Syoss

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: iloveyoued, az összetevőket feltöltötte: fazekasbarbi, Módosítva: 2018. május 23.

Kategória:   Hajfestékek

Syoss Gloss Sensation Intenzív tartós hajszínező az egyedi, ammóniamentes, duplán aktív hajszínkrémmel gyengéden, de láthatóan akár kétszer egészségesebben tündöklő és csillogó hajat biztosít, lenyűgöző vibrálással. Az elbűvölő, csillogó hajszínért - akár 8 hétig.

Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Ethanolamine Coconut Alcohol ti I eo I eu Cocamidopropyl Betaine ti I eu Gardenia Tahitensis Flower Extract Cocos Nucifera (Coconut) Oil eo 4Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3PEG-12 Dimethicone szil Carbomer Sulfuric Acid Potassium Hydroxide Sodium Chloride Ascorbic Acid a I v Sodium Sulfite ta Parfum / Fragrance i Etidronic Acid ti Toluene-2,5-Diamine Sulfate PEG-14M Resorcinol Hexyl Cinnamal i Benzyl Salicylate i Butylphenyl Methylpropional i 4-Hydroxypropylamino-3-Nitrophenol4-Amino-2-Hydroxytoluene M-Aminophenol 1,3-Bis-(2,4-Diaminophenoxy)Propane HCL Hydrogen Peroxide Propylene Glycol h Steartrimonium Chloride ta Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil eo 1 0Etidronic Acid ti 2,6-Dicarboxypyridine Disodium Pyrophosphate Potassium Hydroxide Isopropyl Alcohol i 0 0Sodium Benzoate ta Quaternium-87 ti Stearamidopropyl Dimethylamine ti I eu Dimethicone eo I szil 1 0Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate Isopropyl Myristate eo I i 5 3Amodimethicone/Morpholinomethyl Silsesquioxane CopolymerKeratin Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Panthenol eo I v 0 0Lactic Acid h I kh Glycerin h 0 0Propylene Glycol h Phenoxyethanol ta Sodium Methylparaben ta I parDimethiconol eo I h I szil Polyquaternium-10 Linalool i Geraniol i Trideceth-5 ti I eu Benzyl Alcohol i I ta

Ajándék :) Syoss Gloss Sensation Intenzív Tartós Hajszinező
Ár: Ajándék, csak gyere el érte , Eladó: Odil
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest XI., Móricz környék, fizetés: -
Ár: 1000 Ft , Eladó: pixybaba
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (Corvin negyed)
Odil

2019. január 18.

A fejbőrömet fogta be a hajtövem helyett, minden más pedig az ígért málnaszín helyett rézvörös lett. Ez kínos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

KorlayLea

2018. július 2.

Hát ez érdekes volt - nagyjából azt kaptam amire számítottam, külnösen az itt olvasott vélemények alapján. 4-23-as Red Sangria fantázianevű terméket vettem ma (DM leárazás, plusz erről olvastam még, hogy elvileg színező, tehát kéne kopjon - erre kíváncsi vagyok még...) - és végül hosszas guglizás után - évek óta hennázom a hajam és sok rémsztori meg ellenajánlás van a henna+rendes festék kapcsolatáról, úgyhogy először pici tincsen próbáltam ki, s mivel okénak tűnt, megfestettem az egészet (derék alá bőven leérő hajam van, 2 tubus elég volt rá hál'Istennek, a végén még pancsolni is lehett a festékkel és kicsit talán meg is maradt :)) ). Nem lett zöld (amire lélekben a henna miatt fel kellett készüljek). Viszont vörösnek sem kifejezetten mondanám - ahogy a dobozon írja, barna vöröses és "violet" fényekkel - szóval igazából ott van. Ebben mondjuk az is benne lehet, hogy rendesen két samponos öblítéssel mostam meg a hajam utána - mert már 10 perces állásnál (20 percet hagyatam a festési időn kívűl, mivel a hosszúság miatt és mivel első rendes festésem volt nem ment a leggyorsabban - sokan mondták hogy könnyű felvinni, háááát én végül a kinyomjuk markoslag módszerrel tudtam felvinni, és reménykedni hogy egyenletes lesz - az lett) kezdett viszketni és picit égni a fejbőröm... (Syoss termékkel már édesanyám is járt így, nem is lepődtem meg).
A szaga nekem nagyon nem jön be, konkértan szédelgetk még mindig és fáj a fejem - az égő érzés sem múlt még el teljesen. Viszont a hajam - legalábbis a festés utáni öblítés közben nem hullott (ilyet is írtak mások, ahogy láttam)., vagy legalábbis csak annyi, mint egy normál hajmosásnál

