Syoss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: malik.regina5, az összetevőket feltöltötte: Turmix, Módosítva: 2021. február 1.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

2020-ban megújult formula!

Erősen sérült, száraz hajra.Professzionális ápolás-professzionális eredmény. Kiváló kombináció, hatásos hajszerkezet megújító összetevőket egyesít a Cellular Hair Restore formulában-Mikronizált Keratinnal, Fehérje Koncentrátummal és Lipid Elixírrel. Eredmény: Hihetetlenül regenerált haj.

• Gyengéden simítás a tökéletes fésülhetőségért
  • Regenerálja még a nagyon durva sérüléseket is a hajszálakban

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

virnajnifr

2017. május 31.

Nem tapasztaltam semmilyen változást a hajamon, selymes lett tőle, de használtam már ennél sokkal jobb terméket, elhasználtam a megvásárolt adagot, de nem vettem újra. Hozzátenném, hogy erősen száraz a hajam, de ilyen árkategóriában találni jobb termékeket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

CeCeDrake

2015. december 11.

2x használtam és kis pakolgatás után úgy 1,5 éve ki is dobtam.
Használat után másnap és harmadnap is arany csillámos lett a kezem, ha beletúrtam a hajamba, pedig rendesen kiöblítettem! Azok a csillámok a hajhoz ragadnak gondolom direkt, hogy szép fényes legyen a haj. Aha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

2x használtam és kis pakolgatás után úgy 1,5 éve ki is dobtam.

Szintia55

2015. augusztus 14.

Nagyon jol taplalja es puhitja a hajat konnyen kezelhetove valik
Illata kiemelkedo nagyon sokaig benne marad a hajban
Ami nemtetszik h nagyon keves van benne az en dus hajamra sajnos 3 alkalom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 14.

Nagyon jol taplalja es puhitja a hajat konnyen kezelhetove valik
Illata kiemelkedo nagyon sokaig benne marad a hajban
Ami nemtetszik h nagyon keves van benne az en dus hajamra sajnos 3 alkalom

molnaradrikaa

2015. június 9.

Hatalmas csalódás ! Az én száraz töredezett festett szőke hajamra semmit nem ér.. Mint hallottnak a csók.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

ancsirigo

2014. november 19.

Elsőre tényleg kecsegtető a hatása, de többszöri használat után nekem csak rontott a helyzeten. Az amúgy is össze-vissza festegetett-leszívatott hajam még szárazabb lett, még jobban lelapult és a többi. :)
Bár, a problémáimon csak az olló tudott segíteni, így csodát nem vártam ettől a terméktől sem, de hatott a marketing... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

dodiii

2014. október 29.

Először csodás volt a hajamnak. Iszonyúan puha lett tőle és gyönyörű fényes. Kb. 2 hét használat után viszont elkezdte zsírosítani a fejbőrömet, ami miatt most 4 helyett 2 naponta kell hajat mosnom, hogy szép legyen.Még mindig szép tőle a hajam az 1. nap, de utána zsírosodik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

noryn.sn

2014. július 24.

Már az első használat után feltűnő, mennyire szebb a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 24.

Már az első használat után feltűnő, mennyire szebb a hajam :)

pet-rush_92

2014. április 13.

Nekem eleinte nagyon tetszett, de még ki sem fogyott az első flakon és már szinte egyáltalán nem reagál rá a hajam. Pedig régebben tényleg szép volt tőle, de a hajtöredezést nem nagyon tudja megakadályozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

Daisyyy

2014. március 29.

Nagyon gyenge. Ennél 100x jobbak vannak, sőt, azt kell mondjam, ennél minden jobb. Óriási csalódás ez is, ahogy a samponja is. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 29.

clau1708

2014. február 23.

Hát nekem nem igazán vált be :/
Bővebben: http://claubeautyxoxo.blogspot.hu/2014/02/havi-csalodas.html

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.

Hát nekem nem igazán vált be :/
Bővebben: http://claubeautyxoxo.blogspot.hu/2014/02/havi-csalodas.html

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.