeltem!
Az állaga jó,könnyen kezelhető,az illata sem túl erős,lemosás után a haj könnyen kezelhető,és fényes lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 27.

Meleg barna árnyalatot vettem meg.

Soleil

2020. szeptember 11.

A vörös árnyalatot próbáltam ki, és a rezet. a hajam bizonyos részein magában használtam a vöröset, alul pedig fele réz, fele vörös színező, összekeverve. szuperül befogta a hajamat, szép élénk vörös színt adott, a rézzel kevert verzió kicsit lágyabb... bár nekem magában is tetszik a vörös, élénk, de nem túl piros vagy mű hatású az én hajamon. (eredetileg barna vagyok, és egy középszőke mahagóni-réz árnyalatú hajfestékkel festem másfél havonta a tövét )
fokozatosan kopik, ami sztem nem baj, és sztem úgy is lehet használni, hogy minden második mosás után a halbalzsamozás előtt egy kis mennyiséget eloszlatni a hajon, vagy bizonyos részein.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

Melszi

2020. július 18.

Csodás színűvé varázsolta a középbarna hajamat. Pihe-puha lett a végeredmény. A mély barna színt vettem meg a hajtövemre, a végeire pedig a meleg barna árnyalatot. Egyszerűen szuper. Nagyon minimális mennyiség kellett belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

Melaszka

2020. július 5.

A meleg barna árnyalatot vettem. Kicsit sötétebb lett, mint amire számítottam, ha nagyon nem jut el az ember fodrászhoz, akkor ki lehet próbálni... Az én hajamnak zöldes beütése volt napsütésben...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 5.

BurjanAgota

2020. június 19.

A vörös, tehát a Rouge verziót használtam rendszeresen és nagyon meg voltam vele elégedve, se nem rontott se nem javított a hajam állapotán. A szín gyönyörűen befogta, szép élénk volt. Egyszerű a használata, nekem ez volt az elsődleges szempont mikor megvettem. Simán felveszi a versenyt egy normál tartós hajfestékkel. Nem rég vissza akartam festetni, a hajam az eredetihez közeli színre, és két alkalommal is mennem kellett "szőkítésre" mert olyan erős volt a vörös a hajamon. Ezt mérlegelje az aki tényleg csak alkalmi festésre szeretné használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Hidratálók: PEG-8, Niacinamide, Sucrose
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajszínező összetevő. Elsősorban hajfestékekben találkozhatunk vele.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.