Syoss

Ár:   1288 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: tami99, Módosítva: 2015. július 29.

Kategória:   Hajápolók

Simítja és egyenesíti a kezelhetetlen és száraz hajat. Az elbűvölően fényes hajért. Intenzív javítás & simító ápolás.

picinke

2014. február 22.

Ez a pakolás jó volt, már kétszer vettem, az pedig nagy szó nálam! Égbekiáltó csodát nem tett a hajammal, de mégis, rögtön észreveszem ha nem használom, mert valahogy nem olyan kellemes a tapintása a hajamnak, mint ezzel.
A Gliss Kur-os termékeknél sokkal jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 22.

A Gliss Kur-os termékeknél sokkal jobb.

Sabinilla

2013. szeptember 9.

Ma vettem, hajfestés után ki is próbáltam. Sűrű, selymes állagú, finom illatú hajpakolás, kicsit Gliss Kur-os beütéssel (végül is egy cég). A javasolt 1 percnél tovább hagytam fenn, kb. 6-7 percig marad a hajamon. Könnyű volt kiöblíteni, szárításnál eszembe sem jutott a hajvégápolóhoz nyúlni. Nagyon szép, sima fényes lett a hajam(hosszú és szőkített) tőle és kellemes tapintású, határozottan egészségesebbnek tűnik tőle. Nekem hatásosabb, mint a Gliss Kur piros tégelyese.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 9.

Habchók

2013. február 8.

nagyon jó állagú hajmaszk, kellemes tapintásúvá és puhává varázsolja az elfáradt hajat. ajánlani tudom mindenképp

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

malik.regina5

2012. december 31.

Megoszlanak a vélemények,tapasztalatok,és mindenkinek máshogy reagál a különböző szerekre a haja.Eddig nem nagyon vált be egy syoss termék sem,na de aki eddig csak csalódott,az próbálja ki ezt a terméküket.
Nagyon jóó :-) igazán puha,selymes lesz tőle a hajam,könnyen ki is lehet öblíteni.Nem hagytam fent 2 percig sem,és még ezután is elértem,amit szerettem volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 31.

Hidratálók: Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide