Syoss

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2019. március 4.

Kategória:   Hajápolók

Renew 7 teljeskörű regenerálás azonnali intenzív hajpakolás az erősen sérült hajra. Helyreállítja a hajsérülések 7 jelét és növeli a fésülhetőséget. Jelentősen csökkenti a hajtöredezést és segít megelőzni a hajvégek töredezését. Mélyrehatóan regenerálja a szalmaszerű, kezelhetetlen és fakó hajat.

Kokuszreszelek

2018. november 1.

Tényleg nagyon szép fényes és puha lesz tőle a hajam, de nekem nem tudom miért, de hullik tőle a hajam, kisebb tincsekben. Többször probaltam, de mindig ez lett a vége. Többet nem próbálkozok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

rtteszvesz

2018. május 3.

Nagyon szerettem ezt . a hajmaszkot. Itteni vélemények alapján vettem meg és milyen jól döntöttem :). Nagyon jó tett a hajamnak, puha lett, nem tört a vége. Most értem a tubus végére és legnagyobb meglepetésemre sehol sem találom. :( Remélem lesz újra a boltok polcain, ez lenne az első hajas termék, amit újra vennék... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

WAME123

2018. január 24.

Sajnos úgy láttam, hogy az utóbbi időben nem kapható sehol.. :( de azért mindig végignézem reménykedve a Syoss polcokat..
Számomra az egyik legjobb hajmaszk volt eddig, sokáig elég volt egy tubussal. Szerintem ennek köszönhetem, hogy megnőtt nagyon hosszúra a hajam, mert nem töredezett le a vége...bár én balzsamként használtam minden hajmosás után. Az ilyen türelmetlen lányok számára, mint én pont tökéletes volt, mert éppen elég volt csak a hajba masszírozni, majd lemosni, rögtön pihe-puha hajat varázsolt.... Jó lenne ha újra gyártanák...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Kismanó

2017. május 24.

Egyszerűn imádom! :) Nagyon puha lesz tőle a hajam. Anyukámnak és nővéremnek is beszereztem 1-et. Ha időm engedi, akár fél óráig is rajta hagyom a hajamon, de már 10 perc után is látványos a hatása. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

dorinamrs

2017. május 6.

Akciósan vásároltam meg a dmben. Ha csak 10percig is hagyom rajta, akkor is nagyon jó a végeredmény, szép fényes..puha haj✨
Az illatát is szeretem. Nekem abszolút megérte, csak ajánlani tudom😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

Az illatát is szeretem. Nekem abszolút megérte, csak ajánlani tudom😊

Dius1991

2017. április 29.

Alterra balzsamot használtam már évek óta, de az utóbbi időben azt éreztem, hogy nem táplál kellően, ezért elkezdtem keresgélni itt és rábukkantam erre a termékre. Kapóra jöttek a Glamour-napok, hiszen így olcsóbban jutottam hozzá, de ma már tudom, hogy a teljes árát is kifizetném érte, mert nekem nagyon bevált. Akár rövidebb, akár hosszabb ideig hagyom a hajamon, azt puhává, könnyen kifésülhetővé, fényessé teszi. Egyedül a fura illata zavar egy picit, de meg lehet szokni azt is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

gingerbloo

2017. április 13.

Az inectos kókustzos balzsamomat cseréltem le erre. 800 forintért vettem a dm-ben, mert itt jó vélemények voltak róla. Nem maszkként használom, hanem sima balzsamként, amíg fent van, addig fésülöm ki a hajam (ugyanis göndör és szárazon képtelenség). Nagyon jól hidratál, a hajam puha lesz tőle, nem száll, nem nehezedik el, nem zsírosodik. Nekem eddig nagyon bejön, szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

meguntam96

2017. április 11.

Csatlakoznék a pozitív véleményezők táborához! Bár még új a 'családban', DE már most imádom. Másdoszorra használom az egész hajamon egyáltalán nem zsírosítja a hajamat (4 napig bírta). Egyszerűen imádom az illatát, az állagát és a hajamat szárítás után! ha lehetne több csillagot adni , akkor is biztos megadnám a legjobb pontot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 11.

idior1991

2017. március 28.

Imádoooom!! Akcióban jutottam hozzá, elég olcsó volt, csak úgy gondoltam megveszem! Legjobb döntés volt😍 Extra selymes, puha, fényes tőle az amúgy kemény száraz hajam...kb 3-4 napig tart a hatása, de persze másnap a legeslegjobb! Naná, hogy 5 csillagot kap

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Leander

2017. március 13.

Imádom. Pedig eddig nem sok hajápolási termék jött be igazán - tapasztalatom szerint egyik olyan mint a másik, ritkán látok bármiféle különbséget vagy szemmel látható hatást a hajamon. Ez a pakolás azonban nagyon bejött, sokat segített regenerálni a szülés után hulló, sprőd, töredezett hajamat. Külön ajánlom festett, szőkített hajra. Hidratál, segít eltüntetni, illetve főleg megelőzni a töredezett hajvégeket, használata után nem száll a hajam, hanem szél vastagabb szálú egészséges benyomást kelt. Hab a tortán, hogy imádom az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 13.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Színezék. Barnás sárga.