Syoss

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 16.

Kategória:   Hajápolók

Igénybevett hajra. Segít helyreállítani az igénybevett hajat, segít feltölteni és megújítani a hajállományt minden egyes használattal.

random

2020. június 29.

ezt még nem is véleményeztem, pedig a teljes salonplex családot használom *(jó, nem mindig mindegyiket, de na...) asszem a nem egyadagos hajpakolásokból eddig csak kallost meg a garnier hair food-okat használtam, és ez igazából mindkettőnél jobb. a kallos latte pakolásnál azért, mert nem csak felületileg kezeli a hajat. a garniert meg minden hajmosásnál használni kell. ez viszont jó mondjuk 1x egy héten, közben elég a sampon-balzsam. és ez a pakolás egyébként hosszútávon is bejött a száraz, festett hajvégeimre.
igazából, mivel alapvetően minden héten egyszer az egész kollekciót használom (sampon-balzsam-pakolás-spray-nemkiöblítendőhajvégápoló), így nagyon pöpec kombó a száraz hajvégeimre. de érzem a különbséget, ha lemarad a pakolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Azurill

2020. április 7.

Igazából nem rossz, de nekem nagyon elektromossá teszi a hajam. Egyébként kiadós a mennyisége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

noradrenalin

2019. december 4.

Szerettem ezt a termékcsaládot, főleg ezt a pakolást. Puha, könnyen fésülhető volt tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Emeren

2019. november 29.

Régebben használtam és akkor nagyon bevált, de egy idő után hozzászokott a hajam és utána semmilyen hatása nem volt. Kb. négy "dobozzal" használtam el és utána tapasztaltam ezt. Váltottam, közel egy évig más terméket használtam. Most visszatértem hozzá és ismét nagyon elégedett vagyok. :)
A hajam eredetileg hullámos, néhány helyen göndör, de a festésektől kiegyenesedett. Most derékig ér, kissé száraz a vége. Ez a termék csodát tett vele, mert sokkal puhább, mint volt és fényesebb is. Próbáltam jóval drágább termékeket is, de nem váltak be. Nem a legegyszerűbb rendesen kimosni, erre rátesz egy lapáttal az is, hogy nagyon sűrű, vastagszálú hajam van, de a végeredmény kárpótol. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

hrcpc

2019. szeptember 24.

Nagyon szeretem ezt a hajpakolást, használat után olyan mintha a fodrásztól jöttem volna. Nagyon puha tőle a hajam, és könnyen kezelhető. Csak a szilikontartalma miatt nem kap 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

berenicée

2019. szeptember 22.

Próbáltam sokkal drágább pakolásokat, de ezt nem múlja felül semmi, már évek óta csak ezt veszem. Figyelni kell, hogy rendesen ki legyen mosva a hajból, de egyébként nem nehezíti el egyáltalán, és nagyon puha utána a haj. A fodrászom sose hiszi el, hogy ez egy syoss terméktől van :) Hál istennek a szilikontartalma elhanyagolható, és ennek ellenére teljesít ilyen jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Csillu9803

2019. augusztus 28.

Festett és göndör hajam van.
Több féle balzsamot próbáltam..
Ideig óráig jó volt, aztán semmi.

Mikor megláttam éppen akciós volt. Gondoltam kipróbálom.
Sokkal könnyebben kezelhető a hajam mosás után. Fényesebb és eszméletlenül puha.
Nekem bevált. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Festett és göndör hajam van.
Több féle balzsamot próbáltam..
Ideig óráig jó volt, aztán semmi.

Mikor megláttam éppen akciós volt. Gondoltam kipróbálom.
Nekem bevált. :)

abicicaaa

2019. június 8.

Nem tul nagy szam. A szilikon nelkuli balzsamjaim is ugyanezt tudták, csak muanyagerzet nelkul.
Igyekszem legalabb fel óráig/oraig a hajamon hagyni, es mivel a hatamra tapad a hajam, olyan mintha egy sikamlos, muanyag reteg keletkezne a boromon, amit tusfurdovel sem tudok lemosni.
Illata nekem kifejezetten kellemetlen, mint a tobbi syoss termeknek.
Ennel sokkal jobbak is vannak, mindenfele arkategoriaban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 8.

Illata nekem kifejezetten kellemetlen, mint a tobbi syoss termeknek.
Ennel sokkal jobbak is vannak, mindenfele arkategoriaban.

RimmelAthen

2019. május 4.

Hihetetlenül jó termék. Nyilván tele van szilikonnal ami negatív de ez van. A hajam utána nagyon jól kezelhető, puha és fényes. Az illata nagyon finom és benne is marad a hajban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

flo2727

2019. február 7.

Nagyon jó! Olyan selymes és puha a hajam tole ,mint fodrász után !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

Nagyon jó! Olyan selymes és puha a hajam tole ,mint fodrász után !

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Citric Acid