Syoss

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: iloveyoued, az összetevőket feltöltötte: katabokfi, Módosítva: 2018. július 19.

Kategória:   Hajfestékek

Ragyogó színek és csillogás, természetes és festett hajra. Ideiglenes intenzív hajszínező - akár 8 hajmosásig tart.

K.Szilvi0703

2021. július 19.

A vörös árnyalatot használtam a vörös-eperszőke hajamon a végeredmény Ariel színű haj lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 19.

NikikeSzabo

2021. június 13.

A platinum tonert használtam az eredeti szőke balayage hajamra frissítés céljából. Szuper hamvas picit ezüstös színű lett a vége, a töve pedig sokkal világosabb es pasztelebb árnyalatú lett.
Igaz én kb 20-30 percig hagytam a hajamon és lefóliáztam amíg vártam, de végeredményben pont ezt vártam.
Majdnem derékig érő nagyon dús hajam van és a fele elég volt rá!
Az illatával pedig semmi bajom nincsen, olyan mintha frissen lenne festve, olyan fodrász illatú.
Újra fogom vásárolni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 13.

Majdnem derékig érő nagyon dús hajam van és a fele elég volt rá!
Újra fogom vásárolni :)

jubileum

2021. június 2.

2021. május 25.
Ezeket a termékeket jobb lenne színenként felvinni ide, mert kicsit irreleváns hogy működik a kékítő, annak aki barnát akar :D Mind egy külön világ.
Egyébként velem a Rouge árnyalat jött szembe féláron, és a színező balzsamoknál elég sokat kipróbáltama vörös színben. Azóta láttam hogy van copper árnyalat, de vajon itthon árulják?
Lehet vele elég jól dolgozni, ha nem várod ki az 5 percet vagy kevesebbet raksz fel (persze egyenletesen eldolgozva) akkor enyhe árnyalatváltozást fényt kapsz, ha kivárod, akkor új árnyalat, de nem festi át igazából, szóval iylen félfedős. Alapvetően a balea more blonde sprayével van kivilágosítva a hajam nem egyenletesen, hanem ilyen napszííttára, de vannak benne egyészen szóka szálak is. Ezzel a ccuccal sokkal egyenletesebb lett, bár a világos és a sötét részek nem egyformák, sokkal közelebb vannak egymáshoz mint előtte.

Ami nem mindenkinek előny de nekem az, hogy ez nem az a minden középkorú nő valaha burgundi vörös, legalábbis enyhén világosított hajon kicsit belehajlik azért a rézes árnyalatba (nyilván azért is mert alatta meleg világosbarna haj van, tehát kicsit alapból sárgásabbra kerül fel) és ez nekem tetszik, nyilván nem természetes hajszín merthát rouge, és nem copper, de szép árnyalatot ad és nagyon tetszik. Amúgy mennyiségre hátközépig érő hajamra egy diónyi kellett, de tény én nem kentem át akkurátusan rétegenként, csak marékba nyomtam és átkenten, mint egy fodrászrémálomban, de így is jó. A kesztyűt használjátok, mert lakkozatlan körmöt megfogja mint a fene :D

UPDATE:
Imádtam a színt amit adott, de mosnom se kellett és eltűnt :( 2 nap és már én se mondtam volna meg, hogy volt változás az árnyalatban. A víz még narancs, amikor mosom a hajam, nem fogta meg a párnahuzatot, de a szín valahova mégis elpárolgott. Nem is értem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 2.

2021. május 25.

UPDATE:

Melszi

2021. március 20.

Update: Megvásároltam a vörös színt is. A barna hajamra használram, nagyon szép mahagóni színe lett. Csadaszépen csillog, pihe-puga. Tuti újraveszem.

Csodás színűvé varázsolta a középbarna hajamat. Pihe-puha lett a végeredmény. A mély barna színt vettem meg a hajtövemre, a végeire pedig a meleg barna árnyalatot. Egyszerűen szuper. Nagyon minimális mennyiség kellett belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 20.