Kíváncsi vagyok tényleg kikopik-e úgy, hogy előjöjjön alóla a rendes hajam színe - ez volt ugyanis a mérvadó, amiért ezt vettem meg, és nem egy ténylegesen permanens hajfestéket, pedig ott voltak igazán olyan vörösek amiket kerestem... lenövésekkel és havi tőfestéssel amit meg is hajhosszammal (amiről nem szeretnék megválni), annyira nem téma.

Összeségében egyelőre ok, a többi elválik. Egy darabig a műveletet úgyse ismétlem meg, az tuti. (bár legalább a fürdőben mindenrő, a bőrömről is könnyen lejött a szétmaszatolt festék)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Emendemsz

2018. május 11.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Sötétbarnára színeztem vele a kiszőkített hajam és elég jól befogta. Nincs kellemetlen szaga és nagyon puha utána a hajam. Nekem bevált

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Alaina12

2018. március 3.

Hajszín frissítése miatt választottam ezt a megoldást. A festékek már nagyon igénybevették a hajam, le is szeretném növeszteni, így erre a termékre esett a választásom. Nem bántam meg, azt a színt kaptam, amit vártam (ombre szőkémet szépen lehamvasította a kókusz szőke árnyalat). Hajhullást még nem tapasztaltam, remélem nem is fogok. 😀 DM pontokkal egy doboz áráért 2-t vettem, így megérte. Nincs kellemetlen illata, a balzsam egyenesen jó illatú.
Update: Sajnos hamar kikopott. :( Ezért 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

Update: Sajnos hamar kikopott. :( Ezért 3 csillag.

Sunnyvagyok

2018. január 31.

Akciós volt a Dm-ben, így elcsábított, gondoltam kipróbálom. (Fekete árnyalatban)
Sok negatív dolgot olvastam itt róla, és egy pillanatra el is bizonytalanodtam a festést illetően, mert nagyon rettegek a hajhullástól. Meg is csináltam a 48 órás bőrtesztet, hála istennek nem volt probléma, így befestettem vele a hajamat is.

Azt tapasztaltam a többi festékkel ellentétben, hogy ebben mint ha kevesebb lenne! Majdnem kevésnek bizonyult, de végül ügyesen megoldottam! :)
A hajam puha volt, fényes, szép élénk színű. Sem mosásnál, sem festés után nem hullt a hajam.
Két - három mosás alkalmával intenzíven engedte a színét, de már többféle ammóniamentes hajszínezőt is kipróbáltam már, és ezt tapasztaltam, tehát nem volt újdonság.
Tartja a színét, nem kopik jobban, mint más festék, eddig tetszik az eredmény!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Tartja a színét, nem kopik jobban, mint más festék, eddig tetszik az eredmény!

pixybaba

2017. december 23.

