Syoss

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   50 ml + 50 ml + 15 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: hedgehog, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. március 25.

Kiszerelés:   50 ml + 50 ml + 15 ml
Kategória:   Hajfestékek

• Salonplex technológia
  • Kevésbé töredezett haj
  • Árnyalattól függő ősztakarás

Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Ammonium Hydroxide Glyceryl Stearate SE eo I eu 1 0Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3Toluene-2,5-Diamine Sulfate Octyldodecanol eo I i I al Sodium Laureth Sulfate ti I eu Resorcinol Sodium Cetearyl Sulfate ti Ethanolamine Serine Oleic Acid eo I eu Parfum / Fragrance i M-Aminophenol Glycerin h 0 0Sodium Sulfite ta Tetrasodium EDTA Carbomer Linalool i Potassium Hydroxide Citronellol i Ascorbic Acid a I v Butylphenyl Methylpropional i 2-Amino-4-Hydroxyethylaminoanisole Sulfate Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate Propylene Glycol h Sodium Sulfate Hexyl Salicylate i Water / Aqua Hydrogen Peroxide Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1PEG-40 Castor Oil ti I eu 0 0Disodium Pyrophosphate Sodium Cetearyl Sulfate ti Disodium EDTA Sodium Benzoate ta Phosphoric Acid Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Behentrimonium Chloride ta Dimethicone eo I szil 1 0Amodimethicone/Morpholinomethyl Silsesquioxane CopolymerMagnesium Citrate Magnesium Chloride Hydrolyzed Keratin h Polyquaternium-37 Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil eo Panthenol eo I v 0 0Isopropyl Myristate eo I i 5 3Citric Acid kh Phenoxyethanol ta Stearamidopropyl Dimethylamine ti I eu Isopropyl Alcohol i 0 0Glyceryl Stearate eo I euSodium Methylparaben ta I parGlycerin h 0 0Parfum / Fragrance i Dicaprylyl Carbonate eo Laureth-23 ti I eu 3 0Laureth-4 ti I eu 5 4Sodium Hydroxide Hexyl Cinnamal i Butylphenyl Methylpropional i Benzyl Salicylate i Linalool i Benzyl Alcohol i I ta Limonene i Lauryl Glucoside ti Sodium Sulfate Trideceth-5 ti I eu Salicylic Acid kh I gy

nadett1217

2019. december 2.

Kékesfeketét vettem most . A hajvegeket nagyon kiszaritotta . 2 hete festettem de még mindig ereszti a színét a hajamból . Nem hiszem h ujraveszem .

Update : nagyon tönkretette a hajam :( nem ajánlom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 2.

Update : nagyon tönkretette a hajam :( nem ajánlom!!!

Audry1

2019. szeptember 17.

Nekem sötét hajszínem van, így gondoltam, hogy nem ilyen szép eredményt tudok elérni vele, de azért megpróbáltam. Hát nekem a lila helyett inkább vörösesebb lett. Szépen fedett egyébként (bár nincsenek ősz hajszálaim), viszonylag tartós is volt az eredmény, de nem az, amire vágytam. Nem is volt festve előtte a hajam, szóval nem is értettem a végső színt. Viszont nem vettem észre, hogy szárította volna a hajamat. Nekem 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

pirospipacsocska

2019. szeptember 14.

Sajnos én sem vagyok megelégedve vele.Előtte Garnier Color Naturals hajfestéket használtam,azzal szemben ennek annyi előnye van,hogy több a festék,tehát bőven elég volt a hajamra,és talán kevésbé szárította ki a hajamat,mint a Garnier!De ez sem tett csodát az ősz hajszálaimmal,nem fedte be rendesen,és bár az 5-5-ös hamvas barna árnyalatot használtam,nem tudta az előző vöröses árnyalatot elfedni,kiüt alóla a vöröses szín! 😕Tehát így összeségében azt mondom,nem éri meg az 1500Ft-os árát,mert semmivel sem tud többet,mint a Garnier,amit 690Ft-ért veszek meg!Egyetlen pozitívuma,h talán tényleg nem szárította úgy ki a hajvégeimet....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Tigrisliliom

2019. április 7.

A kékesfekete árnyalatot próbáltam. Csodát nem kell tőle várni, de szerintem nem is a legrosszabb, úgy középmezőnyben úszkál valahol. Nekem az ősz hajszálaimat befedi, a színe kb. az elvárt, a hajam sem törik tőle jobban, mint bármelyik más festéktől. Viszont nem túl tartós, sajnos. Én ajánlom, hogy a hatóidőt tartsuk be sőt, inkább tíz perccel tovább legyen rajta, mint kevesebb ideig, mert utóbbi esetben két hajmosás és volt szín, nincs szín!
A vörös valamelyik árnyalatát egy ismerősöm használta, neki még hamarabb kopott, mint az enyém. Néhány hajmosás után narancssárgásra fakult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

katalinmester13

2019. március 22.

A 3-1 sötétbarna az enyém. Tényleg sötétbarna az én hajamon. Ősz hajszálakat elfedi. Bár a halántékom néhány neveletlen fehér szála pár nap után ledobta. Ezekkel még egy festék sem bírt el. A második hajmosásnál már előjött egy kis vörösesség. A vöröses beütésű barnát nem igazán kedvelem, de ez még pont belefér. Csakhogy az ígéret ellenére nagyon szárítja a hajat. A festék kimosása közben éreztem, hogy kemény, durva a hajam. Majd el kezdett töredezni. Nem biztos, hogy ettől, lehet most érte el azt a hosszúságot, hogy frissíteni kellene a hajvégeket. Találkoztam már ennél jobb hajfestékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 22.

leili

2019. február 28.