Mimas

2021. február 19.

A Platinum verziót vettem meg másodszori alkalommal. Az első tubus kb. 6 alkalomra volt elég a félhosszú hajamra. Nagyon jól hamvasította mind a festett barna, mind az intenzíven szőkített részeket. Emellett sokkal jobb állaga lett a hajamnak a használata után. Viszont egy hajmosással ki is kopott a hajszálakról... mivel nekem így is megérte a hatása, újravettem egy évvel később. Az eredmény: szép hamvas szín, kegyetlenül száraz haj, kiütés az arcon. Az illata viszont kevésbé szúrós, mint volt. Nem kockáztatom meg a bőröm további irritációját, mert a színezőereje max. egy hamvasító pakoláséval megegyező, ráadásul a pakolással ellentétben ez sprőddé teszi a hajat (pedig régen pont az ellenkezőjét tapasztaltam...). Mit változtathattak rajta?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Pinky

2021. február 18.

Fekete hajamra vettem fekete szinezőt. A hajam inkább sötétbarnás volt már, viszont szinte semmit sem csinált vele. Kicsit jobb lett az állaga, fénxesebb lett, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

Stella1997

2021. január 26.

Azta! A vörös árnyalatot választottam, a korábban hennával festett (nem szabad, az enyém már lekopott mikor megvettem a színezőt, de a csomagolás kifejezetten tiltja a hennázott haj festését a termékkel), sötétszőke hajamon. Elképesztő pirosas-vörös árnyalatot eredményezett. Finom, ápolt kinézetet és tapintást adott a károsodott hajamnak. Ha szépen is kopik biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

dez

2021. január 10.

Először a meleg barna árnyalatot használtam a középszőkére festett hajamon. Nagyon minimálisan sötétített rajta, ezért megvettem a mélybarna változatot. Fogalmam sincs, hogy kifogtam-e egy selejtes/felbontott terméket (nincs zárófólia a tubuson...), mert ázott kutya szagú lett a hajam és hiába öblítettem/balzsamoztam, még hajszárítás/vasalás közben is gyomorforgató volt. Fogalmam sincs, hogy merjem-e ezután a maradékot használni. A színe jó, bár átüt a tövénél a meleg árnyalat kicsit vöröses színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 10.

Ingrido

2021. január 3.

Szerintem túlzás hajszínezőnek nevezni, inkább színélénkítő hajbalzsam (hair make up). És leszögezem, hogy a szőkéről beszélek, ami tuti más, mint a színes verziók. Persze a színesek megfogják a hajat, a platina meg hamvasít, de az túlzás, hogy hajfesték helyett lehetne használni, azt senki ne várja pl., hogy kiszőkíti a hajat. A csomagolása pocsék, a tájékoztatás rajta félrevezető. Egyszerűbbnek tűnik használni a kellékes hamvasítónál, de nekem az a tuti. A színes változatokból én ezt nem használtam, egy másik kellékes hair make up-ot használtam rezesíteni a hajam színét, ami (szőkített lévén) mindig ledobta a vörös festéket. Nekem arra remek volt, max. 5 percig hagytam a hajamon, és gyönyörű rezes fényt kapott a hajam, jobban, mint a festéktől.
Na, de vissza erre a termékre. Előnye, hogy nem szárít úgy, mint más szőkítő/hamvasító samponok. Tehát azoknál sokkal jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 3.

nagyorsolya78

2021. január 2.

A meleg barna (warm brunette) árnyalatot próbáltam. Könnyen el tudtam oszlatni, jó az állaga, ápol. Jóval rezesebb lett az eredmény, mint amire számítottam, és bőven tovább tartott 8 hajmosásnál, látszott a lenövés. Pont ezt a kettőt akartam elkerülni, úgyhogy 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

Hidratálók: PEG-8, Niacinamide, Sucrose
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajszínező összetevő. Elsősorban hajfestékekben találkozhatunk vele.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.