Én nagyon bírom ezt a terméket, mert eddig ez a legkíméletesebb cucc, amit a hajamra kentem. Könnyű felvinni, balzsamosan csúszik a hajon. Könnyű kiöblíteni is. Nem szárítja szét a hajam, puha, hidratált lesz a kezelés után is. Elvileg hajszínező, ezért is kezdtem el használni, amikor fél évig pihentetni akartam a hajam, amit a sok szőkítés, festés, hamvasítás szétbaszott. Nem hullott ki extra száz szál a használat után, ami más termék esetében sajnos elég gyakori volt. Sokáig a praliné barnát használtam, de meguntam. Legutóbb próbáltam a kókusszőkét, ami világosított rajta (írja is a dobozon hogy 1-2 árnyalatot világosít), viszont ez sem szárította ki. Nem lett valami hamvas, inkább aranyszínű. Lehetne több árnyalat is belőle! Lehetne több hamvas szőke árnyalat. A kíméletessége miatt nagyon kedvelem ezt a terméket. Vállig érő hajamra elég volt egy doboz is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

kunzsuzsibella

Korcsoport: < 18
2017. november 10.

Eleve sötét barna hajam volt egyhe átmenettel. A legszőkébb árnyalatot használa fokozatosan csináltam obmbre hatást. Nagyon jól meg tudtam csináli, igaz, nem olyan a színe, mint a képen, hanem egy kicsit vöröses, de nekem tetszik a végeredmény. Mivel a tövét nem festettem, így elég két-három havonta festeni. A balzsam puhává tette a hajam. Egy gondom van csak, hogy a hajam egyre jobban szárad, mióta legutóbb festettem, kb egy hónapja, pedig a hajápolási rutinomon nem váétoztattam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 10.

nkriszti98

2017. november 8.

A fekete árnyalatot vettem meg. Az én dús, vastag szálú hajamat elég nehezen fogta be de még így is sokkal jobban mint bármilyen más színező. Viszont a hajam csomókban hullott ki színezéskor, szóval így nem hiszem hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

Rovett

2017. augusztus 13.

Béna voltam. A doboz front oldalán olvastam el a szín megnevezést.. 3-33 Sötét meggy, a képen pedig egy meggylila hajú hölgy található.. Igen ám, de a tetején tisztán és érthetően 3-as betűméretben ott van, hogy "Kifinomult violet fényű sötétbarna". Az én hajam töve természetes sötétbarna, majd lefelé világosodik egészen világos szőkéig. Befestettem, a végeredmény pedig egy kifinomult violet fényű sötétbarna lett. Tetszik, de én sokkal több pigmentre számítottam. Nem hasonlít a képre, ott sem ahol a szőkét kellett befognia. Ez inkább egy színezett barna, mint sem egy lilás meggy.
A balzsam hihetetlenül puhává, és hidratálttá tette a kiszáradt hajvégeim. Egynek elmegy, de tuti, hogy havonta kell festeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

canimbenim

2017. július 19.

Azt hiszem jeges kávé vagy kakaó árnyalatot vásároltam. Gyönyörű szép szín,fel is kentem, lemostam aztán közel se volt olyan mint a dobozon. Mondjuk ez általában mindig így van kivéve a feketét. Na mindegy,lett egy ilyen vöröses barna színe a hajamnak. 2 hajmosás,aztán vöröses világos barna lett belőle. És azóta hullik a hajam de nagyon. Előző hajszínezőmnél nem volt ilyen probléma.( Palette color shampoo) tehát vissza is tértem ahhoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid, Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Coconut Alcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Ceteareth-20, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Dimethicone, Isopropyl Myristate, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Panthenol, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Coconut Alcohol, Cocamidopropyl Betaine, Ceteareth-20, Stearamidopropyl Dimethylamine, Trideceth-5
Szilikonok: PEG-12 Dimethicone, Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Coconut Alcohol, Cocamidopropyl Betaine, Etidronic Acid, Etidronic Acid, Quaternium-87, Stearamidopropyl Dimethylamine, Trideceth-5
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Isopropyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Linalool, Geraniol, Benzyl Alcohol
Parabének: Sodium Methylparaben
Tartósítószerek: Sodium Sulfite, Steartrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Sodium Methylparaben, Benzyl Alcohol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.