Szuper áron volt (vmi 800 Ft körül) és doboz alapján pont olyan színt találtam amit kerestem így megvettem és csak utána olvastam el a véleményeket róla...háááát 1 hetet aludtam rá, mire ki mertem próbálni, nem akartam, hogy kihulljon a hajam :D De végül jól döntöttem, hogy belevágtam, már nagyon régen nem volt ilyen egységes a hajszínem és csillogó. 3.8-cassal festettem, ami egy sötétbarna alapszín vörös beütéssel. A tövemet nagyon szépen befogta. Elég erős ammóniaszaga van a festés alatt, de nyitott ablaknál csináltam, úgy elviselhető. Nagy pozitívuma, hogy egyáltalán nem fogta össze a fejbőrömet. Egy 10 perccel tovább hagytam az egészen, hogy tényleg mindenhol befogja, és nem oxidálódott át feketévé. Nem tapasztaltam több hajhullást sem.

Update: Ritkán jövök vissza updatelni, de olyan szinten gyorsan kikopott a hajamból, hogy 1 csillagot levonok, de inkább kettőt kéne...3 mosás után épp csak vörösös fény maradt a hajtövemen, pedig nem őszülök még és sima világosbarna hajszínem van, amit azért vinnie kénie még egy olcsóbb hajfeszéknek is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Judy101

2019. február 19.

Kèkesfekete színűre festettem a sötétbarna hajam. A festék nagyon szépen fed, könnyű hasznàlni, tökèletesen fedi az ősz hajszàlakat, a bőrről könnyen lemosható.
De! 3 hete festettem, ès mèg mindig engedi a színt hajmosàskor, mèg mindig megfogja a pàrnàt is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Devy

2019. február 17.

Sajnos nem olvastam el a véleményeket, mielőtt megvettem a sötétbarna árnyalatot. Az illatával nem volt bajom a Palette-hez képest egyenesen kellemes! A szín nem lett 100%os fedésű, bár vörösre festettem rá, viszont a tartóssága nem sok. Első mosás után kikopott a fele, 2 hét után már csak a tövem maradt sötétbarna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

snori

2018. szeptember 26.

UPDATE: Sajnos 2!!!! hajmosás után teljesen kijött a színe. Nagy csalódás...

Régóta szerettem volna pasztell pink, vagy rozészőke hajat, de sajnos mindenhol csak élénk pink hajfestéket találtam. Megláttam a boltban a syoss festéket, a 9-52-es árnyalatot és rögtön beleszerettem.
Világos szőke hajam van, így nagyon szépen befogta, rósaszínes fényt adott , de mégsem lett pink. Sokkal jobb lett, mint, amit vártam. Kicsit kevesebb ideig hagytam fent, de legközelebb megvárom a ráírt időt. Vállig ér a hajam, és nem túl sűrű, ígyis épp, hogy elég lett. Érdemes belőle 2-t venni, mert kevés a festék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

UPDATE: Sajnos 2!!!! hajmosás után teljesen kijött a színe. Nagy csalódás...

Elyana

2018. június 20.

Nekem nem vált be.

Ez a szlogen, hogy így professzionálisan lehet felvinni a keverőflakonból butaság. Ugyanis ez azért Salonplex mert nagyon szalonszerűen oldhatod meg vele a hajfestést állítólag és keverőflakonban ajánlják az összekeverést és majd onnan a felvitelt. A fodrász még a tőfestést sem csinálná így, ezért nem professzionális, de azt még elnézem, mert egyszerűen csak nem követve az utasítást a keverőtálban kevertem össze és ecsettel használtam. Ha valakit érdekel a mélylila árnyalat ami az itteni képen is van, elmondom, hogy bár elsőre jó volt, de 1-2 hajmosás után vörösesre kopott. Akkor volt ilyen a hajam amikor valamelyik Garnierrel sötét rubinvörösre festettem. Jó szín, de nem az volt a cél.
Szóval a festés után összevissza ~fél órán át mostan ki a hajamból, de még mindig nagyon fogta a vizet és a zuhanyzót. Elegem lett, annyiban hagytam. Azután heti 2x hajmosás mellett 4 hétig bírtam, de minden alkalommal bőven színezte a vizet, törölközőt illetve a pólóimat is alkalmanként. A hajam, bár edzett a hajfestésekkel szemben, és már egy jó ideje pihentettem, de szépen kiszáradt tőle és vágnom kellett a végéből.
Ha azt mondanánk, hogy ez normális, akkor hasonlításképpen ugyanez a művelet most a Garnier Oliával zökkenőmentes volt és semmi problémám nincs vele, a hajam csillog, jó a színe és nem száradt ki.
Sajnálom, mert eddig a Syoss nekem bevált, de egyrészt átállhatnának ammóniamentesre, másrészt a színeredményen még lehetne javítani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Nekem nem vált be.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Ceteareth-20, Octyldodecanol, Oleic Acid, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Panthenol, Isopropyl Myristate, Glyceryl Stearate, Dicaprylyl Carbonate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Ceteareth-20, Sodium Laureth Sulfate, Oleic Acid, Cetearyl Alcohol, PEG-40 Castor Oil, Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Glyceryl Stearate, Laureth-23, Laureth-4, Trideceth-5
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cetearyl Sulfate, PEG-40 Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Stearamidopropyl Dimethylamine, Laureth-23, Laureth-4, Lauryl Glucoside, Trideceth-5
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Linalool, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Salicylate, Isopropyl Myristate, Isopropyl Alcohol, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene
Parabének: Sodium Methylparaben
Tartósítószerek: Sodium Sulfite, Sodium Benzoate, Behentrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Sodium Methylparaben, Benzyl Alcohol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.